Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [www] http://www.traductor.katowice.pl/rozwody/
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
scanner
Zrobiłem znajomemu wizytówkę za przysłowiowe dziękuję.
Rzućcie kamieniem krytyki, bo chciałbym zrobić to ładnie smile.gif

Link: http://www.traductor.katowice.pl/rozwody/

Nie ma tam dużo treści, jednak to co jest przydałoby się jakoś sensownie poukładąć a nie mam pewności co do mojego projektu.
kszychu
Ja bym usunął tę ikonkę adresownika i ikonki "zgodności ze standardami" na dole.
hwao
Na 1 rzut oka wyglada mi to na plyte nagrobkowa tongue.gif (albo klepsydre)
Czciona na goze mi sie nie podoba jak to brazek mogla by byc lepsza :-)
awides
cieniutko, kolory zniechęcające, obwódka i cień kiepskiej jakości, ogólnie wieje tandetą
plus za tego xhtml-a (chociaż nie ma za dużo kodu)

- ja bym zamienił tło na jakiś jasny gradient
- usunął tą białą obwódkę
- wprowadził "miękki" cień zlewający się z tłem (sam cień bez dodatkowych linii czy obwódek)
- do tego jakaś ładna stopka zamiast ikonek zzs
Vertical
Czarny, biały i lekko brązowawy to nie wszystko, co powinno się tam znajdować... ta biała obwódka faktycznie jest niepotrzebna. Ogólnie trochę kiepsko
czachor
Mi się podoba. Tylko popieram kszycha - myślę, że na takiej stronie nie są potrzebne informacje o zgodności z W3C (za co oczywiście plus).
Lisek54
Jak dla mnie na pierwszy rzut oka cienki ale po większym wpatrzeniu się jak na wizytówke wporzo smile.gif
Martita117
Ogólnie mówiąc mi sie podoba ale według mnie ten GIF jest za mały tongue.gif
salvi
no moim zdaniem dno - kiepściutki design.
poza tym jak chcesz to wypromować w sieci? wyszukiwarki nie czytaja tekstow na grafice...
kowal1122
na pierwszy żut oka cienko ale jak sie przyjdzysz to jest nawet ok.
to zdjęcie u dołu takie dziwne i nie nawiązywujace do nieczego...
troche duzo wolnego miescja ktorego niewykorzystałes ale reszta ok.
AxZx
panowie jaki pierwszy rzut oka? jakie wpatrzenie sie?
po tym pierwszym rucie oka zamykam ta strone, i nie ma czasu na wpatrywanie sie,
do poprawy troszke,
moze w php jestes dobry ale graficznie to moze nie twoja dzialka.
a po co to <table> ?
jono
hehe, można się powyżywać na @scanner i wszyscy korzystają.

moim zdaniem wystarczyło by dodać marginesy....



takie albo trochę większe...
ympans
Moim zdaniem stronka słaba pod względem graficznym sad.gif Odczuwam zniesmaczenie dry.gif . Z drugiej jednak strony jeśli zrobiłeś to za przysłowiowe dziękuje to nie ma sie do czego przyczepić smile.gif bez kasy nie ma motywacji do twórczego działania - przynajmniej dla mnie :]
X-BoY
Jak na wizytówkę wystarczająco dobrze, co najważniejsze dokument zgodny ze standardami XHTML. Ale czy nie lepiej grafikę wypełnić tekstem?

Pozdrawiam snitch.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.