Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Boome.pl ponownie
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
Boome
Hej,

Po dość długim czasie spore zmiany w serwisie. Na razie proszę o Wasze oceny grafiki, użyteczności, nawigacji. W ogóle opinii na temat sensu uruchamiania czegoś takiego.

Stara grafika, gdyby ktoś nie widział winksmiley.jpg wyglądała tak...



Nowa grafika:

Strona główna
Lista aukcji
Przykładowa aukcja
Poker
Czemu po kliknięciu w logo powracam do ostatnio przeglądanej aukcji ?:|


wchodzę na :
Kod
http://boome.pl/uzytkownik/37/przedmioty.html


i dostaje Error 404




żeby sprawdzić całą funkcjonalność serwisu potrzebowałbym kilku dni biggrin.gif

Ogólnie całość dla mnie bardzo fajna. Mi się podoba. Choć zapełniłbym prawy górny róg czymś bo trochę pusto.
bliitz
pod ff3 nie jest wyśrodkowane, nie wiem czy to celowo, ale "przyklejenie" do lewej strony trochę przeszkadza
Moli
W u mnie (firefox, ubuntu) na stronie głównej kategorie wychodzą poza grafikę. To samo z szybka rejestracja i kończące się aukcje. W wyszukiwarce, w wyborze działu grafika ze strzałką jest trochę wyżej niż input (jeśli to zamierzony efekt, to jest on do bani). W wyświetlaniu przedmiotu, tekst się zlewa. Logo po kliknięciu przenosi na stronę na której jestem a nie na główną.

W czym jest boome.pl masz:
Cytat
Po co kolejna platforma aukcyjna?

Ponieważ dobrze mieć wybór. Polski rynek serwisów aukcyjnych zdominowany jest przez jedną, zagraniczną firmę, która za każdą aukcję pobiera opłaty. Boome.pl jest darmowe i polskie.

Allegro nie jest zagraniczną firmą, tylko założyciel nie jest polakiem.

Ciężko będzie wam się przebić ebay'owi się nie udało, świstak ma mały procent. A wątpię że macie większe fundusze na to niż ebay i fotka smile.gif
nexis
Rejestracja:
- akceptacja regulaminu powinna być domyślnie odznaczona
- ustawiłbym pustą wartość dla płci, bo dla tych co chcą się zarejestrować "na odwal" zostawią płęć piękną
- skoro wszystkie pola są wymagane, możesz sobie darować gwiazdki i ewentualnie na dole dopisać, że wszystkie trzeba wypełnić

Wyszukiwarka:
- przykładowy tekst "np. Sony Ericsson K550i" powinien być wstawiany przez JavaScript, ponieważ przy wyłączonej obsłudze JS nie znika

Kontakt:
- podajesz trzy różne adresy, a wszystkie wskazują na ten sam adres "tech@boome.pl"
- tytuł strony to {TITLE}

Grafika:
- ogólnie bardzo ładnie
- pozycjonowanie do lewej strony wygląda głupio na dużych rozdzielczościach
- zaokrąglenie w tle nagłówków (http://boome.pl/views/images/box-1-head.gif) jest za bardzo pikselowate - dodaj smooth
bim2
I pliska wyśrodkuj, aż mi się źle patrzy jak mam to tak po lewej ;/
Boome
Dzięki za wszystkie uwagi, wprowadzę kilka zmian i myślę, że będzie lepiej.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.