Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [www] find It
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
sticker
Witam,
Dzisiaj do oceny daje prosty serwis który właśnie ruszył Prosze o opinie smile.gif
www.findit.com.pl
NoiseMc
Efekt koncowy bomba, czyste, przejrzyste i moj ulubiony font. Tylko ten JavaScript wbity w html nieladny.
sticker
to fakt do poprawy takie rzeczy ale niktórych javascriptów nie da sie ominąć bo symfony tak to czasem przydko wypluwa
itsme
prosze dostosować temat do wymagan regulaminu inaczej temat usunę

Pozdrawiam

ps. ładnie wyglada
ps2. http://www.findit.com.pl/job/print2Pdf/id/29 - dawajcie skończone rzeczy do oceny exclamation.gif!
ps3. http://www.findit.com.pl/praca nie grzeczne slownictwo
ps4. http://www.findit.com.pl/job/show/id/a - brak alertu czegokolwiek
sticker
temat poprawiony
ad 2) uu musze sprawdzić co i jak
ad 3) to też jw smile.gif
Moli
Angielska nazwa a domena z koncowka .pl, strasznie mnie to denerwuje. Strona ogólnie fajna, wyląd przyjazny, kod też dobry ale jak już ktoś wspomniał ten JS w kodzie nie pasuje.
NoiseMc
Nie podoba mi sie
Kod
onclick="window.location='/job/show/id/56'"


Nie moge sobie control-kliknac w oferte bo poza otwarciem w nowej zakladce otwiera mi sie w oknie w ktorym kliknalem link
PUPI
Wyszukiwarka ułatwiłaby na pewno życie szukającym ofert. Chciałbym zobaczyć tylko oferty z Poznania i nie udało mi się sad.gif
Poza tym bardzo mi sie podoba.
Jojo
W opisie oferty mamy coś takiego:
Cytat
Pełny etat | Warszawa | Wynagrodzenie : do uzgodnienia
Może warto byłoby dodać też taką linijkę do rss'a?
sticker
masz racje smile.gif tak też zrobie
dr_bonzo
No dobra, brakuje mi szukania po miescie/wojewodztwie

i tego ze klikniecie "nast strona" nie przewija na gore strony (opera/linux)
sticker
no wlasnie nie wiem jak to zrobić poprzez js szukam rozwiązania, po miescie sortowanie sie pojawiło na boku ofert tyle że moze lepszy byłby dropdown z miastami jakis sam nie wiem
in5ane
W sumie jak wszedłem to po 4 sekundach wyszedłem, bo nie wiedział o co chodzi... myślę sobie, że wejdę jeszcze raz i przejże stronę..
WNIOSKI: nie wiadomo co to za strona od razu po wejściu.
dr_bonzo
sticker: troche lama ze mnie, teraz znalazlem wybieranie po miescie, no i calkiem mile jest smile.gif o ile szukam ofert z miasta ktore akurat widze

in5ane: w mojej przegladarce na samej gorze jest napis "Oferty pracy branży IT, Design, ...." a sama tresc ogloszen juz wszystko mi mowi
sticker
@dr_bonzo: winksmiley.jpg ale i tak nadal nie wiem gdzie jakiegos comboboxa z miastami wrzucić chyba bedzie potrzebny redesign
punkomuzykant
Pierwsze wrażenia :
1. napis - "Oferty pracy branży IT, Design, Development oraz E-commerce" wygląda trochę jak jakaś pikseloza
2. szeryfowa czcionka jest paskudna i czyta się tragicznie więc jestem na nie
ogólnie 5/10 tak szczerze
aiv
Jak odznaczysz wszystkie checkboxy od termsow to pojawia sie alert po angielsku "Check one item"
LBO
+grafika
+oparte o AJAX

- zagnieżdżony JavaScript
- oparte o Ajax (bez JavaScriptu nie działa wiele rzeczy)
Speedy
Cytat
[...]
- oparte o Ajax [...]


Ajax nie jest minusem tongue.gif. Da się wpleść ajax na stronę w sposób nieinwazyjny w niektórych przypadkach i wtedy osoby z wyłączonym js również mają dostęp do zawartości strony. W zasadzie, nie ma się co przejmować tym, że osobom bez js coś się nie wyświetli, ponieważ osoby z wyłączonym js, to przypadki marginalne.
LBO
Cytat(Speedy @ 5.01.2008, 04:09:02 ) *
Da się wpleść ajax na stronę w sposób nieinwazyjny w niektórych przypadkach i wtedy osoby z wyłączonym js również mają dostęp do zawartości strony. W zasadzie, nie ma się co przejmować tym, że osobom bez js coś się nie wyświetli, ponieważ osoby z wyłączonym js, to przypadki marginalne.

A po co mi tłumaczysz, że można wpleść nieinwazyjnie? Zdaje sobie z tego sprawę bardzo dobrze. To jest świetna technologia, stąd plus. Ale gdy jest użyta w kulawy sposób traci po części na swojej świetności - stąd minus.

Nigdy nie uznam wypowiedzi typu: to są marginalne przypadki, olejmy je; js można włączyć etc. Dla mnie to robota nieskończona.
Tylko mnie źle nie zrozumcie, strona mi się podoba i to nawet bardzo,ale nie moge przeboleć takich rzeczy.
Pracuje w jednym z największych hoteli w Polsce z rozwiniętą siecią informatyczną i systemy są tak poobcinane, że o o flashu i javascripcie mogę pomarzyć, więc dotyka mnie to osobiście.
in5ane
Cytat
in5ane: w mojej przegladarce na samej gorze jest napis "Oferty pracy branży IT, Design, ...." a sama tresc ogloszen juz wszystko mi mowi

Większość osób nie patrzy na samą górę strony, tylko bardziej na środek tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.