Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Upload dużych plików
Forum PHP.pl > Forum > Przedszkole
Lecter12
Na wstępie chce powiedzieć, że jestem początkujący w php i mam taki problem:

Mam skrypt do uploadowania plików ze strony, wszystko działa dobrze jeżeli pliki są małe. Jak wysyłam za duży plik to wysyłanie trwa za długo dla Internet Explorera i wyrzuca mi błąd, podobnie z Operą.

Jak zrobić aby Internet Explorer nie wyrzucał mi błędu, że nie da się załadować strony tylko czekał tak długo aby plik się załadował.

I jeszcze jedno pytanie jak zrobić albo przynajmniej ściągnąć jakiś wzór paska statusu wysyłania. Aby mi ludzie wysyłający pliki nie myśleli jak Internet Explorer tongue.gif , że strona się zacieła i nic się nie dzieje.
Pigula
Cytat
ze strony
czy na strone??
jezeli chcesz z kompa na serwer to moze jest to blad po stronie serwera. moze byc ograniczenie co do wielkosci pliku ktory mozna wgrac albo czasu wykonywania skryptu itp.
Lecter12
No chyba niestety racja to nie Explorer tylko serwer jest problemem. Ale do niego niestety dostępu nie mam to nic z tym nie zrobie. sadsmiley02.gif
Pingvin
Wysyłanie długich plików przez $_POST wiąże się z morzliwością przekroczenia limitu tej zmiennej jeśli przekroczy ona 8388608 B to kapa
sobstel
spróbuj przestawić na większe max_execution_time (dla przedłużenia czasu) oraz memory_limit, post_max_size, upload_max_filesize (dla powiększenia dozwolnego rozmiaru)
JaRoPHP
@Lecter12 - zapoznaj się z zasadami forum Przedszkole.
Popraw błąd - inaczej temat zostanie zamknięty.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.