Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: positum 0.2
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
kur3k
Witam

Poprzedni temat zamknięty winksmiley.jpg

Ostatnio wieczorem znalazłem czas, tak jak radziliście zmieniłem czcionki winksmiley.jpg

http://positum.com.plofirmie

Macie jakieś pomysły? Strona robiona jest na czystym CSS, bez gotowych box'ów itp. więc ciężko mi wymyślać

podoba się?

kontakt do poprawy jeszcze ...
Pawel_W
pod chrome się rozlatuje, jeżeli strona nie wypełnia całego okna to jest biała przestrzeń...
kur3k
Najpierw skończę pod FF, Opera, Safari - resztą zajmę się na końcu winksmiley.jpg
thomson89
Fajna stronka, szkoda że tak mało kolorów. Ale wszystko pasi i przyjemne dla oka.

Jednakże...

Zaokrągliłbym rogi ramki głównej.

Użył innej czcionki w nagłówku: ta pod 1440x900 wydaję się być rozpikselowana.

W podmenu (jak najadę na kontakt) przydałby się jakiś border. Chociaż 1px #ccc lub czarny.

Jak kliknę "Oferta" lub "Kontakt" w głównym pasku menu powinno mię przenosić do strony z ofertą lub kontaktem. A nie dopiero jak kliknę w pod menu.

--EDIT--

Nie sprawdzasz poprawności maila.

--EDIT 2--

Zdaje się, że jest inny wygląd na podstronach.

Film
kur3k
Cytat(thomson89 @ 4.04.2010, 00:06:53 ) *
Fajna stronka, szkoda że tak mało kolorów. Ale wszystko pasi i przyjemne dla oka.

Jednakże...

Zaokrągliłbym rogi ramki głównej.

Użył innej czcionki w nagłówku: ta pod 1440x900 wydaję się być rozpikselowana.

W podmenu (jak najadę na kontakt) przydałby się jakiś border. Chociaż 1px #ccc lub czarny.

Jak kliknę "Oferta" lub "Kontakt" w głównym pasku menu powinno mię przenosić do strony z ofertą lub kontaktem. A nie dopiero jak kliknę w pod menu.

--EDIT--

Nie sprawdzasz poprawności maila.

--EDIT 2--

Zdaje się, że jest inny wygląd na podstronach.

Film
Zaokrąglenia rogów są dostępne dla użytkowników ff, safari winksmiley.jpg
Z menu będę jeszcze się bawił winksmiley.jpg
Wygląd na podstronach jest taki sam - jednak nie poprawiłem jeszcze wszystkich podstron winksmiley.jpg

Dzięki za uwagę winksmiley.jpg
thomson89
Cytat(kur3k @ 4.04.2010, 07:32:23 ) *
Zaokrąglenia rogów są dostępne dla użytkowników ff, safari winksmiley.jpg

No, pod ff ładnie to wygląda. Jednak, skoro masz w stopce we wspieranych przeglądarkach Operę, to czemu pod Operą to nie działa?

Aaaa... i w tym dymku co się pokazuje po najechaniu na stopkę, rollover się sypnął.

--EDIT--
Ale tylko pod Operą dry.gif . Pod ff jest dobrze.
kur3k
Tylko pod IE, menu rozwijane siada winksmiley.jpg Później poprawie dry.gif
beonedge
Mi się strona podoba. Pod FF ładnie wygląda. Ale ewentualnie można by zastosować jaśniejsze kolory
djmati11
Przejrzysta stronka. 1 error, 1 warning - http://validator.w3.org/check?uri=http://p...ine&group=0

Moja ocena: 10-/10
gigzorr
Stronka bardzo przejrzysta i prosta w obsłudze i dlatego się podoba i mnie smile.gif A do kodu nawet nie zagladałem
jak poprzednicy napisali , że przez walidatory przechodzi poprawnie.
kur3k
Dzięki za opinie, proszę o więcej dry.gif Jest to moja pierwsza www w sumie winksmiley.jpg
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.