![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]()
Post
#1
|
|
Grupa: Moderatorzy Postów: 4 465 Pomógł: 137 Dołączył: 26.03.2004 Skąd: Gorzów Wlkp. ![]() |
Tak sobie właśnie knuję nad nowym layoutem dla mini serwisu. Przeglądam co ciekwasze rozwiązania na różnych stronach i szukam natchnienia.
Z czystej złośliwości sprawdzam wiekości plików graficznych i co widzę? Ano, jeden z serwisów miał samej grafiki jakieś 300 kb!!!!! Wiem, że łącza są coraz szybsze, ale czy istnieje jakaś norma perzyzwoitości w tym względzie? Osobiście tak się pocę, żeby grafa na stronie to było jakieś 40=50 kb, a jak juz mi się uda odchudzić wszystko z kodem strony i css do 50 kb, to sobie kupuję w nagrodę piwo. Co Wy sądzicie? |
|
|
![]()
Post
#2
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 897 Pomógł: 40 Dołączył: 16.12.2003 Skąd: Warszawa Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Było jakoś ostatnio... Jest... http://forum.php.pl/index.php?showtopic=26614 (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/smile.gif)
|
|
|
![]() ![]() |
![]() |
Aktualny czas: 24.08.2025 - 01:26 |