Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: H U M O R
Forum PHP.pl > Inne > Hydepark
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57
scanner
spenalzo, BzikOS - niniejszym mianuję Was Lotną Brygadą Pościgową i od tej pory straszyć Wami będę niegrzecznych forumowiczów.
BzikOS
Cytat
spenalzo, BzikOS - niniejszym mianuję Was Lotną Brygadą Pościgową i od tej pory straszyć Wami będę niegrzecznych forumowiczów.


Hmmm, czyżby Twój avatar już nie wystarczał? aaevil.gif
scanner
Muszę zmienić pozę na zdjęciu. Jutro cyfrak pójdzie w ruch smile.gif
DeyV
Tylko - Scanner, postaraj się, by robić to zdjęcie w dniu w którym akurat nikt cię nie pobił, i nie masz za bardzo podbitych oczek winksmiley.jpg Zresztą kontaktu z pszczołami też powinieneś chyba unikać - nie będę tłumaczył raczej dlaczego tongue.gif laugh.gif
scanner
Spoko, spoko - na szczeście zawsze możńa resize zrobić. Choć przyznam, ze ostatnio cięzko jest mi się zmieścić w okienko 80x80px
stach
Mam to z innego forum biggrin.gif










[img]http://www.pcinfo.pl/files/g/1_1532_fdtd.jpg[/img]
[img]http://www.pcinfo.pl/files/g/1_1534_mona.jpg[/img]
[img]http://www.pcinfo.pl/files/g/1_1537_shrekboy.jpg[/img]
[img]http://www.gdynia.mm.pl/~vult/asd.jpg[/img]

Sorry modemowcy biggrin.gif
menic
Stachu ale to juz było laugh.gif
spenalzo
Cytat
Stachu ale to juz było laugh.gif

Było, ale tamto forum jest teraz dla zarejestrowanych... Wiec dzięki wielkie Stachu!! biggrin.gif
stach
Cytat
Cytat
Stachu ale to juz było laugh.gif

Było, ale tamto forum jest teraz dla zarejestrowanych... Wiec dzięki wielkie Stachu!! biggrin.gif


Jak bylo to sorry tongue.gif

Note to me self when you in an out of body expirience , DONT TOUCH THE F.... COMPUTER ...
menic
Cytat
Note to me self when you in an out of body expirience , DONT TOUCH THE F.... COMPUTER ...

OBE :?:
Bakus
Przeszukuję sobie ostatnio zasoby astalavista, a tu mi wyskakuje okienko z...
Sami zobaczcie tego newsa... nie skomentuje...
Cudi
To teraz coś na czasie:
:arrow: http://infojama.pl/public/images/news/2333...nalot/nalot.jpg
DeyV
Cytat

biggrin.gif/ =D> =P~
Bakus
Chyba już gdzieś widziałem ten film...
Jabol
Cytat
[ This is a repost of the following article:]
[ From: "LPoD" <chaker@pfff.irc.pl.wytnij.pfff> ]
[ Subject: Re: Problem z dziewczyna,pilne]
[ Newsgroups: pl.soc.seks.moderowana]

Będzie OT, ale...

Byłem szczęśliwy. Byłem tak szczęśliwy jak tylko
mógłbym to sobie wyobrazić. Z moją dziewczyną
spotykałem się ponad rok i w końcu zdecydowaliśmy
się wziąć ślub. Moi rodzice byli naprawdę zachwyceni
i pomagali nam we wszystkich przygotowaniach do
naszego wspólnego życia, przyjaciele cieszyli
się razem ze mną a moja dziewczyna... była jak
spełnienie moich najśmielszych marzeń.
Tylko jedna rzecz nie dawała mi spokoju - dręczyła i
spędzała sen z powiek... jej młodsza siostra. Moja przyszła
szwagierka miała dwadzieścia lat, ubierała wyzywające
obcisłe mini i króciutkie bluzeczki, eksponujące
krągłości jej młodego, pięknego ciała. Często kiedy
siedziałem na fotelu w salonie, niby przypadkiem
schylała się po coś tak, że nawet nie przyglądając
się, miałem przyjemny widok na jej majteczki. To nie
mógł być przypadek, nie zachowywała się tak nigdy
kiedy w pobliżu był ktoś jeszcze.
Któregoś dnia siostrzyczka mojej dziewczyny
zadzwoniła do mnie i poprosiła abym po drodze
do domu wstąpił do nich rzucić okiem na ślubne
zaproszenia. Kiedy przyjechałem była sama w domu.
Podeszła do mnie tak blisko, że czułem słodki zapach
jej perfum i wyszeptała, że wprawdzie
wkrótce będę żonaty, ale ona pragnie mnie tak bardzo...
i czuje, że nie potrafi tego uczucia pohamować...
i nawet nie chce. Powiedziała, że chce się ze mną
kochać, tylko ten jeden raz, zanim wezmę ślub z jej
siostrą i przysięgnę jej miłość i wierność póki śmierć
nas nie rozłączy.
Byłem w szoku i nie mogłem wykrztusić z siebie nawet
jednego słowa. Powiedziała "Idę do góry, do mojej
sypialni. Jeśli chcesz, chodź do mnie i weź mnie,
nie będę czekać długo." Stałem jak skamieniały
i obserwowałem ją, jak wchodziła po schodach kusząco
poruszając biodrami.
Kiedy była już na górze ściągnęła majteczki i rzuciła je
w moją stronę. Stałem tak przez chwilę, po czym
odwróciłem się i poszedłem do drzwi frontowych.
Otworzyłem drzwi i wyszedłem z domu, prosto,w kierunku
zaparkowanego przed domem samochodu.
Mój przyszły teść stał przed domem - podszedł do mnie
i ze łzami w oczach uściskał mówiąc "Jesteśmy tacy szczęśliwi,
że przeszedłeś naszą małą próbę.
Nie moglibyśmy marzyć o lepszym mężu dla naszej
córeczki. Witaj w rodzinie!"
A morał z tej historii...

ZAWSZE TRZYMAJ PREZERWATYWY W SAMOCHODZIE!
Cytat
Przychodzi blondynka - nastolatka do mamy i mowi:
- Mamo, czy to prawda, że dzieci rodząc się wychodzą z tego samego miejsca w które chłopcy wkładają ich członki ? Matka zadowolona, że nie musi poruszać tego tematu sama mówi:
- Tak córeczko, tak. Na to blondynka:
- A czy przy porodzie nie powybija mi zębów ?
Cytat
Z siódmych mistrzostw świata w posuwaniu na czas witają państwa Dariusz Szpakowski i Włodzimierz Szaranowicz. Dziś jest dzień rozgrywek finałowych. Eliminacje wyłoniły naprawdę najwyższej klasy zawodników, w szranki, stacja Speedy Gonzales, Szybki Lopez i Struś Pędziwiatr.
Kto twoim zdaniem zostanie tegorocznym mistrzem?
- Trudno powiedzieć, wszyscy zawodnicy są świetnie przygotowani. Trenowali pod okiem najlepszych specjalistów przy opracowanych specjalnie dla nich metodach treningowych.
- No, ale my tu gadu-gadu, a tu już rozpoczęły się zawody. Zawodnicy mają 5 minut na posunięcie jak największej ilości osób, pierwszy rozpoczął Speedy Gonzales.
Narzucił naprawdę niezłe tępo, może zabraknąć mu siły na finisz, 10..20..30..40..46!
- Świetny wynik, pozostali będą musieli nieźle się napocić.
Ale teraz do zawodów staje Szybki Lopez.
- I ruszył, 10..20.. ten człowiek jest fenomenalny! 60..70..77
- Coś niesamowitego! Chyba nikt nie jest w stanie odebrać mu złotego medalu!
Ale teraz do zawodów staje Struś Pędziwiatr.
- I rozpoczął 20..50..80..eee...100...150..eee!.. 200..pierwszy rząd, drugi rząd, trzeci rząd, WŁODZIU SPIE****AMY!
Jabol
geek-car biggrin.gif
Soft Wars
LOOOL !!!!
scanner
Cytat
Pewna para była świeżo po ślubie - dwa tygodnie temu było wesele. Maż jakkolwiek wielce w małżonce zakochany, nabrał ochoty, by spotkać się ze starymi kumplami i poimprezować w ich ulubionym barze. Zaczął wiec się ubierać i mówi do zony:  
-Kochanie wychodzę, ale wrócę niedługo.  
-A dokąd idziesz misiaczku?- zapytała zona.  
-Idę do baru ślicznotko. Mam ochotę na małe piwko.  
-Chcesz piwo mój ukochany?- zona podeszła do lodówki, otworzyła drzwi i zaprezentowała mu 25 rożnych rodzajów piwa z 12 rożnych krajów: Niemiec, Holandii, Anglii i innych.  
Maż stanał zaskoczony i jedyne, co zdołał wydusić z siebie to:  
-Tak,tak cukiereczku... ale w barze... no wiesz... te schłodzone kufle...  
Nie zdążył skończyć, gdy zona mu przerwała:  
-Chcesz do piwa schłodzony kufel? Nie ma problemu-I wyjęła z zamrażarki wielki oszroniony kufel.  
Ale maż, choć nieco juz blady z wrażenia, nie dawał za wygrana:  
-No tak skarbie, ale w barach maja takie naprawdę świetne i pyszne przystawki... Nie będę długo. Wrócę naprawdę szybko, obiecuje.  
-Masz ochotę na przystawki niedźwiadku? -Zona otworzyła drzwi szafki, a tam: słone paluszki, orzeszki, chipsy, pieczone skrzydełka, marnowane grzybki i wiele innych smakołyków.  
-Ale kochanie... w barze... no wiesz... te męskie gadki, przeklinanie, niewyszukany język...  
-Chcesz przekleństw moje ciasteczko? Zatem pij to kurewskie piwo z jebanego zamrożonego kufla i zryj te pierdolone przystawki Jesteś teraz, do chuja ciężkiego żonaty i nigdzie kurwa nie wyjdziesz Pojąłeś skurwysynu?!!
spenalzo
Kolejne spotkanie developerów php.pl tongue.gif biggrin.gif
PrZeMoL
http://www.lba.hu/flash/idiotasag/fl_santajam.swf biggrin.gif:D:D
Bakus
Znalazłem na serwerze wskazanym przez spenalzo 2 zdjątka które mnie opisują... winksmiley.jpg


spenalzo
Bakus: Ty zza Buga? tongue.gif biggrin.gif
Bakus
Nie... ale rozyjskiego się uczę... winksmiley.jpg

Apropos jeszcze "zakorzenionego" zdjęcia: palę fajki z filtrem i mam wygodniejszy fotel... winksmiley.jpg
scanner
http://www.zosia.piasta.pl/karaoke.html
Foxx
.jpg]http://aip.pl/~pestka/tmp/z11[5].jpg
menic
Cytat
A to podstępne bestie aaevil.gif
Bakus
Cytat

Może wrzucić to na [legalnosc] naloty na osiedla

Cytat

To się z kolei nadaje do nauki języków obcych... winksmiley.jpg
Bakus
Chyba już znacie, ale zamieszczam:
O.net.pl
http://www.programs.7net.pl/gryonline/paintball.swf



Coś dla informatyków:


Fajne biuro...


Ostatnio w sklepach pojawiły się myszki dla pań...


Na zakończenie szczery uśmiech... winksmiley.jpg
spenalzo
biggrin.gif
Cytat
Na zakończenie szczery uśmiech... winksmiley.jpg

Brrrrr Jak mi się to przyśni to będę wiedział do kogo się zgłosić tongue.gif
Bakus
Ale czemu "Brrrrr" questionmark.gif
On ma takie słodkie oczka... winksmiley.jpg
ramze
A taki fotomontażyk drobny Ja zrobiłem smile.gif (plik na interii, ale może jak admini się zlitują to wrzucą go na serwa dobrego smile.gif)
Napiszcie czy się wam podoba bo to na konkurs jest.

Seth
Teraz lepiej winksmiley.jpg tylko cos nie tak z kompresja chyba :?
Cudi
Bakus: a dlaczego na tym pierwszym obrazku jest napisane Marek? Ja myslałem że spanalzo nazywa sie Jędrek...
Bakus
Cytat
Bakus: a dlaczego na tym pierwszym obrazku jest napisane Marek? Ja myslałem że spanalzo nazywa sie Jędrek...
Że łot?
Co mają te zdjęcia do spenalzo?questionmark.gif

Jeżeli już to tłumacząc:
Bakus -> Krzysztof Andrzej Błachut
Andrzej -> Jędrek

Co prawda zaprzestałem używać imienia "Jędrek"*, ale od czasu do czasu się zdarza...

*-Dreck (słownik ogólny Ectaco-Poland): błoto, brud, gnój, gówno (slowniki.onet.pl)
drek... chyba się kojarzy...
Byłem kiedyś u Ciotki w Austrii i Ojciec ciągle wołał na mnie Jędrek, do momentu, gdy moja Ciotka nie przedstawiła mu znaczenia drugiej sylaby mojego imienia... Od tamtego momentu używam tylko dwóch pierwszych imion (Krzysztof i Andrzej).
spenalzo
Cytat
Bakus: a dlaczego na tym pierwszym obrazku jest napisane Marek? Ja myslałem że spanalzo nazywa sie Jędrek...

Niee, spenalzo nazywa sie inaczej, ale musze poznać pana spanalzo ;P
menic
A mi sie ciągle nie wiem czemu wydaje że w nicku spenalzo jest spec** Poprostu jakoś tak automatycznie. A gwiazdki oznaczają ze zawsze koncówka jest inna winksmiley.jpg
Bakus
@menic:W SimCity nie grałeś... to odrazu widać... winksmiley.jpg
P.S. Przed chwilą napisałem mennic, ale się poprawiłem... winksmiley.jpg
Ach ta rządza pieniądza... tongue.gif
Cudi
Kurcze, jak łatwo czyjegoś nicka przekręcić smile.gif Co nie zmienia faktu że uśmiech spena powala tongue.gif
IWAN
Seth może by przykleić ten temat bo widze że niemała dyskusja sie rozwineła biggrin.gif
spenalzo
Cytat
Cytat
Bakus: a dlaczego na tym pierwszym obrazku jest napisane Marek? Ja myslałem że spanalzo nazywa sie Jędrek...
Że łot?
Co mają te zdjęcia do spenalzo?questionmark.gif

Ano.. teraz już mają laugh.gif laugh.gif Wszystko z okazji Międzynarodowej akcji "Swoje twarze na avatary" - BzikOS również pokazał swoje oblicze smile.gif
Cudi
A jak mój uśmiech sie wam podoba ? laugh.gif Przystojniak ze mnie, prawda? smile.gif
PrZeMoL
a czemu ja tego obrazka nie widze :/
Bakus
Bo brzydki jesteś...

Popatrz na mnie -ja mam giwerę... Przystojniaczek ze mnie winksmiley.jpg
HeHeHe...
Seth
BzikOS
Retoryczne "wzniesienia" prezenterów telewizyjnych i radiowych:

1. "Jada. Caly peleton, kierownica kolo kierownicy, pedal kolo pedala".
2. "Pani Szewinska nie jest juz tak swieza w kroku, jak dawniej"- Bohdan Tomaszewski.
3. "Puscil Baka lewa strona" - Dariusz Szpakowski.
4. "Wszystko w rekach konia" - Jan Ciszewski przed decydujacym przejazdem Jana Kowalczyka w Moskwie.
5. "Sytuacja zmienila sie diametralnie o 360 stopni - Jacek Zemantowski
6. "W zespole wojskowych rozstrzelal sie Nyckowiak" - Jacek Luczak ("Gazeta Wielkopolska").
7. "Miroslaw Trzeciak zdobyl gola po indywidualnej akcji calego zespolu" - Dariusz Szpakowski (TVP).
8. "Henryk Wardach to stary wyjadacz parkietów" - Maciej Henszel (radio).
9. "Wlodek Smolarek krazy jak elektron kolo jadra Zbyszka Bonka" - Dariusz Szpakowski (TVP).
10. "Swietlana Fomina jest bardzo doswiadczona i duzo daje" - trener Roman Haber.
11. "Jeszcze trzy ruchy i Wloszka bedzie szczesliwa" - Artur Szulc (TVP) o kajakarce Josefie Idem.
12. "Mówie panstwu, to jest naprawde niezwykla dziewczyna. Dwie ostatnie noce spedzila poza wioska" - Wlodzimierz Szaranowicz (TVP) o Otylii Jedrzejczak.
13. "Gol jest wtedy, kiedy pilka calym swoim obwodem przekroczy odleglosc równa obwodowi pilki" - Andrzej Zydorowicz (TVP).
14. "Do tej fazy, w której przegrywajacy przegrywa, mamy jeszcze troche czasu" - Dariusz Szpakowski (TVP).
15. "Franciszek Smuda zbyt radykalnie przeczyscil swój zespól" - Krzysztof Mrówka (Wizja Sport).
16. "Ten rok byl pelen wyrzeczen dla Renaty Mauer... W kwietniu wyszla za maz" - Janusz Uznanski (TVP).
17. "Trzeba wybrac: uroda albo sztanga. Pintusewicz wybrala te druga ewentualnosc" - Marek Józwik (TVP).
18. "Mówie Samprasowi, zeby mocniej liftowal pilke. Ale on mnie nie slucha. Ale jak ma mnie sluchac, skoro mnie nie slyszy" - Adam
Choynowski (Eurosport).
19. "Grecy przy pilce, a konkretnie Warzycha" - Dariusz Szpakowski (TVP).
20. "Trzy lata temu na Igrzyskach w Barcelonie... Przepraszam - dwa lata temu" - Krzysztof Miklas (TVP), relacjonujacy podnoszenie ciezarów z IO w Atlancie w... 1996 r.
21. "Trzy minuty, czyli zatem okolo 100 sekund" - Jacek Laskowski (Canal+).
22. "Dostalem sygnal z Warszawy, ze maja juz panstwo obraz, wiec mozemy spokojnie we dwójke ogladac mecz" - Dariusz Szpakowski (TVP).
23. "Obronca wybil pilke na tak zwany przyslowiowy oslep" - Andrzej Zydorowicz (TVP).
24. "Wybil pilke na tak zwana pale" - Jan Tomaszewski (Wizja Sport).
25. "Szwedzi sa o tyle niebezpieczni, ze nie sa grozni" - Stanislaw Terlecki (TVP).
26. "Kamerun gral z ikra Boza" - Jerzy Klechta (TVP).
27. "Johann Cruyff dokonywal bardziej zmian taktycznych niz zmieniajacych taktyke zespolu" - Dariusz Szpakowski (TVP).
28. "Trener spojrzal na zegarek, zeby dac swoim podopiecznym ostatnie wskazówki" - Lukasz Pluciennik (Canal+).
29. "Kibiców szwedzkich nie ma zbyt duzo, ale za to nie grzesza uroda" - Andrzej Zydorowicz (TVP).
30. "Polscy wioslarze zdobyli na igrzyskach dziewiec medali: dziewiec srebrnych, dziewiec brazowych i dwa srebrne" - Artur Szulc (TVP).
31. "Jak panstwo widzicie, nic nie widac w tej mgle" - Edward Durda (Wizja Sport).
32. "Szczescie nie bylo zwierzchnikiem gospodarzy" - Grzegorz Milko (Canal+).
33. "Podziwiam jego skromne warunki fizyczne" - Dariusz Szpakowski (TVP).
34. "Popatrzmy na jego przytomnosc umyslu" - Dariusz Szpakowski (TVP).
35. "Siedzi kolo mnie juz od czterech lat trener Leszka Blanika" - Ireneusz Nawara (TVP).
36. "Pilkarz polewa sobie wode glowa" - Dariusz Szpakowski (TVP).
37. "Bergkamp trafil bramka w slupek" - Dariusz Szpakowski (TVP).
38. "Jest jak Szarmach, o którym mówilo sie kiedys, ze wsadzal glowe tam, gdzie inni bali sie wsadzic inne rzeczy...". "A konkretnie noge" -
dialog pomiedzy Adamem Romanskim i Piotrem Sobczynskim (TVP).
39. "Polak zakonczyl rwanie, podobnie jak ci z panstwa, którzy ogladali nasze poprzednie wejscie" - Artur Szulc (TVP).
40. "Nie udalo sie to najpierw Sosinowi, który noga trafil w poprzeczke, a nastepnie Nicinskiemu, który glowa takze trafil... w poprzeczke" - Andrzej Szelag (TVP).
41. "Nie ukrywam: podgrzewam bebenek" - Artur Szulc (TVP).
42. "W poblizu jest jezioro Czterech Kantonów, wielki akwen, pofaldowany, z wielkimi górami" - Bogdan Chruscicki (Eurosport).
43. "Szurkowski to cudowne dziecko dwóch pedalów" - Bohdan Tomaszewski.
44. "Pasiaki remisuja w Oswiecimiu" - z meczu Cracovi (czyli "Pasy") i Unii Oswiecim.
45. "Widac wielkie ozywienie w kroku Lewandowskiego" - Bohdan Tomaszewski (radio) o biegu na 800 m z udzialem Stefana Lewandowskiego.
46. "Nogi pilkarzy sa ciezkie jak z waty" - Andrzej Zydorowicz (TVP).
47. "Ja z mieszanymi uczuciami podgladam panie" - Monika Lechowska (TVP).
48. "Jeszcze 18 sekund do konca Szweda Berqvista" - Andrzej Zydorowicz (TVP).
49. "Jest! Niemka traci glowe!" - Jaroslaw Idzi (radio) o pojedynku szpadzistek.
50. "Ellis, gdy gral w Denver, znakomicie czul sie w trumnie" - Wojciech Michalowicz w czasie meczu koszykówki (Wizja Sport).
51. "Mam nadzieje, ze po zamrozeniu pilkarz nadal bedzie nadawal sie do gry" - Andrzej Szelag (TVP).
52. "Zawisza Bydgoszcz to klub, który juz nie istnieje, wystepujac obecnie w IV lidze" - Andrzej Zydorowicz (TVP).
53. "Mozna to wyczytac z wyrazu twarzy konia, gdy jest zblizenie" - Wojciech Mickunas (TVP).
54. "Czarnoskóry Tetteh byl najjasniejsza postacia tego meczu" - Tomasz Sedzikowski (radio).
55. "Minuta doliczona do pierwszej polowy boiska" - Jacek Laskowski (Canal+).
56. "Oddajemy glos do studia, bo tam zacznie sie walka o zloto" - Wlodzimierz Szaranowicz (TVP).
57. "Nikt na swiecie nie bedzie przeciez pracowal za trzy tysiace zlotych" -Wlodzimierz Szaranowicz (TVP).
58. "Córka juz wie, który jest tata w sensie zuzla" - Dariusz Szpakowski (TVP).
59. "W drugiej polowie prawdopodobnie wejdzie na boisko dwóch pilkarzy, którzy do tej pory grali na lawce rezerwowych" - Dariusz Szpakowski (TVP).
60. "Zawodnik z numerem siedem to Irlandczyk. Wskazuje na to kolor jego wlosów" - Andrzej Kopyt (Polsat).
61. "Na boisko wszedl nierozgrzany Piecyk".
62. "Oto glówna bron Zaglebia: Malenki, Rudy, Saczek" - Jan Ciszewski, relacjonujac mecz Zaglebia Sosnowiec.
63. "Bracia-blizniacy Frank i Ronald de Boerowie, z których wiekszosc gra w Barcelonie" - Dariusz Szpakowski (TVP).
64. "U Nigeryjczyka blyskaja bialka spod oczu".
65. "Dobre okazje mozna policzyc na palcu".
66. "A teraz laczymy sie z magnetowidem".
67. "Brak wyczucia percepcji prawej nogi".
68. "Patrza, przecierajac szeroko oczy".
69. "Bez kompleksu dla rywala".
70. "Kontuzja, ale interwencja masarza nie jest jednak niezbedna".
71. "Jak oni musza sie meczyc w tym basenie! Jaka ta woda mokra!" - podczas zawodów plywackich Igrzysk Olimpijskich w Seulu '88.
72. "Dzien dobry panstwu. Ze stadionu Wembley wita Dariusz Ciszewski" - Dariusz Szpakowski (TVP).
73. "Manualne wlasciwosci nogi" - Jan Tomaszewski (TVP).
74. Przez kilkadziesiat minut meczu Dynamo Kijów - Bayern Monachium w 1975 r. Stefan Rzeszot (TVP) twierdzil, ze pilkarze Dynama sa graczami
Bayernu i na odwrót. Zaiste, trudno bylo pomylic Franza Beckenbauera i Olega Blochina z jakimikolwiek pilkarzami...
75. Podczas meczu ZSRR - Wegry na Mundialu w Meksyku '86 Wojciech Zielinski (TVP) nie zauwazyl bramki dla ZSRR i do konca I polowy wdawal sie w dyskusje z rezultatem figurujacym na tablicy wyników. W II polowie usprawiedliwil sie - dziennikarze radzieccy podskoczyli z radosci i zaslonili mu widok.
76. "Montenegro Savicevic" - Dariusz Szpakowski (TVP), myslacy, ze slowo Montenegro, oznaczajace narodowosc pilkarza (Czarnogórzec), jest jego imieniem.
77. "Wchloniety przez telefon" - Zdzislaw Zakrzewski (TVP), któremu peleton pomylil sie z telefonem.
78. "To nie byl blad - to byl wielblad" - Jan Tomaszewski (Wizja Sport).
79. "To nie byl strzal, to byl postrzal" - Roman Kolton (Polsat).
80. "Grzybowska jest juz bardzo zdemoralizowana" - Edward Durda (Eurosport).
81. "No, prosze: umierajacy Tonkow ruszyl za Garzellim" - Grzegorz Pajda (Eurosport).
82. "Carl Lewis przyjechal obejrzec mecz do Mediolanu" - Dariusz Szpakowski (TVP) na widok siedzacego na trybunie Marcela Desailly'ego.
83. "Nigeria" - Dariusz Szpakowski (TVP) na widok reprezentacji Nigru, paradujacej na ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Atlancie '96.
84. "Trener Belgów to ten pan w okularach na panstwa okularach" - Andrzej Zydorowicz (TVP).
85. "A teraz nowa konkurencja: repesaze" - Anna Popek (TVP).
86. "Popatrzmy wspólnie z telewizorami, jak koszykarze Zeptera zdobywali mistrzostwo Polski" - Dariusz Szpakowski (TVP).
87. "Niemcy opieraja swoje szanse na iluzorycznych argumentach, ze pilka jest okragla, a bramki sa dwie" - Andrzej Zydorowicz (TVP).
88. "Holyfield jest dzisiaj wolny jak keczup" - Andrzej Kostyra (Polsat).
89. "Marin jest jednak bardzo powolny. Przypomina wóz wypelniony kapusta" - Andrzej Kostyra (Polsat).
90. "Nie znam jezyka brazylijskiego" - Piotr Debowski (TVP).
91. "Na pomoscie mamy podsluch" - Maciej Starowicz (TVP).
92. "Z dziesiatka Tomasz Dziubinski, który podobnie jak przed dwoma tygodniami gra w pierwszym spotkaniu" - Andrzej Zydorowicz (TVP).
93. "Mecz Panathinaikosu z Olympiakosem, czyli swietna wojna" - Dariusz Szpakowski (TVP).
94. "Banasik... Banaszak... Banasiak konkretnie" - Hubert Kwinta (TVP).
BzikOS
stoprocent
a to sorry nie widzialem sad.gif nie przegladalem 20 stron .
ale moze ego nie bylo
jeszcze raz sorry:D i wesolych swiat
stoprocent
Bakus
(To jest na 21 stronie...)
Lody powiadacie... nieźle... Ciekawe, czy są sprzedawane dzieciom?

Żeby było zabawniej:
Przed reklamami "Granica wieku granicą prawa" często w sklepach pytali mnie o dowód osobisty jak kupowałem sobie fajki... Po kampanii reklamowej jakoś przestali mnie pytać... Strajk czy co??
winksmiley.jpg
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.