Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [wolontariat] Komentarze na www (prośba o pomoc)
Forum PHP.pl > Inne > Giełda ofert > Poszukuję
Fotomaniak
Witam!
Jestem w trakcie pisania portfolio fotograficznego i napotkałem pewien problem. Obrałem za język HTML, jednak chciałbym, aby strona zawierała formularz do dodawania komentarzy... wyświetlanych w czasie rzeczywistym na stronie (zaraz po wypełnieniu formularza). Podopowiedziano mi, że powinien to być skrypt php. Czy może mi ktoś napisac jaki i jak go krok po kroku zainstalować na stronie? Byłbym wdzięczny za pomoc.... smile.gif), bo z php nie miałem dotąd nic wspólnego. Chodzi mi o formularz zawierający okna: imię i nazwisko, kometarz i e-mail.
Pozdrawiam
nospor
Cytat
Czy może mi ktoś napisac jaki i jak go krok po kroku zainstalować na stronie?
Tu za nikogo nic nie robimy tylko pomagamy gdy ktoś ma problem z kodem, ktory sam pisze.

Przenoszę więc na gielde ofert. Jesli zmienisz zdanie co do formy tego tematu, zapraszam na PW
sniezny_wilk
Czas rzeczywisty, to tylko AJAX poczytasz sobie o tym nawet na tym forum, a konkretnie tu . Jeśli nie miałeś nic wspólnego z PHP to poczytaj sobie jakiś tutorial, lub manual, bo to wcale nie boli. Zdobędziesz nowe umiejętności przynajmniej (aaa no i jeszcze potrzeba MySQL'a). Nie wiem czy znajdziesz osobę która zrobi Tobie system komentowania w AJAX'ie za free.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.