Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: jak zrobić wyszukanie w google z kategoriami z serwisu
Forum PHP.pl > Forum > Optymalizacja i pozycjonowanie stron - SEO
chemiqs
hej
jak zrobić coś takiego?

Shido
To robi samo Google.
Bodajże na podstawie liczby trafień w wyszukiwarce i po linkach na stronie głównej.
qbas-s
niestety ale Shido ma rację. Nie mamy wpływu na to co znajduje się w linkach do witryny chociaż nie wiem dlaczego. Ja w tym miejscu mam taki burdel, że szkoda gadać :/
kyku
a co z sitemap ? smile.gif
qbas-s
ja mam site map ale nawet ona nie działa na te linki
ShadowD
To jest generowanie wedle trafności i ilości odwiedzin danej witryny, można je usuwać/"przesuwać do dołu". Całość w narzędziach developerskich, ale jak koledzy napisali linki się same dodadzą z czasem istnienia witryny. ;-)
szalek01
Pewny nie jestem, ale może da się wspomóc to pozycjonowanie przez przyjazne linki na kategoriach, i obecność w sitemap kategorii z dużym priorytetem
ShadowD
I tak wszystko się rozchodzi o pozycjonowanie, więc jak chcesz taki bajery to po prostu pozycjonuj stronę.

Mam witrynę od 4 lat ma 6 podstron z 8 w takiej liście, średni 4-8 osób uników dziennie, nie ma sitemapy zwykła prosta strona. Podejrzewam, że może pomagać generowanie podstron strony jaką chcemy dodać do takiego menu, bo 5 z tych 6 ma swoje podkategorie itd. + strona główna która jest jedna i statyczna, ale jest główna więc pewnie dla tego wylądowała na 1 miejscu. ;-) Ofc na niektórych frazach się pojawiają, a na niektórych nie...
shmit
ShadowD
I tak wszystko się rozchodzi o pozycjonowanie, więc jak chcesz taki bajery to po prostu pozycjonuj stronę.

- a to dziwne bo moja strona ma ponad 6 miesięcy ,nie była pozycjonowana w ogóle i też mam te odnośniki... sztuk 10 biggrin.gif
teraz nawet więcej, ponieważ zaczynam coś tam pisać na blogu a ponieważ to Wordpress to chyba szybciej indeksuje

Zastanawia mnie czy pozycja bloga podniesie pozycje strony głównej, jeśli zamieszczę tam odnośniki (slowa kluczowe,frazy, tagi) lub zróbię opcję "czytaj więcej z przekierowaniem na bloga
http://prntscr.com/24bdci
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.