Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

> [php] Rozpoznawanie przeładowań/powrotów na strone
Bojakki
post
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 379
Pomógł: 0
Dołączył: 18.08.2004

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Chce zrobic prosty skrypt ze statystykami strony, dostosowany do moich wymagan. Mam tylko 1 zapytanie. W jaki sposob inne skrypty zliczajce rozrozniaja wejscie na strone/podstrone od jej przeladowania. Chodzi o to by jezeli ktos weszedl na strone i ja pozniej odswiezyl lub powrocil zanim zamknie moja strone calkowicie byl zliczany tylko 1 raz.


przykład:
Mam np. strone, ktora ma index i 4 podstrony (1, 2, 3 i 4) i weszla osoba na index, a z niego na strone 2 i 4, po czym powrocila na index. I teraz chce miec w tabeli takie zestawinie danych:

[strona] [wizyty] [wizyty+przeladowania/powroty]
[index] [1] [2]
[1] [0] [0]
[2] [1] [1]
[3] [0] [0]
[4] [1] [1]

Wie moze ktos jak cos takiego zrobic? Na pewnos i da bo chyba wszytskie statystyki wlasnie tak licza.

Zapomnialem dopisac, ze jezeli osoba zamknie moja strone i wejdzie na nia jeszcze raz (nawet po kilku sekundach) to znowu wszystko ma liczyc tak jak wyzej.
Z gory dziekuje za pomoc!

Ten post edytował Bojakki 11.12.2007, 12:50:26
Go to the top of the page
+Quote Post

Posty w temacie


Reply to this topicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Aktualny czas: 25.08.2025 - 09:24