Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [skrypt] fLister - Średnio zawansowany lister plików.
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
d3dik
Chciałbym wam przedstawić fLister'a.

Skrypt posiada możliwość szybkiej zmiany stylu dzięki zastosowaniu systemu szablonów, system langów, flash playera dla piosenek i filmów. W przyszłości chce dodać także możliwość pakowania plików/folderów. Jeśli macie jakieś pomysły proszę pisać w tym temacie.
marcio
Lajtowe ladnie wyglada ale ma jeszcze zbyt male mozliwosci.

Cytat
Skrypt posiada możliwość szybkiej zmiany stylu dzięki zastosowaniu systemu szablonów


Gdzie moge to zrobic online?




d3dik
Cytat(marcio @ 14.11.2009, 03:46:57 ) *
Lajtowe ladnie wyglada ale ma jeszcze zbyt male mozliwosci.



Gdzie moge to zrobic online?


Tzn ? Nie rozumiem zabardzo o co chodzi ? Jeśli chodzi chodzi o możliwości myśle że posiada wszystkie podstawowe możliwości. Jeśli masz jakieś pomysły co można dodać pisz śmiało.
thomson89
Cytat(marcio @ 14.11.2009, 02:46:57 ) *
Cytat(d3dik @ 14.11.2009, 01:48:19 ) *

Skrypt posiada możliwość szybkiej zmiany stylu dzięki zastosowaniu systemu szablonów

Gdzie moge to zrobic online?


Może bardziej po polsku?

Kod
G D Z I E  M O Ż N A  Z M I E N I Ć  W Y G L Ą D  T W E G O  S K R Y P T U

d3dik
Masz folder templates/ w nich style mozna na podstawie tych dwóch styli które są tam dostępne zrobić swój własny po czym zmienić nazwę stylu na swoją w tablicy które znajduje się w pliku index.php
marcio
Cytat(d3dik @ 27.11.2009, 00:43:57 ) *
Masz folder templates/ w nich style mozna na podstawie tych dwóch styli które są tam dostępne zrobić swój własny po czym zmienić nazwę stylu na swoją w tablicy które znajduje się w pliku index.php


Tyle to ja sam zauwazylem a moze dla laika warto zrobic to z gui i tyle to jest w sumie 10min roboty prosty form z selectem do wyboru stylu.


Crozin
1) marcio chyba myślał, że użytkownik ma możliwość wyboru jak strona ma mu się wyświetlać (jaki szablon) - a z tego co widzę to ma to być konfigurowalne przez administratora
2) Nie jest dobrym pomysłem umożliwiać dostęp do: http://muszelka.org:8080/templates/fwhite/
marcio
Tak dokladnie o to mi chodzi by zrobil obsluge tego online jak i zmiane templatu(ukladu strony) jak i jego szablonu(wygladu chodzi o kolorystyke glownie)
Fantazyn
Wg mnie bardzo ładny (przejrzysty) programik - super robota.

Mógłbyś jeszcze rozszerzyć funkcjonalność o manager plików (np. upload), jeśli dodasz taką opcję to zainteresuje mnie tylko czy i na jakiej licencji zamierzasz udostępnić ten produkt.

Pozdrawiam.
d3dik
W następnej wersji mam zamiar dodać kilka nowych rzeczy w tym właśnie mini panel administracyjny w którym będzie możliwość wgrywania plików. Jeśli chodzi o licencje, pozostanie bez zmian czyli - GNU General Public License v3.

Cytat(Crozin @ 27.11.2009, 03:28:36 ) *
1) marcio chyba myślał, że użytkownik ma możliwość wyboru jak strona ma mu się wyświetlać (jaki szablon) - a z tego co widzę to ma to być konfigurowalne przez administratora
2) Nie jest dobrym pomysłem umożliwiać dostęp do: http://muszelka.org:8080/templates/fwhite/


2) nie wiedziałem ze ktoś znalazł błędy w html które mogą być niebezpieczne winksmiley.jpg
greenik
Nie jest źle, jak jeszcze to dopracujesz to myślę że sporo ludzi skorzysta z tego projektu
d3dik
Zapraszam do korzystania z nowej wersji fLister'a.
marcio
Jakas wersja online jest, bo watpie zeby to ktos specjalnie na srv wrzucal.
d3dik
Cytat(marcio @ 23.02.2010, 12:14:20 ) *
Jakas wersja online jest, bo watpie zeby to ktos specjalnie na srv wrzucal.

Jakbyś trochę ruszył głową byś zobaczył winksmiley.jpg

----------

Zapraszam wszystkich do używania nowej wersji skryptu.

Skrypt dostępny do ściagnięcia Tutaj, demo Tutaj.


Zmiany w wersji 2.4:
1. Dodanie 'Ulubionych'.
2. Usunięcie ciemnego stylu.
3. Możliwość wyłączenia pokazywania danego pliku.
4. Możliwość wyłączenia dostępu do danego pliku.
5. Zmiana ikonek.
6. Dodanie mod-rewrite. Regułki dla nginx'a są napisane w pliku .htaccess.
nospor
Masz:
error_reporting(0);

a wystarczy zmienic na wyswietlanie wszystkich bledow i az czarno się robi od NOTICOW. Dla mnie osobiscie takie skrypty na dzien dobry są spalone.
zend
Jak dla mnie to trochę mało możliwości, taką zabawkę programista może sklecić w parę chwil. Zobacz ajaxexplorer może Cię zainspiruje
d3dik
Cytat(nospor @ 11.06.2010, 11:19:57 ) *
Masz:
error_reporting(0);

a wystarczy zmienic na wyswietlanie wszystkich bledow i az czarno się robi od NOTICOW. Dla mnie osobiscie takie skrypty na dzien dobry są spalone.


Poprawione wszytkie notice, paczka zaktualizowana.

Cytat(zend @ 11.06.2010, 11:28:54 ) *
Jak dla mnie to trochę mało możliwości, taką zabawkę programista może sklecić w parę chwil. Zobacz ajaxexplorer może Cię zainspiruje


Funkcjonalność z czasem będzie dodawana.
Van Pytel
Strona nie dziala sad.gif
kilab
A ja mam pytanie odnośnie ulokowania skryptu w podkatalogu, a nie w katalogu głównym. Jest jakiś mniej inwazyjny sposób niż edycja wszystkich niezbędnych plików? Zmieniłem wartość stałej 'root_path' w index.php, jednak np. szablon odnosi się nadal do katalogu głównego, wyświetlanie plików zresztą też nie działa. Więc jak to z tym jest?

@Van Pytel, link z pierwszego postu nie działa, ale działa ten podany kilka postów niżej.
d3dik
Cytat(kilab @ 11.06.2010, 15:36:55 ) *
A ja mam pytanie odnośnie ulokowania skryptu w podkatalogu, a nie w katalogu głównym. Jest jakiś mniej inwazyjny sposób niż edycja wszystkich niezbędnych plików? Zmieniłem wartość stałej 'root_path' w index.php, jednak np. szablon odnosi się nadal do katalogu głównego, wyświetlanie plików zresztą też nie działa. Więc jak to z tym jest?

@Van Pytel, link z pierwszego postu nie działa, ale działa ten podany kilka postów niżej.

kilab, tak zauważyłem dziś ten błąd. Poprawie go dziś a jeśli chcesz tak na szybko:

Edytuj plik class/lister.php, do linii 34 dodaj przed ; np . '/nazwa_podkatalogu'

np:
$this->url = $_SERVER['HTTP_HOST'] . '/flister';

-----
Paczka poprawiona smile.gif
kilab
Tak, już lepiej z szablonem, jednak pobieranie plików czy przemieszczanie się po katalogach skutkuje wyświetleniem ostrzeżenia o braku takiej strony lub uszkodzonym linku wstydnis.gif
d3dik
Cytat(kilab @ 12.06.2010, 13:29:30 ) *
Tak, już lepiej z szablonem, jednak pobieranie plików czy przemieszczanie się po katalogach skutkuje wyświetleniem ostrzeżenia o braku takiej strony lub uszkodzonym linku wstydnis.gif

Wyłącz rewrite w pliku index.php
  1. 'link_rewrite' => true, // Rewrite linków. / URL rewrite.

Zamień na:
  1. 'link_rewrite' => false, // Rewrite linków. / URL rewrite.
kilab
Działa, dzięki wielkie yahoo.gif
Jeszcze tylko przy odtwarzaniu plików dźwiękowych zauważyłem błąd. Po kliknięciu na 'Posłuchaj' obok pliku, poniżej pojawia się tylko nazwa pliku, a odtwarzacza nie widać. Po kliknięciu na 'Pokaż osobno' dźwięk jest odtwarzany i odtwarzacz pojawia się. Ale to już raczej drobnostka, da się wyżyć bez tego aaevil.gif
Mikz
Bardzo elegancki manager. Ja ze swojej strony mogę podrzucić pomysł sortowania plików po nazwie/rozmiarze/dacie utworzenia przy kliknięciu na nagłówek tabelki.
Edit: Słuchasz dobrej muzyki (Coma) winksmiley.jpg
Gnacio
Sorry, za odświeżanie starego tematu, ale ma ktoś może link do skryptu?
Bo wszystkie linki jakie znalazłem nie działają... ;/
Może ma ktoś na dysku?
kilab
Wersja 2.4. Link poniżej:

fLister-2.4.tar
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.