![]() ![]() |
Post
#1
|
|
![]() Grupa: Zarejestrowani Postów: 555 Pomógł: 84 Dołączył: 20.02.2008 Skąd: Małopolska Ostrzeżenie: (0%)
|
Witam,
Mam pewne pytanie, być może niezbyt mądre, ale potrzebuję to dokładnie wiedzieć. Czy plik JS podczas pobierania (<language type=text/javascript src=adres></script>) jest zapisywany do pamięci przeglądarki na stałe, czy też przy każdym odświeżeniu strony jest on pobierany od nowa? A jeśli nie to czy da się taki plik pobrać na stałe do cache przeglądarki i jak to zrobić? -------------------- Wieloprocesowość i wielowątkowość w PHP, poznaj Kraken PHP!
Serwer HTTP i WebSocket w PHP | Promise/A+ Strona Domowa | Elradia MMORPG FireFox: make the web better. |
|
|
|
Post
#2
|
|
![]() Grupa: Przyjaciele php.pl Postów: 1 595 Pomógł: 282 Dołączył: 24.09.2007 Skąd: Reda, Pomorskie. Ostrzeżenie: (0%)
|
otwórz swoją stronę w przeglądarce... wejdź na localhost i skasuj (albo lepiej zmień nazwę) pliku ze skryptem JS... naciśnij F5 (odśwież) w przeglądarce... i poznasz odpowiedź na swoje pytanie.
-------------------- - Oh no, my young coder. You will find that it is you who are mistaken, about a great many things... - |
|
|
|
Post
#3
|
|
![]() Grupa: Zarejestrowani Postów: 614 Pomógł: 7 Dołączył: 10.11.2003 Skąd: Rzeszów/Kraków Ostrzeżenie: (0%)
|
Nie ma czegoś takiego jak
jest Przeważnie jest zapisywany w cache ale zależy to od przeglądarki. Ten post edytował gekon 27.05.2008, 21:35:08 -------------------- Pokaż kod = Pokaż CAŁY kod, najlepiej działający na jakimś serwerze.
Fanatycy | glazar.info | semantyka | HTML i XHTML FAQ |
|
|
|
Post
#4
|
|
![]() Grupa: Zarejestrowani Postów: 662 Pomógł: 45 Dołączył: 26.03.2007 Skąd: Warszawa Ostrzeżenie: (0%)
|
Plik jest zapisywany do czasu aż nie zmieni się w nim zawartość.
|
|
|
|
![]() ![]() |
|
Aktualny czas: 20.08.2025 - 02:07 |