Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: zmoderowane [OCENA]
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
microh
wstydnis.gif

[zmoderowane]

Opinie?
f1xer
Pomysł, moim zdaniem oryginalny. Ale piszesz że interesujesz się nowymi technologiami a szablon masz zrobiony na tabelkach no to mi sie nie podoba ale trzymam kciuki żebyś kupił sobie tego iphonea
dr_bonzo
Paskudne [z wygladu], i przycisk HOME nie przenosi na strone glowna.
Niewidoczne linki itd.
phpion
Przy wysłaniu pustego formularza kontaktowego:
Cytat
WTF? HEY BITCH ;]

Imponujesz kulturą osobistą w stosunku do potencjalnego ofiarodawcy.
Moli
Jejku co za pomysł biggrin.gif Ludzie są zadziwiający biggrin.gif Strona kiepsko wykonana smile.gif

ps. Ja mam iphona i powiem Ci że warto liczyć na to że ktoś wpłaci pieniądze smile.gif
SHiP
Badziewna strona pod względem kodu(tabelki, o validacji nie ma mowy - wyglada jak z generatora). Wygląd też nie imponuje. Pomysł też idiotyczny. Już lepiej założyłbyś blog: "Zarabiam na własny iPhone" i opisywałbys w jaki sposób ZARABIASZ pieniądze, a nie tak jak teraz liczysz tylko na innych. Rusz tyłek i do pracy =).

Ja pieniędzy nie przeleję tongue.gif.
Moli
Cytat
Ja pieniędzy nie przeleję

Chyba żaden głupi się nie znajdzie smile.gif
Kildyt
iPhone to esencja zamkniętego oprogramowania i władzy firmy nad konsumentem. Poczytaj sobie o open source lepiej!
Moli
@Kildyt - Jednak ogromna masa osób używa iphona. Open source jest dobry, ale nie można wszystkiego do os. Ostatnio widziałem jakiś telefon os na linuxie i w życiu bym nie zamienił go na mojego iphona.
Kildyt
To pooglądaj sobie filmiki na you tubie z google android tongue.gif Za kilka lat ten rynek zostanie zawładnięty przez linuksy. Tylko czekać...
Co do strony to chyba jedynym jej plusem jest niebanalny pomysł. Reszta można powiedzieć, że jest cienka.
bim2
Pomysł mi się podoba. I co to jest 50gr smile.gif przelewem tongue.gif
pyro
a jak dla mnie pomysl do dupy, stronka wizualnie mi sie (EDIT: odrobine) podoba ale jej kod też do dupy
microh
A ja wam powiem jedno, że Internet jest otwarty na takie bzdurki.

I już trochę wpłat mam... w pierwszym dniu winksmiley.jpg

Czasem im bardziej idiotyczny pomysł tym... lepszy ?

Cytat(phpion @ 28.08.2008, 16:57:08 ) *
Przy wysłaniu pustego formularza kontaktowego:

Imponujesz kulturą osobistą w stosunku do potencjalnego ofiarodawcy.


Prosta sprawa, nie wysyłaj guitar.gif
Speedy
Ciekawy pomysł na wygląd strony, ale techniczne ta strona jest trochę kulawa winksmiley.jpg. Zresztą, jak już ktoś w tym temacie wspomniał sam pomysł jest IMHO - trochę głupi winksmiley.jpg.
Przy okazji tego tematu. Zbliża się wrzesień i przypomniało mi się to: http://64.233.183.104/search?q=cache:X6_ax...lient=firefox-a
tongue.gif
Moli
@Kildyt - Widziałem telefon od google i wierz mi że iphona na razie nie przebije.
SHiP
Poza tym strona zawiera literówki jak chociażby: "Missdnimalna kwota". Imho mozna byłoby się bardziej postarać...



[ironia]
@moli: A Gnu/Linux nie przebije Windows ;] jassne

@Kildyt: a stanie się to w rok Linuksa ;]
[/ironia]

Imho rozwiązania linuksowe i komercyjne strasznie sie różnią od siebie i są kierowane do 2 różnych grup odbiorców ;] Nie ma sensu porównywac...
kavka
Cytat(microh @ 28.08.2008, 22:11:52 ) *
Prosta sprawa, nie wysyłaj guitar.gif



To po co podałeś tu link skoro tak odpowiadasz na krytykę? Już tylko czekam jak odpowiesz potencjalnemu "złemu recenzentowi": prosta sprawa, nie wchodź.

Jak dla mnie szukasz tu tylko okazji do autopromocji a nie konstruktywnej krytyki w celu udoskonalenia swojego pomysłu i wykonania.
Kildyt
Cytat(microh @ 28.08.2008, 22:11:52 ) *
Prosta sprawa, nie wysyłaj guitar.gif


Za takie podejście to co najwyżej mogę wyjść z strony. Chyba nie rozumiesz o co chodzi w tworzeniu stron i publikowaniu ich innym. Nie mam w tej dziedzinie dużego doświadczenia, ale wiem, że najważniejszy jest użytkownik i to dla niego tworzy się stronę. Tak samo jak trener jest dla sportowca, a nie odwrotnie. Jak chcesz coś w życiu osiągnąć to lepiej zmień stosunek do użytkownika.
Ulegając negatywnym emocjom stwierdzam, że strona jest kiepska. Tylko ten pomysł można powiedzieć, że wyróżnia ją.
Babcia@Stefa
Pomysł trochę dziwny, strona mi się za bardzo nie podoba smile.gif

3/10



biggrin.gif

Pozdrawiam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.