![]() |
![]() |
![]() ![]()
Post
#1
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 63 Pomógł: 0 Dołączył: 27.06.2006 Ostrzeżenie: (20%) ![]() ![]() |
witam. jak zrobić, że skrypt by się uruchamiał, zrobił co miał i potem odczekał 20 sekund i znów się uruchomił (nie chcę CRONa).
|
|
|
![]() |
![]()
Post
#2
|
|
Grupa: Moderatorzy Postów: 4 465 Pomógł: 137 Dołączył: 26.03.2004 Skąd: Gorzów Wlkp. ![]() |
No to masz jeszcze meta refresh w html'u lub nie zrobisz : )
Pozdrawiam. |
|
|
![]()
Post
#3
|
|
Grupa: Przyjaciele php.pl Postów: 5 724 Pomógł: 259 Dołączył: 13.04.2004 Skąd: N/A Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Gdzie ma sie ten skrypt uruchamiac?
* W przegladarce (META/refresh, Reload Every.. w operze itp.) * czy tylko na serwerze -- napisz cos identcznego jak Cron i nazwij go inaczej albo stworz skrypt, ktory raz uruchomisz (recznie, bron boze nie cronem) ktory w petli {zrobi co ma zrobic, sleep(20s)}, Commandline php w manualu |
|
|
![]()
Post
#4
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 63 Pomógł: 0 Dołączył: 27.06.2006 Ostrzeżenie: (20%) ![]() ![]() |
to chyba użyję tego meta-refresh, bo tego drugiego nie rozumiem (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/smile.gif)
|
|
|
![]()
Post
#5
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 162 Pomógł: 0 Dołączył: 28.11.2006 Skąd: 2322 Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Ja Ci tez polecam meta-refresh.
|
|
|
![]()
Post
#6
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 70 Pomógł: 0 Dołączył: 28.03.2006 Skąd: Częstochowa Ostrzeżenie: (10%) ![]() ![]() |
Jeśli nie znasz php dobrze, to nawet Ci nie radzę brać się za jakiekolwiek zaawansowane funkcje. Bo jest funkcja, która służy, że o danym momencie doda rekord, albo usunie. Ale jak się domyślam pewnie za bardzo zaawansowana dla Ciebie.
|
|
|
![]()
Post
#7
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 162 Pomógł: 0 Dołączył: 28.11.2006 Skąd: 2322 Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Jeśli nie znasz php dobrze, to nawet Ci nie radzę brać się za jakiekolwiek zaawansowane funkcje. Bo jest funkcja, która służy, że o danym momencie doda rekord, albo usunie. Ale jak się domyślam pewnie za bardzo zaawansowana dla Ciebie. Tez tak uwazam, jak nie bedziesz umial zrobic meta-refresh to nie bierz sie za to. Popros kogos moze Ci to napisze. |
|
|
![]()
Post
#8
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 984 Pomógł: 41 Dołączył: 16.03.2002 Skąd: Płock Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Jeśli nie znasz php dobrze, to nawet Ci nie radzę brać się za jakiekolwiek zaawansowane funkcje. Bo jest funkcja, która służy, że o danym momencie doda rekord, albo usunie. Ale jak się domyślam pewnie za bardzo zaawansowana dla Ciebie. jakby kazdy tak podchodzil do tematu to niczego by sie nie nauczyl a autor najpierw niech napisze co chce osiagnac tym uruchamianiem co 20 sekund |
|
|
![]() ![]() |
![]() |
Aktualny czas: 23.08.2025 - 18:23 |