Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [www] Chariot.pl
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
snozexp
Zapraszam do oceny strony www.chariot.pl
Nowa wersja strony, konstruktywna krytyka mile widziana.

Pozdrawiam
kwiateusz
schludnie czysto i ładnie smile.gif nie licząc kilku alignow i borderów w źródle też całkiem ładnie

8/10
UDAT
Opera9.10/Gentoo + otwarte panele z lewej strony

Poza tym błędem + powtarzającym się <td class="cms_vmenu_container"> + validator.w3.org to ładnie
Kildyt
Ja troszeczke niżej - 7/10

Te literki w stopce są za małe. Zwiększ do conajmniej 10 bo wydaje mi się, że jest 9 albo 8 a to za mało nawet jak na stopkę.

Na moim firefox 1.5.0.3 (linux, ubuntu) link "O firmie" nie mieści się w jednej linijce i firmie przechodzi niżej.

Te logo jest troszeczke zbyt mało czytelne.

Jak jest baner nominacji to jego końcówki nie pokrywają się z tłem. Widać białe tło w krawędziach. To może małe niedopatrzenie, ale jeśli chcesz być już idealny to nie można zostawiać takich rzeczy w zapomnieniu.

Ogólnie to ok ale design jakiś taki ubogi.
Turgon
Prosto i schludnie, jak przystało na dobrą firmę designerską, która ma NIP i REGON. Jedyne co mnie zdenerwowało, to napisy drobnym druczkiem.
8/10
Sokal
Bardzo ładnie smile.gif
Nic dodać, nic ująć.
Zasłużone 10/10.
chudykrzys
+ ładny kod
+ dobrze dobrane kolory

- dane kontaktowe jako obrazek, a co jeśli chciałbym skopiowac adres email albo numer telefonu ?
- powtarzające się liniki w boxie z flagami (strona główna, email)
- news i kontakt obok header wydają mi się dziwne, tak samo jak menu nawigacyjne po środku strony
- podstrony w "dział w budowie" odstaraszają potencjalnych klientów
- jak dla mnie układ strony jest słaby
- na różnych podstronach baner "Promocja" i "Nominacja" są różnie wyrównane
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.