Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [ocena] Ocena witryny
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
emergeWWW
Witam,

bardzo proszę o ocenę naszego sklepu internetowego MOMNETA.PL
Koszulki również są naszym dziełem smile.gif

http://momneta.pl
darko
emerge daje radę, świetna strona, fachowa, pełen profesjonalizm, tych panów nie trzeba sprawdzać. Nawet na te 6 błędów walidacji trzeba przymrużyć oko.
- podsumowanie koszyka jest u mnie tak przesunięte w prawo, że nie widzę co jest za kolumną cena (Firefox, Linux)
- naprawdę korzystacie z usług Poczty Polskiej? Szkoda, że nie można wybrać innego usługodawcy.
Szata graficzna cieszy oko, więcej nie znalazłem, ogólnie stronę oceniam 7.5/10. 8/10 smile.gif
emergeWWW
Ale mi głupio z powodu tych błędów smile.gif Już poprawione, dziękuję.
Tabelę sprawdzę później, dzisiaj są ważniejsze sprawy.

Wesołych Świąt!
darko
Wesołych Świąt!
patryczakowy
Przy wypełnianiu formularza zamówienia brak informacji które dane zostały źle wpisane, kolejny błąd zobaczysz patrząc w zamówienia
Deusx
Wygląd 6/6 bardzo mi się podoba, nowoczesny design. Elementy, które zostały zrobione w ajax idealnie dobrane, osobiście uważam, że większość ludzi nie potrafi wykorzystać tego języka w odpowiednich do tego celach (oczywiście nikt im nie broni i w niczym to nie przeszkadza, ale to już kwestia gustu).

I typowe słowo polaka, koszulki mogły by być tańsze smile.gif

Ogólnie 5,9/6 (możecie jeszcze zrobić *.momneta.pl => momneta.pl)
Fuzja
zaplac za hosting ;d
emergeWWW
Na szczęście nie musiałem płacić tylko wyjaśnić smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.