Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

2 Stron V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> php4 i php5 równolegle jako moduł
Fo
post
Post #21





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 401
Pomógł: 0
Dołączył: 18.04.2003
Skąd: Trójmiasto

Ostrzeżenie: (0%)
-----


witam,

a cóż to za magiczny sposób, którego użyłeś.

czy doprawdy uważasz, że na swoich maszynach, niekiedy jedynie developerskich ale zawsze to swoich, ludzie zaczną montować twoje przekształcone o niewiadomo co źródła ? jest to bynajmniej niebezpieczne, ponieważ nie dla wszystkich jesteś znany, i bez udokumentowania tego co wprowadziłeś do udostępnionych przez Ciebie źródeł, pomysł instalacji jest dobry dla tych, którzy nie mają nic do stracenia.

nie to żebym był przeciwko, bo owo rozwiązanie, dwóch php jako moduł, czy też X wersji php jako moduły dla jednego serwera httpd, była kwestią, z którą borykałem się niegdyś całkiem długo, aż wkońcu prace porzuciłem ze względu na zbyt małą ilość dostępnego czasu.

jeżeli twoje rozwiązanie jest na tyle dobre, to może zaproponuj aby sztab osób z php.net, który jest odpowiedzialny za obecny development, zastosowało je przy budowie swoich źródeł i wtedy napewno nie będzie problemu jeżeli chodzi o samą dostępność Twojego rozwiązania.

bo patrząc na to z innej strony - co miałbym zrobić w momencie kiedy musiał bym dokonać masowej instalacji na 30 serwerach w przeciągu 60 godzin. a repozytoria z twoimi źródłami były by nie dostępne. chce tutaj przez to jedynie powiedzieć iż nie dobrze jest gdy istnieje wiele mirrorów, z których to można sobie pobrać takie czy zupełnie inne wersje źródeł. wprowadza to bynajmniej zamęt i zamieszanie, bo tak naprawdę czy jesteś w stanie każdą wersję php modifikować o swoje rozwiązanie ? jeżeli tak to podziwiam Cię i zazdroszcze ilości wolnego czasu.

rozwiązania niestety nie przetestuje do momentu kiedy nie ujawni się ono na ogólnie dostępnych serwerach mirrorowych php.net

z poważaniem,
Artur Kwiatkowski

Ten post edytował Fo 17.07.2006, 23:55:16
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Stron V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Aktualny czas: 7.12.2025 - 14:08