Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Jeden Wielki OffTopick
Forum PHP.pl > Inne > Hydepark
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235
lobopol
Cytat(Damonsson @ 10.07.2011, 19:20:32 ) *
Na to wychodzi, że któryś z nas to Pinki, a któryś Mózg haha.gif

Wolę być Pinky, on był szczęśliwszy smile.gif.

Ale mam marudnego klienta :/ wszystko zrobione i działa, na czas i ogólnie super, a on by wolał aby działało gorzej, zamiast 1 formularza chcę przełazić przez x, x razy...
thek
Pinky to była moja ksywa na studiach, ale stoi za tym pewna historia. Na początku pierwszego tygodnia pierwszego roku jeden koleś w grupie zabłysnął i dostał ksywę Mózg. Ja w ciągu kilku dni przebiłem go mocno i dostałem Megamózg. Ale w ciągu następnych dni była pierwsza impreza grupowa. Po tym jak się na niej bawiłem dobrze, Megamózg jakoś przestała im do mnie pasować wink.gif No i zostałem Pinky.
Spawnm
Hej,
na jakich krzesłach pracujecie? Bo szukam czegoś dla siebie do pracy w domu.
Google poleca mi Aerona, ale 4600zł za krzesło to nie na moją kieszeń tongue.gif
vokiel
Ja mam któryś z tych: VERIS, ONE albo CLEO (teraz w domu jestem to nie pamiętam dokładnie). Bardzo sobie chwalę.
Koszt takiego krzesła to do 2k (z zagłówkiem, regulowanymi podłokietnikami, regulacją siedziska w kilku płaszczyznach itd).
bim2
Ja mam jakieś za 300zł skórzane (ekologiczna) ale bez jakiś regulacji to i tak wygodne.
Blame
Jak myślicie, czy jeśli komputer wykrywa podłączony monitor, ale ten się nie włącza(diody ani nic) to coś z niego jeszcze będzie? Wczoraj jeszcze ładnie chodził sad.gif
trucksweb
jaki monitor lcd,crt ?

moze poszedl uklad zasilania w monitorze ?sprawdz kabel,zasilacz
Spawnm
Jak crt to mu przywal wink.gif
erix
Cytat
na jakich krzesłach pracujecie? Bo szukam czegoś dla siebie do pracy w domu.

Fotel z VW Passat B4 przyspawany do wózka z chińskiego krzesła obrotowego. [;

Koszt znikomy, a wygoda jak w fotelach za kilka tysięcy.
Blame
LCD Belinea 10 19 20 (10 19 02) smile.gif
hwao
Cytat(erix @ 13.07.2011, 13:55:05 ) *
Fotel z VW Passat B4 przyspawany do wózka z chińskiego krzesła obrotowego. [;

Koszt znikomy, a wygoda jak w fotelach za kilka tysięcy.



Poważnie coś takiego masz? Ja właśnie jestem w trakcie modu fotela od hondy, tyle że spawam na dole szynę i tam kołeczka będą żeby była większa stabilność no i może regulacja góra dół

Podziel się jakimiś foto:)
Cysiaczek
@hwao, rozumiem, że odzyskujecie z bratem części z "tej" hondy? haha.gif
erix
Cytat
Poważnie coś takiego masz?

Wieczorem strzelę. [;
hwao
Cytat(Cysiaczek @ 13.07.2011, 14:55:52 ) *
@hwao, rozumiem, że odzyskujecie z bratem części z "tej" hondy? haha.gif

Tamta honda i jej fotele już sprzedane, ale miał 2 komplety foteli więc jeden sobie biorę biggrin.gif

Cytat(erix @ 13.07.2011, 16:28:22 ) *
Wieczorem strzelę. [;


Gdzie fotki ? medieval.gif
erix
Miałem wysłać, ale jakimś trafem na cegłofonie zastałem plik o rozmiarze zero bajtów, a opuszczałem lokum. :<

Dzisiaj próba #2.

A Ty się nie opierdzielaj, tylko do roboty, lubietobocie. tongue.gif
Spawnm
Jak tam próba ? Też jestem ciekaw jak to wygląda smile.gif
erix
No do rana poczekacie, znowu nie dali mi posiedzieć w chałupie. ;d
vokiel
Napięcie rośnie jak u Hitchcock'a
thek
Nie wiem czy to było u Hitchcocka czy u Christie, ale "na początku jest zabójstwo, a potem napięcie cały czas rośnie" tongue.gif
vokiel
Cytat
"Na początku trzęsienie ziemi, a potem napięcie rośnie" - ta powtarzana w kółko recepta Alfreda Hitchcocka na mocny film dawno się zbanalizowała.

wink.gif
erix
~hwao, łap snitch.gif

hwao
Bardzo fajnie to złożyłeś w całość, sam fotel jakoś łączyłeś z podstawą? Jak?

Ale kolor masz wściekły w pokoju, da się przy tym rozmyślać o programowaniu? ^^
Spawnm
Erix musi teraz zaktualizować swój avatar. Na nim ściany są szare.
Cysiaczek
Ale brak podłokietników smile.gif
erix
Cytat
Bardzo fajnie to złożyłeś w całość, sam fotel jakoś łączyłeś z podstawą? Jak?

zrobiłem coś w stylu stelaża, który jest skręcony w trzech miejscach.

Cytat
Ale kolor masz wściekły w pokoju, da się przy tym rozmyślać o programowaniu? ^^

Na słit-foci taki wyszedł, i tak trochę poprawiłem, ale taki już tam zastałem. ^^. Da się myśleć, nie tylko o programowaniu. <:

Cytat
Erix musi teraz zaktualizować swój avatar. Na nim ściany są szare.

Luz, fotograf w drugiej połowie lipca. <:

Cytat
Ale brak podłokietników

Teoretycznie tak. W praktyce - nikt nie broni przecież dospawać czegoś na ich kształt. snitch.gif Ale mi odpowiada ich brak, bo mam kilka blatów tak ustawionych, że robią mi właśnie za podłokietniki. [; Castorama rządzi. [;
thek
Cytat
Na słit-foci taki wyszedł, i tak trochę poprawiłem, ale taki już tam zastałem. ^^. Da się myśleć, nie tylko o programowaniu. <:
Pytanie czy da się w nim mysleć o programowaniu w mniejszej czy większej części... Obstawiam, że głównie nie o programowaniu. Zwłaszcza gdy zaprasza koleżanki. O ile zaprasza i ma czas tongue.gif
Cytat
Erix musi teraz zaktualizować swój avatar. Na nim ściany są szare.
No i desktop na avatarze obecnym też jakiś niezbyt modern... Powiedziałbym, że raczej "old-school'owy" wink.gif
Cytat
Luz, fotograf w drugiej połowie lipca. <:
Ja to mam taką samą mordę od osiągnięcia pełnoletności. Zdjęcia zrobione wtedy nadal pokazują mnie takim jakim jestem. Ale najlepsze zdjęcie mam na dyplomie ze studiów. Wyglądam jak rasowy student. Znaczy jakbym był po kilkudniowej bibie, obudzono mnie przed chwilą i jeszcze dochodzę do siebie biggrin.gif

Co do podłokietnikow to z nimi ja zawsze mam problem, bo mam wysuwaną półkę z klawiaturą i mi się obijają o nią oraz blokuja jej wysunięcie większe. Dlatego wole bez...
Pawel_W
http://www.wykop.pl/link/815227/marnotraws...rogram-diament/

sam miałem na to jechać, rodzice namawiali, że w końcu Unia sponsoruje to można się czegoś nauczyć, jednak po relacjach od znajomych zrezygnowałem smile.gif
everth
Sesje CSa z ludźmi z różnych rejonów Polski za kasę z Unii? Nie wiesz co straciłeś.
Pawel_W
miesiąc temu rzuciłem gry komputerowe, nie mam nawet pasjansa tongue.gif
ixpack
Nałogowo grałem w khanwars... Jeszcze jak pracowałem w fabryce chodziłem co kilka minut do kibla żeby coś tam zrobić na telefonie, wstawałem co kilka godzin w nocy, aby wypuścić wojska... Bosh - nigdy więcej.

Teraz tylko gry, które nie "rozkazują mi", od których można się oderwać nie czekając na "nabicie levelu" etc. Wielkie zło.
bim2
Ja spędziłem tamten tydzień w Murzasichle za pieniądze unijne, jako gwarantowana wycieczka dla grupy Partnerów w Nauce (program unijny w niektórych szkołach). Nigdy nie byłem na wycieczce szkolnej gdzie były że tak to nazwę luksusy. Mówię o wycieczkach, nie o obozach! smile.gif Super pokojne, dużo miejsca, jedzenie przepyszczne i ile chciałeś, basen, boisko do siatki, na dole sala duża z pingpongiem, automaty do gier (niestety na złotówki tongue.gif ). Miały być zajęcia edykacyjne dla każdej grupy (naukowo-techniczna, informatyczna i przedsiębiorczości) ale wyszło na to że pojechaliśmy w góry albo na basenie siedzieliśmy! smile.gif Widać że urzędnicy nie oszczędzali na nas, to na Diamencie musieli zaoszczędzić tongue.gif
O$iek
Nie ma to jak marnotrawienie pieniędzy unijnych... Kiedy to wszystko upadnie?
everth
Po co się pytać o koniec skoro orkiestra gra? Bawmy się!
melkorm
Cytat
Postów: 997


Czas chyba usunąć nielegalne rzeczy z kompa ....
O$iek
Cytat
Postów: 998

Chyba go nie spaliłeś? smile.gif
Razzaq
Tadam.
kwiateusz
Cytat
Postów: 999

Chyba się jednak poparzył
Spawnm
A ja mam 3333 smile.gif
melkorm
1k postów za mną, uhhh, ktoś ma ochotę na jacka danielsa ? biggrin.gif
Hpsi
na danielsa, zawsze i wszedzie. Jeden telefon i jade nawet w sordku nocy tongue.gif
thek
No chyba hpsi, że to jestem ja i zagaduje Cię pół nocy opowiadając historie, w które trudno uwierzyć wink.gif
Spawnm
Cytat(melkorm @ 26.07.2011, 02:33:42 ) *
1k postów za mną, uhhh, ktoś ma ochotę na jacka danielsa ? biggrin.gif

Widzę że tu już jakaś moda zaczyna się robić z tym jackiem.
ixpack
moda na sukces...

Ja się przerzucam na dry London Gin wink.gif
Plusy? Nikt mi z marketu tonic'u nie podpierpapier =]
Hpsi
@thek: w takim wypadku zabralbym lapka z soba, i bym czytal dalej popijajac cudowny trunek tongue.gif (zresztą wczoraj tak robilem:P )
@spawnm: jack - nie jest "najtansza" whisky, ale w miare logiczna choc ta z niższej polki, ludzie zaczynaja pić bo i tak picie whisky bardziej "pro" haha.gif
@xipack: bez obrazy ale gin jest do bab biggrin.gif wiec akurat do Ciebie pasuje ]:->
ixpack
Hpsi... Dojrzejesz to się przekonasz... =]
3 driny Gin'u to jak 6 whiskasu tongue.gif ekonomia kolego wink.gif


Krótka historia powstania obu trunków:
Gin wytwarzali drwale - mocne chłopy w lasach.
Whiskey/Whisky wytwarzane przez plebs z pola... Dla siebie i dla szlachty (im sikali do butelek) smile.gif
Hpsi
pffy stać mnie na to by pić to co lubie dla przyjemnosci a nie by sie naj**ać. Dojrzejsz to sie przekonasz, że nie zawsze chodzi o to by być pijanym :]
ixpack
Ja lubię Gin. Tobie nie smakuje bo nie umiesz go pić.
Whisky też nie pogardzę. Sęk w tym, że moje kubki smakowe wolą Gin. Ekonomia dodatkowo przychyla mnie do zakupu Gin'u - a nie Whisky, która starcza mi na krócej. Dodatkowo zawartość chininy w tonic'u robi ze mnie lepszego podróżnika, poszukiwacza przygód od Ciebie tongue.gif. Nie boję się malarii, którą można nabyć w parku wink.gif. Też mnie stać - ale po co, skoro LUBIĘ Gin wink.gif

Ps. A tak poza tym wolę sobie zapalić raz na tydzień, a drineczek raz na jakiś czas.
thek
@hpsi: Jack to burbon (czyli amerykańska odmiana whisky). Miano whisky mogą jedynie alkohole szkockie nosić jako produkt regionalny. Tak jak u nas jest ser owczy i oscypek. Niby to samo, a jednak nie do końca. Właściciele Jacka Danielsa nieco więc z nazewnictwem są na bakier, ponieważ w mniemaniu ludzi burbon jest uznawany za "gorszą whisky". I tym samym Daniels zyskuje na prestiżu. A skoro chcą być pro to niech walną Golden Goose czy podobny malted i niech cieszą papę, mimo że piją sikacza wink.gif Sensowna whisky to gdzieś w okolicach 8-12 dopiero sie zaczyna. I pisze to jako osoba, która bywała w szkockich sklepach, gdzie whisky jest z beczek rozlewana do butelek na Twoich oczach, po czym pieczętowana. 2 lata pobytu w Glasgow to jednak ciutkę większa wiedza na temat whisky niż u typowego Polaka.

@ixpack: Gin? Bleeee... Zwłaszcza Bacardi, które ohydnie capi kiepskiej jakości spirolem :/

Ale za to rum... Kto nie pił "Morgan Spiced" ten nie wie co stracił. Moim zdaniem jeden z lepszych rumów jakie miałem okazję pić smile.gif Cudnie korzenny i tak aromatyczny oraz smaczny, że picie jedynie albo czystego, albo z Colą w stosunku 1:1 i każde odstępstwo od tej zasady to zbrodnia wobec tego trunku smile.gif

Nie jestem koneserem, bo wolę czystą (i to sensowną, a nie na proszku), a najlepiej samemu rozrobiony spiryt z pewnego źródła, ale umiem docenić dobry trunek, bo doświadczenie mam nawet na półkach najniższych, gdzie zazwyczaj wzrok ne sięga wink.gif
Hpsi
@thek: zgodze sie wink.gif ale lubie jacka jako whisky od tego zaczelem pic ;P ale czesto proboje czegos nowego, ale z Twoja wiedza na dziwne tematy nie sie zamierzam mierzyc ;P

@ixixpack ;P a ja lubie brunetki o!:P o gustach i guscikach nie powinnismy dysktuwoac - sorry ;P

@rumowy_thek ... musze sprawdzic ;P

ps... ah brakowało mi wywodów theka ... i gadania o pupie maryny ixpacka biggrin.gif
ixpack
Cytat(thek @ 26.07.2011, 09:22:57 ) *
Miano whisky mogą jedynie alkohole szkockie nosić jako produkt regionalny.

Z całym szacunkiem, ale Whisky jest Irlandzkie, Scotch (Whisky) Szkockie.
Reszta to nie wiem niby Whiskey... Znawcą nie jestem, ale famous grouse, black grouse piłem... Golden niestety nie sad.gif
Co do Irlandzkiej - Bushmills rządzi =]
Cytat(thek @ 26.07.2011, 09:22:57 ) *
Golden Goose.

Chodzi Ci pewnie o Grouse =]

Cytat(thek @ 26.07.2011, 09:22:57 ) *
@ixpack: Gin? Bleeee... Zwłaszcza Bacardi, które ohydnie capi kiepskiej jakości spirolem :/

thek - każdy pije co lubi smile.gif Ja osobiście Gin + Tonic (czasem woda sodowa)+ plaster limonki (koniecznie miękka - ja przekrajam i kładę na dzień/dwa)+ plaster ogórka (wyjąć po kilku minutach) + kostka/dwie lodu
A co do rum'u - muszę spróbować smile.gif

Hpsi ja też lubię brunetki ^^

Wiecie coś o Anonymous? O wielkim "planie" wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.