![]() ![]() |
Post
#1
|
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 62 Pomógł: 2 Dołączył: 29.12.2006 Skąd: Polska, gliwice Ostrzeżenie: (0%)
|
nie wiem jak wbić liczbe z przecinkiem do bazy danych.
. czy , (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/questionmark.gif) (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/questionmark.gif) (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/questionmark.gif) (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/questionmark.gif) (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/questionmark.gif) czekam na odpowiedz thx php; |
|
|
|
Post
#2
|
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 611 Pomógł: 19 Dołączył: 28.02.2005 Skąd: Wrocław Ostrzeżenie: (0%)
|
kolumna typu float a liczba ma być z kropką czyli konwersja danych lokalnych by sie zdała w Twojej aplikacji
|
|
|
|
![]() ![]() |
|
Aktualny czas: 27.06.2026 - 22:03 |