Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Strona klubu szachowego
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
slaug
www.uksgedanensis.civ.pl Link do strony

Zwracałem się już raz do Was z prośbą o ocenę, a powód dla którego czynie to po raz drugi jest prosty - całkowita zmiana wystroju + sporo dodatkowych skryptów.

Tak więc proszę o ocene nowej szaty graficznej oraz w miarę możliwości oskryptowania strony. Z góry bardzo dziękuje za zainteresowanie.

pozdrawiam,
Daniel
eUu@tlen.pl
Strona mimo obecnego koloru wydaje sie szara. Zadna. Szata graficzna? Ja nie widze takowej. Moze to dlatego, ze jest w jednym kolorze? Zmien to. Wiem, ze ludzie grajacy w szachy nie zroca na to uwagi. Ale dalem nam to pod ocene, wiec sie nie dziw. Dla mnie strona niczym nie zachwyca i kojarzy sie ze strona kolka rolniczego.

Chocbym chcial nie postawie wiecej za grafike:
> 2/10

Skryptow nie oceniam. Bo sie nie znam. Umiem je tylko instalowac.
Moze daj dla porownanie link do starej strony?
Pozdrawiam...
kicaj
Dwa-trzy odcienie zoltego, same ramki, ogolnie klapa...

Ocena: 2/10
revyag
Jeśli chodzi o pomysł, to jest dobry, trzebaby tylko troche strone ożywić. Wstaw jakieś ozdobniki, bo całość wygląda troche monotonnie, chociaż do strony o szachach taki kolor pasuje. Proponowałbym zrobić też jakieś tło strony, bo teraz ten biały za bardzo rzuca się w oczy, no i jakaś stopka by się przydała.
rogrog
stronka w porządku, kolor tak jak mówi revyag pasujący do strony szachowej ale brakuje trochę elementów graficznych ( stronka jest w DSI... umiesc logo biggrin.gif )
slaug
Zbyt wielu ozdobników troche celowo unikałem, gdyż starałem się skupić na jak najprostszym przedstawieniem treści, której na stronie jest b.dużo. Zresztą, jakbym więcej gadżetów pododawał, to nie zmieściłbym się z tym co wyświetlone musi być. I tak w menu mam już Verdane 8 sad.gif

Spróbuję może jeszcze pomyśleć nad drobnymi akcentami szachowymi i faktycznie jakieś tło by się przydało.

P.S. Rogrog: faktycznie, gdzieś mi przy reorganizacji Twój banerek umknął. Sorki za niedociągnięcie, zaraz go zamieszczę winksmiley.jpg P.S. Może teraz 4 gwiazdkę dostane ? smile.gif)))
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.