Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [strona] www.gimbuda.szkola.pl
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
3miel
Witam,

Proszę o ocene strony: http://www.gimbuda.szkola.pl.

Wszelkie uwagi mile widziane:)

Pozdrawiam,
3miel
.rh-
Podoba mi się w 100% dobrane kolory, rozplanowanie elementów. Oryginalny motyw.
Jeśli to nie szablon gdzies z jakies strony, to gratulacje, dobra robota;)
Tylko walidator wyrzucił troche bledow:)

Pozdrawiam!
yaro
Ładnie
Co prawda mi sie takiego typu strony nie podobają, tzn layout taki cukierkowaty, bardziej 'śmieszny', ale nie dla mnie jest więc ogólnie może być, poza:
nowości- jakoś nie pasują
i galeria sie sypie pod operą, a zdjęcia nie są skompresowane, mają po 150kb - musisz to koniecznie zmienić, oczywiści mówie o miniaturkach
My4tic
Lay wygląda całkiem fajnie. Na kod tylko zerknąłem i chyba też jest ok. Jedyna rzecz która troszke mi nie pasuje to 'Nowości' w topie - pierwsza myśl - reklamy google winksmiley.jpg
3miel
Wszystko wykonane wlasnoręcznie.
Dziękuję za opinie.

Co do nowosci to nie za bardzo to moge zmienic-to jest glowna czesc strony, tego typu witryny sa typowo informacyjne, wiec nowości muszą być na 1 miejscu.
A do google to zarabianie na tej witrynie nie jest konieczne.. chociaz 10 tys miesiecznie jest uniqalnych wizyt smile.gif

Jak macie jeszcze jakieś uwagi to piszcie.
Turgon
<wow>
Takiej fajnej strony szkoły dawno nie widziałem.
Prph
Super. Jak na gimnazjum, to strona boska. Gratuluje autorowi i zycze sukcesow. W szkole i oczywiscie w programowaniu www / projektowaniu www.

Adrian.
whiller
Wszystko ok, ale skoro te newsy są tak ważne, to dlaczego są tak małe i słabo wyeksponowane. Pierwsze co mi się rzuciło w oczy jak wszedłem na stronke to zdjęcie patrona. Gdybyście mi nie napisali, to wogóle panelu z newsami bym nie zauważył ...
Spróbowałbym to jakoś wyeksponować bardziej tongue.gif

Pozdrawiam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.