Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [layout]Layout na moje portfolio
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
specialized
Proszę o obiektywną ocene layoutu na moje portfolio, który znajdziecie tutaj
Co ewentualnie byście poprawili/zmienili (prócz białych lini obok stopki i menu) ?
vip3r
Jako pierwsza osoba proponowal bym zmienic kolory. Jak jest klawisz Logowanie na czerwono to bym proponowal zrobic klawisz Rejerstracja na czerwono. W sumie ladnie wykonane. Stawiam 6/10
specialized
Na jakie kolory byś proponował zmienić ?
vip3r
To szare tlo na np. brazowe lub czarne
ayeo
Blado-seledynowo-blekitny z brązowym? Bezsesnu IMHO. Kolory same w sobie na stronce są ok! Tylko fotka taka sportowa, a kolory sterylne, nie budzące żadnych emocji smile.gif Poszukaj czegoś o znaczeniu barw w nece itd... Ogólnie spoko, ale nie ta tematyka smile.gif
Turgon
Ja tutaj się nie zgodzę - wg mnie kolorystyka jest ok. Tylko na Boga nie popełniaj błędów ort - piszemy something!
lectric
1. Tło daj ciemniejsze.
2. Tekstu w buttonach menu nadaj wyraźniejszy kolor lub po prostu daj ciemniejszą pogrubioną czcionkę.
3. Główne zdjęcie jest za duże, chyba że planujesz jakieś treści w nie wpisać. Tak czy tak bym zmniejszył.
4. Wyszukiwarkę dał bym stopień wyżej oraz troszkę ją rozciągnął w poziomie.
5. Rozciągnij także pola do logowania.
6. Kolor tła za menu jest taki pusty jakiś, dopasuj jakiś gradient lub cień do całości.
temat
Moim zdaniem całkowicie bezsensowne są przyciski w menu,odstępy ..., za wysokie, kolor nie trafiony, kolor napisów na nich sprawia iż są mało czytelne.
Reszta ujdzie,pozdrawiam.
devnul
do powyższych uwag dopisałbym zwiększenie interlini bo strasznie się tekst zlewa
specialized
Someting to było pisane, na szybko tylko dla wypełnienia, za nim to trafi na jakiś serwer sprawdze błędy 3 razy smile.gif.
Zdjęcie to było tylko przykładowe
Poprawiłem tak jak mówiliście: layout version beta 2.0

PS: Temat ma racje, bo te buttony w menu teraz się nie nadają już zupełnie do niczego
colinQ
Hmm... 0 cieniowania :/

Strasznie nie podobają mi się te "blaski" chodzi to te białe w 50% przezroczyste paski użyte w prawie każdym elemencie twego laya....

Te linie białe... Uważam że powinny chyb bardziej przezroczyste.

3.(3)/6 biggrin.gif
devnul
zwiększ padding dla tekstów (odsŧp od krawędzi jest teraz troche za mały)
vip3r
Ja bym nie ruszal paddinga, ladnie wyglada.
devnul
dla ścisłości - mam na myśli padding w komórkach z treśćią oznaczonych jako news i updates i chodzi mi o padding boczny - tekst sie zacznie zlewać jak będzie "bardziej prawdziwy"
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.