Siemka , ostatnimi czasy szukałem najlepszego rozwiazania jeśli chodzi o postawienie na wordpress'ie forum, prowadzę strone swojej dzielnicy i chciałem by forum było zintegrowane ze stroną. Wordpress wydaje mi sie najlepszym rozwiazaniem do prowadzenie takiej strony. Korzystałem z jakiegoś tam pluginu forum ale miał błędy i nie było pewnych opcji które pomogły by w prowadzeniu takiego forum. Postawiłem na BBpress ponieważ jest możliwość integracji kont użytkowników. Na próbę zainstalowałem na swoim serwerze (netarteria.pl) wszystko zainstalowało sie dobrze, wiec postanowiłem wprowadzić forum. Strona mojej dzielnicy stoi na serwerze z nazwa.pl i mam problem z integracją pomiedzy Wordpress'em a BBpress'em nie mogę się połączyć z bazą danych pomimo tego że wpisałem poprawne dane do bazy. Próbowałem wpisać różne adresy do bazy danych (IP, sql.murcki.nazwa.pl, sql.murcki.nazwa.pl:3306) ale nic nadal pojawia się błąd

Cytat
There was a problem connecting to the WordPress user database you specified. Please check the settings, then try again.





Prosiłbym o pomoc w rozwiązaniu tego problemu