Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

> Problem podczas ładowania jednej ze stron - HELP
phpamator
post 4.10.2018, 15:19:22
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 321
Pomógł: 3
Dołączył: 10.07.2016
Skąd: UK-raine

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Hejka,
Panie i Panowie, pomóżcie proszę napotkałem problem z który nie wiem jak sobie poradzić i chyba nikt nie wie tak naprawdę bo cokolwiek znalazłem w sieci choć zbliżone do mojego problemu nie rozwiązuje go.
Jedna ze stron mojego serwisu (Magento jeśli to ma jakiekolwiek znaczenie) podczas otwierania stony logowania klienta zawiesza się na minutę i w konsoli wyraźnie to widać natomiast nie ma najmniejszej wskazówki co konkretnie może być tego powodem.
Już mi łapy opadają bo wszystkie pozostałe strony otwierają się normalnie, może nie jakoś ultra ultra szybko ale jeśli sekunda/dwie to długo ... no to długo smile.gif
Tak czy siak, jeśli ktoś wie lub miał podobne doświadczenia ...
Czy konfiguracja serwera może mieś wpływ na to, że czeka "minutę" dosłownie minutę!
Wszystko wskazuje na to, że to ładowanie skryptów z zewnątrz ale wyłączam je usuwam i nie widzę różnicy.
Ze zacytuję klasyka:
"Help me ObiWan Kenobi you're my only hope ..."

Pozdrówka

P.S.
w razie czego mogę wesprzeć się skrinami z konsoli.

Ten post edytował phpamator 4.10.2018, 15:25:23
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
phpamator
post 5.10.2018, 13:37:42
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 321
Pomógł: 3
Dołączył: 10.07.2016
Skąd: UK-raine

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Haaa,
okazało się, że na dev sajcie mam ten sam problem więc mogę bezpiecznie dłubać i zostawić do czasu znalezienia problemu produkcyjny serwer.
Nie wiem dlaczego nie sprawdziłem tego wcześniej, jakoś nie przyszło mi do łba, uczepiłem się i chciałem rozwiazac problem od razu.
Go to the top of the page
+Quote Post

Posty w temacie


Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 26.04.2024 - 11:42