Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [www] plikownik.pl
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
Sylwin
Prosze o ocenę serwisu

Plikownik.pl

W jego skład wchodzi też serwis Tv.plikownik.pl

Zapraszam winksmiley.jpg
Łukasz O.
wygląd ładny, ale chyba zamiast news'ów bardziej wyeksponowane powinno być to wysyłanie plików prawda?

od strony kodu - sieczka totalna , szkoda gadać:P
Kuva
Theme ładny, tylko silnik zwalony jak zwykle free Mini File Host. :/
Moli
Cytat
tylko silnik zwalony jak zwykle free Mini File Host. :/

Czemu ? Skoro działa dobrze, to może i lepiej że ktoś używa cudzego skryptu niż pisze własny.

Po pierwsze to domena mi się strasznie nie podoba, wymyślona na siłę, aby miała coś z plikami.

Wygląd ujdzie, ale ten jasno błękitny jest za jasny. Przeszkadzają mi też te latające linki. Po co tam te newsy ? I to jeszcze z innego serwisu. Zmień też tą grafikę loadera ala Win XP.

Kod jest tragiczny. Brak doctype, nie otweirasz ani nie zamykasz sekcji head. Jedne tagi meta zapisujesz w styl HTML, inne w stylu XHTML :/ Nie zamykasz ani sekcji body, ani html.

Popraw te błędy
Daimos
o wszystkim juz wspomnieli poprzednicy, prawie... jest jedna wazna rzecz
przy takich serwisach, pasek postepu uploadu jest jak dla mnie obowiazkowy
Sylwin
Skrypt to nie mini file host... został napisany od a do z przez nas zrobiliśmy go specjalnie pod kątem plikownika faktycznie ma podobne funkcje ale jest to skrypt eupload napisany przez rufus.one.pl. A jeśli chodzi o pasek uploadu to do tego potrzebny jest serwer dedykowany w przyszłości możliwe że zakupimy smile.gif A jeśli chodzi o kod html - wygląd robiony był na szybko - błędy postaramy się poprawić biggrin.gif
stoprocent
Mi napisalo ze za duzy rozmiar pliku. Plik mial 5 mb.
Kuva
Zastosuj jakiś pasek postępu w cgi.
Sylwin
niestety ale bez serwera dedykowanego nie da się go zrobić sad.gif Próbowaliśmy ale uploadowane pliki, które początkowo zanim trafią do folderu z plikami są wysyłane do folderu tmp który określa administrator hostingu.
Blastereq
Chyba nie słyszałeś o Uber-Uploader <- skrypt cgi - wszystko Ty określasz, działa na pewno na nazwa.pl. Wszystko jest tam ładnie modowalne. Nie trzeba żadnego dedyka, poza tym chcesz zakładać hosta plików na wirtualnym ? Przecież pierwszem, co zrobią to się z Tobą pożegnają smile.gif.
PS. Świeżutkie ?
Sylwin
Jeśli nie przekroczę transferu i ilości miejsca nie mają prawa mnie wyrzucić z serwera smile.gif
kleo
Cytat(Sylwin @ 23.05.2007, 16:07:44 ) *
Jeśli nie przekroczę transferu i ilości miejsca nie mają prawa mnie wyrzucić z serwera smile.gif


Hehe tylko teoretycznie. Wielu sie przekonalo, ze czesto w praktyce jest inaczej.winksmiley.jpg

Zreszta martwic sie o transfer dopiero wtedy, gdy sie on juz konczy to zdecydowanie za pozno.
nexis
Jeśli chodzi o postęp uploadowania plików to odsyłam do SWFUpload, a co do hostingu (shou.pl) to są dwie perspektywy:

1) mało kto będzie korzystał z serwisu
2) serwis stanie się popularny i będzie musiał zniknąć z sieci z powodu obciążenia (RapidShare ma łącza rzędu 100 Gigabit/s)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.