Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: PF bbcode
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Skrypty forum
webleb
Witam. Mam nadzieje że chociaż tutaj mi ktoś pomoże bo nigdzie mi nikt nie może udzielić odpowiedzi i rozwiązać mojego problemu. Dodam na początku że na php sie nie znam. A więc: Posiadam php fusion(w najnowszej wersji) i chciałem aby uzytkownik podczas dodawania newsa mógl skorzystać z bbcode. Skorzystałem z tego tematu: http://www.php-fusion.pl/forum/viewthread....thread_id=23235 i wszystko działało pikęnie dopóki niezoriętowałem się że gdy akceptuje newsa z np. takim kodem
Kod
#include <iostream>

using namespace std;

int main()
{
    int tablica[5],i,wynik=0;
    for(i=0;i<5;i++)
    {
    cout<<"A["<<i<<"] = ";
    cin>>tablica[i];
    wynik = wynik+tablica[i];
    }
    cout<<"Wynik: "<<wynik<<"\n";
    system("PAUSE");
}

to na stronie głownej pojawia sie taki:
Kod
#include

using namespace std;

int main()
{
    int tablica[5],i,wynik=0;
    for(i=0;i<5;i++)
    {
    cout<<"A["<     cin>>tablica[i];
    wynik = wynik+tablica[i];
    }
    cout<<"Wynik: "<     system("PAUSE");
}

Jak widać problem tkwi w tym że ucina mi kawałek kodu. Jak pisze newsa i daje podgląd to wszystko jest w porządku.
Mam nadzieje że pisze w dobrym miejscu, jeśli nie to prosze o przeniesienie postu a nie usuwanie. Bardzo prosze o pomoc.
nospor
Cytat
Mam nadzieje że chociaż tutaj mi ktoś pomoże bo nigdzie mi nikt nie może udzielić odpowiedzi
Pewnie dlatego ze piszesz gdzie popadnie nie patrzac co mozna publikować w danym dziale..... przenosze
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.