mam dwie tabele, które łączy taki warunek cms_page.id=cms_page_section_assign.pid

Napisałem taką funkcje select
  1. SELECT cms_page.id, cms_page.mtime FROM cms_page, cms_page_sections_assign WHERE cms_page.id=cms_page_sections_assign.pid AND cms_page_sections_assign.sid=6 AND cms_page.template_dir = "'.$url_szablonu['pop'].'" OR cms_page.template_dir = "'.$url_szablonu['rock'].'" OR ORDER BY mtime DESC LIMIT 8


Nie wiem o co chodzi, ale nie pobiera prawidłowo rekordów (tzn. nie tak jak ja chce:)). Wyświetla tylko rekord o ostatnim numerze cms_page.id i 7 razy następny rekord, zamiast wyświetlać ostatnie 8 rekordów spełniających warunki.

Całość mojego kody wygląda tak:
  1. <?php
  2.  
  3.  
  4.     $tresc=mysql_query('select cms_page.id, cms_page.mtime from cms_page, cms_page_sections_assign where
  5.                                       cms_page.id=cms_page_sections_assign.pid a
  6. d
  7.                                       cms_page_sections_assign.sid=6 and 
  8.                                       cms_page.template_dir = \"'.$url_szablonu['pop'].'\" or
  9.                                       cms_page.template_dir = \"'.$url_szablonu['rock'].'\" or
  10.                                       cms_page.template_dir = \"'.$url_szablonu['hiphop'].'\" or
  11.                                       cms_page.template_dir = \"'.$url_szablonu['techno'].'\" or
  12.                                       cms_page.template_dir = \"'.$url_szablonu['klasyka'].'\" 
  13.                                       order by id desc LIMIT 8 ');
  14.     if (!$tresc)
  15.     {
  16.         $text=mysql_error();
  17.         echo $text;      
  18.     }                                
  19.     while($zawartosc=mysql_fetch_array($tresc))
  20.     {
  21.     $id_cms_page = $zawartosc[&#092;"id\"];
  22.     $data = $zawartosc[&#092;"mtime\"];        
  23.     echo $id_cms_page;
  24.                 }
  25.  
  26.  
  27. ?>

I tak jak pisałem wyżej zmienna $id_cms_page najpierw pokazuje ostatni wpis, a następnie 7 razy wpis przed ostatni.