Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [Layout] opinie
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
prest
Prosze o opinie
serwis www

dziekuje
nrm
bardzo ładne, tylko ten PHPSESID w urlu fatalnie wygląda...
prest
Cytat(normanos @ 20.10.2006, 15:57:09 ) *
bardzo ładne, tylko ten PHPSESID w urlu fatalnie wygląda...


dziekuje, PHPSESID ale gdzie ? na stronie glownej? (jaka przegladarka?)

w url nie powino to byc widoczne
Turgon
Drobna rada wpisz np. session_name('nazwazamiastPHPSESSID'); . Wtedy dużo lepiej by to wyglądało. Na podstronach chodziło mu pewnie.
prest
Cytat(Turgon @ 20.10.2006, 16:20:08 ) *
Drobna rada wpisz np. session_name('nazwazamiastPHPSESSID'); . Wtedy dużo lepiej by to wyglądało. Na podstronach chodziło mu pewnie.


A jezeli chodzi o lay?
ActivePlayer
lay wygląda typowo nie polsko. nie wiem czym sie wyrozniają amerykańce, ale wyglądają inaczej. Jakis inny klimat or sth. Jest estetycznie ale nie rzuca na podloge. brzydko bolduje się po lewej stronie napis na guzikach po najechaniu.
envp
Stary powiem Ci jedno - wymiatasz!
hwao
Jestem bardzo zadowolony, bardzo.

Całość jest graficznie wykonana super :-) No moze osobiscie zrobil bym inaczej te linki w menu, nie lubie jak mi sie literki spasaja jak na nie myszka wjade smile.gif

Sonda na ajax'ie sweet, tak powinnien byc wykorzystywany ajax smile.gif

Troche za duze paddingi ustawione dla option w select. Ale ogolnie to dawno nie wiedzialem na tym forum ladniejszej stronki do oceny oddanej.
ano
Grafika bardzo ładna :-)
Jednak zastnanawiam się, czy twoja?
http://forum.php.pl/index.php?showtopic=45397&hl=
i: http://forum.php.pl/index.php?showtopic=43108&hl=

Jeżeli jednak ty ją robiłeś, to na prawdę super. Ocena 10/10 smile.gif
nasty
Cytat(ano @ 20.10.2006, 20:06:54 ) *
Grafika bardzo ładna :-)
Jednak zastnanawiam się, czy twoja?
http://forum.php.pl/index.php?showtopic=45397&hl=
i: http://forum.php.pl/index.php?showtopic=43108&hl=

Jeżeli jednak ty ją robiłeś, to na prawdę super. Ocena 10/10 smile.gif


A moze prest chce zobaczyc czy gosc ktorego zatrodnil dobrze zobil mu strone? no i po co sie czepiasz ? tongue.gif
ano
Ponieważ z tego co wiem, to na tym forum dajemy do oceny tylko swoje prace... tongue.gif
prest
Cytat(nasty_psycho @ 20.10.2006, 20:25:25 ) *
A moze prest chce zobaczyc czy gosc ktorego zatrodnil dobrze zobil mu strone? no i po co sie czepiasz ? tongue.gif


Dokladnie.. Poprostu chce zasiegnac opini innych , nie widze problemu
Projekt dobiega ku koncowi opinie sa bardzo cenne i bardzo mnie cieszy to co zostalo napisane wszelkie uwagi sa cenne

Cytat(hwao @ 20.10.2006, 19:49:00 ) *
Jestem bardzo zadowolony, bardzo.

Całość jest graficznie wykonana super :-) No moze osobiscie zrobil bym inaczej te linki w menu, nie lubie jak mi sie literki spasaja jak na nie myszka wjade smile.gif

Sonda na ajax'ie sweet, tak powinnien byc wykorzystywany ajax smile.gif

Troche za duze paddingi ustawione dla option w select. Ale ogolnie to dawno nie wiedzialem na tym forum ladniejszej stronki do oceny oddanej.



dziekuje za opinie, jezeli chodzi o AJAX jest jeszcze glosowanie zrobione na ajaxie w kategoriach glosowanie w ajaxie
zastanawiam sie czy nie bedzie to stanowic problemu dla uzytkownika
McGoo123
W mojej ocenie layout 9/10 :-) ładne kolory ładny układ, przedewszystkim czytelny. Jak dla mnie super ... smile.gif
Mam nadzieje ze za nie długi czas naucze się robic takie stronki :roll2:
sf
za duża góra, nie wiem dlaczego niektórzy się uparli na takie rzeczy, przecież to się źle ogląda, co się wejdzie na stronę to trzeba przewijać w dół by się dostać do informacji winksmiley.jpg strony powinny być przyjazne dla użytkownika! wszędzie za duże przerwy
prest
Cytat(sf @ 23.10.2006, 09:07:06 ) *
za duża góra, nie wiem dlaczego niektórzy się uparli na takie rzeczy, przecież to się źle ogląda, co się wejdzie na stronę to trzeba przewijać w dół by się dostać do informacji winksmiley.jpg strony powinny być przyjazne dla użytkownika! wszędzie za duże przerwy



Jezeli chodzi o banner (to jest miejsce na reklamy) jezeli chodzi o przewijanie hmm zalezy jaka rozdzielczosc

ale oczywiscie przy tego typu serwisie trzeba sie uzbroic w cierpliwosc, wiadomo szuka sie na niej informacji.

Za duze przerwy?? tutaj nie wiem o co chodzi
Bastion
FF2.0 @ Linux - Wygląda O.K. - Powiem więcej - podoba mi sie !
prest
Cytat(Bastion @ 24.10.2006, 20:30:24 ) *
FF2.0 @ Linux - Wygląda O.K. - Powiem więcej - podoba mi sie !



dziekuje:)
Ociu
fajne, podoba mi się smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.