Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Projekt do oceny - Zamos
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
tansky
Witam

Prosze o ocenę projektu strony internetowej dla firmy ze Śląska. Firma prowadzi działalność na kilku polach jednocześnie, stąd brak spójnego stylu tematycznego.

Strona w jpg (4 x 160 KB).
SHiP
Te paski u góry i u dołu psują efekt. Reszta podoba mi się.
zoomol
Mi się podoba... Wygląda na konkretną i na temat.

Pozdrawiam

Zoomol
sf
- ten pomaranczowy w ogole nie pasuje
- czerwone ikonki za bardzo rzucaja sie w oczy
tansky
No to hopsa
Lepiej czy gorzej?
SHiP
Moim zdaniem dużo lepiej winksmiley.jpg. Teraz jest ok.
s_w_ir
Dla mnie o niebo lepiej było z pasami, może po prostu niech się kończą tam gdzie blok tekstowy a nie idą na 100% width.
whiller
Gusta i guściki ... smile.gif
Nie trafisz w gusta wszystkich uzytkowników, ale np. mi by się podobała wersja o jakiej świr mówi smile.gif
zoomol
teraz też jest dobrze...

faktycznie tak jak pisał whiller, są gusta i guściki i nie da się zaspokoić wszystkich, nie mniej teraz jest też dobrze ;-)

Pozdrawiam
Zoomol
vieri_pl
Hm... ładne, proste i przejrzyste smile.gif Ciekawe jak będzie się miało po cięciu winksmiley.jpg
viral_lady
Co do głosów powyżej - pomarańczowy wg mnie pasuje, zwłaszcza ze to nie jest czysty pomarańcz a rdzawy:)

Strona wygląda na zrobioną porządnie, ale jak nie widać kodu to nie za bardzo mozna powiedzić
Kayne
Bardzo dobre, podoba mi się. Te pasy rzeczywiście psuły wygląd, nie dodawaj ich z powrotem winksmiley.jpg
tansky
No to wersja HTML. To mój pierwszy lay oparty na div-ach, więc wszelkie uwagi krytyczne mile widziane. Testowane na FF, IE, Opera. W3C valid niby, ale jakoś sobie nie ufam smile.gif
Balas
I dobrze ze sobie nie ufasz winksmiley.jpg

Menu wrzuc w liste, tytuly etc do nagłowkow, tekst do paragrafow, zamiast
  1. <span class="pogrub">
daj
.

W ogole za duzo tych divow, wiele rzeczy da sie zrobic o wiele prosciej, przez co kod stanie sie o wiele bardziej czytelny winksmiley.jpg
tansky
Poprawiłem co mi się udało przyuważyć. Bijcie dalej, ten sam adres. Co mnie nie zabije to mnie wzmocni axesmiley.png
Home
6/10. Logo za bardzo skontrastowane, powinno sie bardziej z reszta zlewac.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.