Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Jeden Wielki OffTopick
Forum PHP.pl > Inne > Hydepark
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235
NuLL
Cytat
1:15 - cos nam towarzystwo na forum dzis wymieka...

laugh.gif snitch.gif
LBO
smile.gif
aleksander
słuchajcie czy Wy też tak macie:

wracam do domu niewyspany i gdy tylko przyłożę głowę do poduszki (szczególnie podczas nauki) to od razu zasypiam. jeżeli nawet nie bede spał to jak poloże się spać to nie moge zasnąć (mimo ze jestem padnięty)

lece do szkoły, odpowedzi poczytam na infie;)
hwao
ja nie wiem, nigdy nie probowalem przylozyc glowy do poduszki... tongue.gif
ActivePlayer
alek... hm... nie rozumiem co napisales smile.gif
dr_bonzo
hwao spi na klawiaturze


----
co do muzyki, swing znajdziecie tutaj:

http://66.253.36.14:8000/ Swing Chicago
http://kcea.realfx.net:8000/ (KCEA-FM Big Band Swing)
ARJ
@nospor a co studiowałeś że ci nie pasowało? mi się dopiero zacznie studiowanie biggrin.gif
nospor
@Arj "Automatyka i Robotyka" malo to mialo wspolnego z tym co lubię smile.gif a przynajmniej na początku. Poźniej zresztą też, bo pytalem sie znajomych co tam dalej jest i tez mnie nie zachwycalo. No ale czlowiek najlepiej uczy sie na bledach.
ikioloak
@nospor a duzo ci dalo studiowanie informatyki? czy jak teraz pracujesz, to korzystasz z tego co wyniosles z uczelni? bo u mnie narazie 75% zajec w ogole nie jest zwiazane z programowaniem, a te ktore sa to.. jest ich za malo. I wydaje mi sie ze owocniej spedzam w domu studiujac ksiazki inf niz chodzeniena uczelnie
GrayHat
kocham milenke winksmiley.jpg
nospor
@ikioloak zadales bardzo mądre pytanie. Odpowiedź: w obecnej pracy wykorzystuje powiedzmy 20% wiedzy wyniesionej ze studiów. A bylem pilnym studentem i musz powiedziec ze wlasnie dlatego iz bylem pilnym studentem, to tak malo teraz mi sie przydaje. Program nauczania byl/jest stary, ma sie nijak do zapotrzebowania na rynku pracy. Gdybym zamiast robic durne projekciki czy tez ambitną prace magisterską, a wzial sie za prace w czasie studiów to by bylo lepiej.
Aczkolwiek ja przymierzalem sie do zostania na uczelni i kontynuowania tam pracy, wiec akurat moje pilne studentctwo miale swoje uzasadnienie. No jednak nie wyszlo z roznych powodów.

Tak więc studia studiami, ale samemu na boku trzeba robic duzo i to niekoniecznie to co jest w programie nauczania winksmiley.jpg Ja za dodatkowe zajecia wybralem sobie GIS. Jednak zycie potoczylo sie inacze i na razie akurat moich dodatkowych umiejetnosci za bardzo nie wykorzystuje. Padlo glownie na php, ktorego to nuczylem sie w pracy, bo na uczelni u mnie to chyba o tym zapomnieli winksmiley.jpg
NuLL
Cytat
w obecnej pracy wykorzystuje powiedzmy 20% wiedzy wyniesionej ze studiów. A bylem pilnym studentem i musz powiedziec ze wlasnie dlatego iz bylem pilnym studentem, to tak malo teraz mi sie przydaje. Program nauczania byl/jest stary, ma sie nijak do zapotrzebowania na rynku pracy. Gdybym zamiast robic durne projekciki czy tez ambitną prace magisterską, a wzial sie za prace w czasie studiów to by bylo lepiej. Aczkolwiek ja przymierzalem sie do zostania na uczelni i kontynuowania tam pracy, wiec akurat moje pilne studentctwo miale swoje uzasadnienie. No jednak nie wyszlo z roznych powodów.

M.in dlatego w wakacje jak sie uda rezygnuje ze studiow dziennych smile.gif
aleksander
no ale chyba tytuł mgr przed nazwiskiem robi wrażenie wśród dzisiejzych pracodawców? czy nie?
nospor
powiem tak. teraz zeby sprzątac, to trzeba miec magistra. Takie porypane realia. Kiedys mgr. to cos znaczylo, teraz kazdy leci na studia a efekt jest taki ze do sklepu, zeby stac przy kasie, to bez magistra nie wpuszczaja, bo maja tyle chetnych, wiec co beda brali bez magistra jak mogą z magistrem.
Czesto sie z czyms takim spotykam i to jest smutne.

oczywiscie dobrze jest miec mgr, jest to nawet wskazane, ale ten tytul nie znaczy juz tyle co kiedys. W bardzo wielu przypadkach jest to niezbędne minimum by ubiegac sie o prace, a nie dodatkowy atut
ikioloak
i dlatego wszyscy sie meczymy na studiach.. zeby miec glupiego mgr. A nie wiem czy nie wyszlibysmy lepiej robiac jakies certyfikaty (typu Zend costam) itp. Bo to chyba bardziej swiadczy o obcykaniu w temacie.
NuLL
Wg mnie jest tak - studia, nie studia - jak ktos ma konkretne portfolio to go do roboty napewno wezma winksmiley.jpg
Wykrywacz
Niby @Null masz rację.
A realnie wygląda tak, że jeżeli chcesz mieć w tej chwili dobrą robotę w dużej firmie, gdzie głównym aspektem ich działaności są rzeczy robione przez informatyków, to sorry ale bez mgr a przynajmniej inż niema się co nawet starać.

Sam równierz przeżywałem tą bolączke kiedy otwierałem wybiurczą albo inne temu podobne i było to! wszystkie wymagania spełniałem poza tym jednym, mgr. (i tak wysyłałem cv, na te ogłoszenia to nie gdybanie).

Ale dało to rezultat w końcu dostałem pracę, gdzie owszem napisane było mgr. ale i tak wzieli mnie.
Alternatywą jest dostać pracę jako dezinformatyk w dużej znanej renomowanej firmie, z dopisiem że pracowało się w czymś takim potem już niema większego problemu z dostaniem pracy.

Moja rada, spamujcie tongue.gif pracodawców.
LBO
Właśnie skończyłem tłumaczenie artykułu, uff... długo mi zeszło, bom leń, ale się udało. Napewno nie obejdzie sie bez znacznych poprawek... no nic, zobaczymy.
krzyszbi
coś nasz oftipc coraz nizej spada więc go podbije aaevil.gif
posty tutaj i tak nie są liczone więc niczyma ( raczej ) nie ryzykuje tongue.gif


[puste miejsce zostalo zmoderowane] -- dr_bonzo
NuLL
Dzis zgniotlem w rece myszke w oznace zlosci na to ze moj program w jezyku C nie chce sie skompilowac tam gdzie jest oceniany sad.gif Te idiotyczne studia doprowadza mnie do zalamania nerwowego dry.gif
aleksander
nie mogles przyniesc skompilowanego?tongue.gif
NuLL
Nie sad.gif Calosc sie wrzuca do netu i jest oceniania przez robota ktory zapodaje programowi testy. Moj program sie tam gdzie kompiluje.
strife
Jeśli kogoś to interesuje właśnie wróciłem z wycieczki do* Warszawy, no i nie wiem czy tylko ja, ale miałem wrażenie, że jadę ze wsi do miasta, a jestem z Łodzi tongue.gif Bardzo fajne miasto, ludzie uśmiechnięci, ładne zabudowania :-) Zapewne się tam przeniosę, jak skończę Liceum...

Pozdrawiam Warszawiaków biggrin.gif

edit
dr_bonzo - tongue.gif
ide spac zmeczony jestem..
dr_bonzo
strife:
Cytat
właśnie wróciłem z wycieczki z Warszawy, no i nie wiem czy tylko ja, ale miałem wrażenie, że jadę ze wsi do miasta

Jechales z Warszawy do Lodzi -- ze wsi do miasta? Tak mam to rozumiec?questionmark.gif biggrin.gif
LBO
Cytat(krzyszbi @ 2.06.2006, 22:24 ) *
coś nasz oftipc coraz nizej spada więc go podbije aaevil.gif
posty tutaj i tak nie są liczone więc niczyma ( raczej ) nie ryzykuje tongue.gif


banem na forum i imiennym zakazem na download i kompilacje źródeł PHPa smile.gif Dodatkowo kara pieniężna i noc na komisariacie.


Warto było? smile.gif)))))))))))))))))))))
mike
Cytat(LBO @ 3.06.2006, 07:52 ) *
banem na forum i imiennym zakazem na download i kompilacje źródeł PHPa smile.gif Dodatkowo kara pieniężna i noc na komisariacie.
Warto było? smile.gif)))))))))))))))))))))


Prawa i obowiązki użytkowników
Cytat
Użytkownicy mają prawo a nawet obowiązek powiadamiać moderatorów o łamaniu regulaminu czy innych nieprawidłowościach. Służy do tego przycisk RAPORTUJ, znajdujący się przy każdym poście. Użytkownik nie ma prawa "zabawy" w moderatora, czyli np. pisania posta tylko o treści "Nie to forum".


laugh.gif tongue.gif laugh.gif tongue.gif

banem na forum i imiennym zakazem na download i kompilacje źródeł PHPa smile.gif Dodatkowo kara pieniężna i noc na komisariacie.
LBO
znaczy co? Ktoś mnie zraportował?? smile.gif

edit:

Nie zabawiałem się w moderatora, tylko, hmmmmmm, wyraziłem swój off-topicowy pogląd. Luzik Mike...
mike
Cytat(LBO @ 3.06.2006, 14:13 ) *
Nie zabawiałem się w moderatora, tylko, hmmmmmm, wyraziłem swój off-topicowy pogląd. Luzik Mike...

Luzik. Przecież ja też żartowałem. Nie wstawiałbym czterech emotikon tongue.gif
Ech, jakie zastraszone to społeczeństwo laugh.gif
strife
Cytat(mike_mech @ 3.06.2006, 14:33 ) *
Luzik. Przecież ja też żartowałem. Nie wstawiałbym czterech emotikon tongue.gif
Ech, jakie zastraszone to społeczeństwo laugh.gif

Ja tam się nie boję tongue.gif laugh.gif tongue.gif laugh.gif
LBO
Cytat(strife @ 3.06.2006, 14:39 ) *
Ja tam się nie boję tongue.gif laugh.gif tongue.gif laugh.gif


Twardziel tongue.gif hyhyhy
pawel_k
test
LBO
Cytat(pawel_k @ 3.06.2006, 21:47 ) *
test


Fatal error: Maximum execution time exceeded
Master Miko
Fatal error: OMG NOOB
krzyszbi
kurde LBO na localhoscie interpreter odmówił posłuszeństwa co jest sad.gif ohmy.gif
może cofnij zakaz tongue.gif
Sabistik
Cytat(LBO)
Właśnie skończyłem tłumaczenie artykułu, uff... długo mi zeszło, bom leń, ale się udało. Napewno nie obejdzie sie bez znacznych poprawek... no nic, zobaczymy.

ta [; zobaczymy ktore bedzie lepsze, Twoje czy NuLLa ;D
LBO
Cytat(Sabistik @ 3.06.2006, 22:55 ) *
ta [; zobaczymy ktore bedzie lepsze, Twoje czy NuLLa ;D


O, super.. po co 2 tłumaczenia robić tego samego? Nie kumam i nie podoba mi się to. Niepotrzebnie wprowadza elemnt konkurencji (jeżeli ktoś Cie o tym powiadomi).
Sabistik
ahh spalilem, to nie Twoje (: juz myle wszystko [;
LBO
Jeeezu, chłopie - nie strasz tak... uff
nospor
@LBO wal mu ostrzeżenie... achh, spalilem, ty nie jestes moderatorem winksmiley.jpg
LBO
phpowcy są wredni

edit:

Chłopcy, wszystko mylicie... hmmm, nie radzicie sobie chyba smile.gif
nospor
Cytat
hmmm, nie radzicie sobie chyba
eee, wsio jest under controliren

ps: ten post jest moim poparciem na postulat o pisaniu po polsku winksmiley.jpg

//seaquest: nie under controliren, tylko under Kontrolle
LBO
też się signuję pod tamtym "postulatem"... a teraz idę pisać moje classy i functionsy..
Sabistik
Cytat(nospor)
achh, spalilem, ty nie jestes moderatorem

Nie pozwolilem Ci sie smiac ze mnie [; powiem seaquestowi to zobaczysz!
Ja pilem z nim piwo wczoraj a Ty nie! ;D
nospor
Cytat
Ja pilem z nim piwo wczoraj a Ty nie! ;
musze cie rozczarowac chlopie. Tutaj nic nie zalatwia sie po znajomosci ani po wódzie tongue.gif na wszysko sie haruje (albo choruje winksmiley.jpg ). Tak wiec ty mnie tu piwkiem nie strasz, bo nasle na Ciebie komisje śledczą, aby sprawdzili jakim cudem ty adminem zostales winksmiley.jpg
LBO
Walka, walka, walka
Sabistik
Cytat
bo nasle na Ciebie komisje śledczą, aby sprawdzili jakim cudem ty adminem zostales

taa.. [; nie bede wskazywal palcami kto mnie w twgo admina wkopal (: hyhy
nospor
Cytat
nie bede wskazywal palcami kto mnie w twgo admina wkopal
oj... ja juz wiedzialem ze szykuje mi sie awans i chialem swoją ekipą obsadzic co wazniejsze stanowiska bym mial rząd większosciowy a z czasem dyktatura winksmiley.jpg
ale cicho sza, jakby co to ty nic nie wiesz... wogole sie nie znamy winksmiley.jpg

@LBO tu ludzie na poziomie są, tu sie walką nic nie zalatwia... tylko piwkiem, czytaj posty wyzej laugh.gif
LBO
Cytat(nospor @ 4.06.2006, 00:09 ) *
@LBO tu ludzie na poziomie są, tu sie walką nic nie zalatwia... tylko piwkiem


hmmm, no to zdrówko...
nospor
ech... nie zalapal chlopak dowcipu.
Moje dwie wypowiedzi:
Cytat
musze cie rozczarowac chlopie. Tutaj nic nie zalatwia sie po znajomosci ani po wódzie na wszysko sie haruje

Cytat
tu sie walką nic nie zalatwia... tylko piwkiem


a moze zalapales tylko ja nie zalapalem ze ty zalapales winksmiley.jpg
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.