![]() |
![]() |
![]() ![]()
Post
#1
|
|
![]() Grupa: Zarejestrowani Postów: 367 Pomógł: 17 Dołączył: 4.03.2008 Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Witam
Mam taki problem związany z zapytaniem do bazy danych. Otóż jest to baza sklepu internetowego i chcę zrobić opcję usuwania konkretnego produktu z asortymentu slepu. Każdy produkt posiada swój unikalny numer EAN-13 Znam zapytania tego typu:
Natomiast nie chcę przeszukiwać osobnych tabel bazy danych ALE wszystkie tabele całej bazy Nie ma ich dużo więc nie obciążę jej za bardzo a nie chcę powielać kodu. Pisałem już tak :
Ale zwraca błąd. W każdej tabeli produktu czy to bateria czy procek czy mysz ... mam rekord EAN_13 tak jak wspomniałem na początku, Z góry dzięki za odpowiedzi Z poważaniem kosmos :-) Ten post edytował kosmos 14.05.2008, 01:37:38 |
|
|
![]() ![]() |
![]() |
Wersja Lo-Fi | Aktualny czas: 25.07.2025 - 08:07 |