Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: www.mat-inf.com
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
nomi
Jak w temacie co sądzicie o stronie

www.mat-inf.com
Turgon
Pomysł ciekawy, jednak z wykonaniem gorzej...
Uwagi:
-dopasuj forum do reszty
-zobacz jak wygląda strona w rozdzielczości powyżej 1024x768
-zwróć uwagę, na to żeby strona niezależnie od rozdzielczości wyglądała wszędzie dobrze.

Oceny nie będzie - popraw błędy wtedy się wypowiem.
Kildyt
Design idzie do kosza. Treść jest "utopiona" w tym wszystkim obok. Fajnie by było, jakby po najechaniu na menu treść by się podświetlała.
Ogólnie to strona idzie do poprawy, a design szczególnie.

PS Czesio jest super! smile.gif Aha i weź zmień avatar bo jak patrzę na tę słonko to mnie aż coś bierze. smile.gif XMPP jest najlepsze, hehe.
itsme
http://www.mat-inf.com/?strona=a
s[rawdzaj dane jakie otrzymujesz od usera
Seth
Bardzo fajny pomysl na strone.
Kompozycjnie ciekawie, ale zwiekszyl bym nieco odstepy miedzy krawedziami a tekstem z lewej strony bo w niektorych miejscach tekst zlewa sie ze zdjeciami.
Brakuje mi jakichs efektow, odnosnikow, animacji po najechaniu na zdjecia z tla - dalo by to fajny element interakcji i zachecilo uzytkownikow do szukania po stronie elementow do klikania.
Kodu nie bede ocenial, ale calosc pod wzgledem graficznym prezentuje sie bardzo estetycznie (dobor koloru, kroju pisma na kartce etc.) i mimo nie do konca dobrej jakosciowo grafiki (tekstura drewna mogla by byc lepsza, to samo z kartka) to zasluguje na mocne
7 na 10


P.S.
Wyedytuj swoj post i zrob klikalny link bo malo komu bedzie chcialo sie to kopiowac do przegladarki.
itsme
Cytat(Seth @ 26.11.2007, 20:04:21 ) *
Wyedytuj swoj post i zrob klikalny link bo malo komu bedzie chcialo sie to kopiowac do przegladarki.

done :-)
Seth
@itsme: no ladnie... czy wiesz, ze zgodnie z regulaminem za uzywanie dwoch kont, powinienes dostac bana na forum ? aaevil.gif thumbsupsmileyanim.gif
Kreton
To ja może od strony kodu się wypowiem. biggrin.gif
  • Beznadziejny sposób na zorganizowanie menu. To ma być lista nieuporządkowana. Ty zrobiłeś zlepek nic nieznaczących obrazków ( z punktu kodu ). Ma być lista wypunktowana i koniec dyskusji. smile.gif Nie rozdzielaj menu, w innym miejcu masz Strona główna a w innym resztę. W tym wypadku nie ma najmniejszego sensu. Graficznie wszystko jest w jednym miejscu, dodatkowo znaczeniowo jest to samo.
  • Div, div, div. Istne divopolis. Po kiego grzyba dzielisz górny baner na 3 fragmenty ?
  • Używasz graficznych headerów, w kodzie nie ma ani jednego zdania na ten temat. Zastosuj zgodnie z hierarchią h1, h2 itd a potem wyrzuć je poza obszar przeglądarki. Google przeczyta co masz do zaoferowania.
  • Span class="tytuł", co to ? Gdzie semantyka, żeby było ciekawiej, tuż po stosujesz <h2>. Nie wolno zagnieżdzać elementów blokowych wewnątrz liniowych.
  • <div align="left></div> do kosza, CSS ! to samo <br />
  • Strona się nie validuje.
  • style.css pozostawiają też wiele do życzenia, ale to może innym razem. Poedjżewam, że nie wiesz do końca jak działa dziedziczenie. Dzięki temu masz mały syf w kodzie i nadmiarowość. Wpakowałeś się niepotrzebnie w pozycjonowanie absolutne ( aż tak bardzo zawiłe ).
BTW: co to za ziomuś w LA ? Prawdziwy z niego westcoastowiec ? biggrin.gif
nomi
Kod nie moja sprawka ja zająłem sie tylko designem i pomysłem na niego ; ) Ale jeżeli chodzi o kod to jest juz poprawiany ; )

Jeżeli chodzi o tego typka z LA to jest bardzo oryginalny koleś (i jego pomysły)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.