Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

> Serwer dedykowany
Qbexus
post 14.10.2006, 16:29:04
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 112
Pomógł: 0
Dołączył: 12.07.2006

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Witam
za nie długo będę musiał stać się szczęśliwym posiadaczem jakiegoś dedyka i tu mam pytanie, gdzie mogę znaleźć informacje jak takim czymś zarządzać?
Wiem, że są jakieś shele itp. prawdopodobnie dedyk będzie na linuksie mam jakiegoś starego kompa, na którym mogę zasymulować taki serwer, ale nie za bardzo wiem, co i jak. Szukałem trochę po forach linuxa, ale oni tam tylko się jądrami interesują. biggrin.gif
Może ktoś przechodził przez to samo i może się podzielić informacjami?
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi (1 - 1)
dr_bonzo
post 14.10.2006, 17:16:29
Post #2





Grupa: Przyjaciele php.pl
Postów: 5 724
Pomógł: 259
Dołączył: 13.04.2004
Skąd: N/A

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Wg. mnie nie powinienes sie teraz (i w niedlugim czasie) zajmowac serwerem dedykowanym. Nie masz w tej dziedzinie zadnej wiedzy (jak sam piszesz).

Najlepiej to zainstalowac sobie linuxa i sie nim "bawic" -- instalowac soft, konfigurowac, zabezpieczac. Podstawy znajdziesz w sieci, reszta to praktyka i czytanie zaawansowanych artykulow.


--------------------
Nie lubię jednorożców.
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 14.08.2025 - 05:41