Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [www]strona firmy
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
PHP5wymiatacz
Prosze o ocene stronki... http://www.icx.pl LINK
kicaj
Zwykla strona histingowa...
Nic nadzwyczajnego smile.gif

Ocena 5/10
revyag
Ten odcień zielonego pod menu u góry i z lewej strony jest za bardzo gryzący w oczy, ja bym zmienił go na troche ciemniejszy.
No i nie wiem czemu ale w części gdzie jest głowna treść po prawej stronie wyświetla mi sie dziwny kwadrat z napisem "forum icX.pl" w środku.
scanner
Nihil novi sub sole.

NIe zachęca - niedopracowany wizualnie formularz logowewania, niewyrażne i tendencyjne nazwy pakietów... i ten mdły zielony.. polecam przyszłe projekty prać w proszku do kolorów i bez wybielaczy.
Vertical
Zielony może być, logo jest kul, ładne, wygładzone przyciski. Od drugiej strony: niespójne kolory (szary i zielony) i forum nie pasuje do strony głównej, nie ma jakichś obrazków przy typach kont. Zrób bardziej spójne kolory i forum, obrazki, a będzie ok! I jeszcze nie pisz "transferu/msc". Każdy wie, o co chodzi, ale to nieładnie wygląda. Na razie moja ocena: 6/10
Moby
Właśnie zauważyłem...
WEBDESING!!!
Jak można walnąć takiego byka?
Paul
Chyba nie zrozumiales o co w tym chodzi, pozatym tam pisze, ze to hosting... smile.gif

Cytat("Moby")
WEBDESING!!!


Cytat("http://www.icx.pl/?icx=webdesign")
Nie masz jeszcze własnej strony internetowej ? A może masz, ale nie odpowiada ona twoim wymaganią i chciałbyś mieć bardziej profesjonalną ? Od dziś możesz ją mieć za naprawdę nieduże pieniądze ! Nic prostszego jak zamówić ją u nas:
Vertical
Cytat
twoim wymaganią

No właśnie... "ą" i "om" to trzy magiczne głoski smile.gif
dag
Jeśli chodzi design to nie przypadł mi do gustu. 5-/10 i podpisuje się pod tym co wyżej napisał Scanner: nie używać wybielaczy itp. ;-) ;d
sf
- nieprzyjemny odcien zieleni
- zle przejscia miedzy poszczegolnymi elemntami strony
- czcionka w plikach graficznych nie jest zachęcająca
- brak doctype
- jeśli miałbym zakupić konto to napewno nie tu, bo dla mnie brak tu profesjonalizmu

ocena: 5/10
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.