Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [współpraca] pomogę niedpłatnie w programowaniu
Forum PHP.pl > Inne > Giełda ofert > Poszukuję
Mariner
Witam .
Znam HTML , CSS -średnio zaawansowany , PHP5 programowanie obiektowe , SQL , MySQL - średnio zaawansowany ,
trochę JavaScript , jednakże nie projektowałem nigdy zaawansowanych serwisów.
Chciałbym nabrać doświadczenia w projektowaniu i budowie stron internetowych/portali ,
szukam doświadczonego programistę/webdevelopera/freelancera/webmastera lub grupy zapaleńców którym/emu brakuje rąk do pracy i są w stanie podzielić się swoją wiedzą , od siebie daje dwie sprawne ręce , mózg i ogromny zapał do pracy .
Moja propozycja wygląda tak :

JA - wykonuje zlecone przez ciebie zadania , w trakcie tego zdobywam to na czym mi zależy , czyli :
doświadczenie , wiedze , umiejętności w programowaniu , znajomość nowych technologi z zakresu IT ,
w szczególności zależy mi na wzorcach projektowych , OOP i znajomości frameworków ;

TY- zlecasz mi zadania adekwatne do moich umiejętności , w razie gdy czegoś nie umiem , pomagasz mi
wyjaśniając problem (nie oczekuję "prowadzenia za rączkę" ale ogólnego nakierowania/podpowiedzi ,
sam też trochę umiem) ,
masz programistę/stażystę który wykonuje dla ciebie prace (nie obchodzi mnie czy na tym zarabiasz) .

PS: Nie oczekuję wynagrodzenia , moim wynagrodzeniem będzie zdobyta wiedza .
Jeżeli jesteś zainteresowany/a moją propozycją lub chcesz o coś zapytać to daj znać na pw .
best-two
To ciekawe smile.gif

Czemu sam nie wymyślasz sobie sam jakichkolwiek zadań, a w przypadku problemów nie szukasz samemu odpowiedzi?
To też chyba nauka, chyba, że się mylę?
Mariner
Hmm można by się rzucać w wir robienia narzędzi do wszyskiego i to też będzie nauka , a mnie zależy żeby przejść przez proces uczenia się podstaw bez ponownego wymyślania koła i niepotrzebnej straty czasu , wiesz to jest kwestia podejścia do tematu a nauki jest naprawdę sporo.
Mówi się że ludzie uczą się na błędach ale tylko mądrzy uczą się na cudzych .
Pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.