![]() |
![]() |
![]()
Post
#1
|
|
![]() Grupa: Zarejestrowani Postów: 61 Pomógł: 0 Dołączył: 24.05.2006 Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Witam. Mam stworzone tabele w bazie: stadiony [http://www.koniczynka.voip24h.info/skrypt_skarbkibica/2.jpg] oraz kluby [http://www.koniczynka.voip24h.info/skrypt_skarbkibica/1.jpg] . W efekcie chcę otrzymać tak, by na tej stronie http://www.koniczynka.voip24h.info/skrypt_...azklub.php?id=6 pokazywał się stadion danego klubu.
Szukałem i znalazłem w mojej książce oraz artykule na webcity [ http://webcity.pl/webcity/artykuly.php/t/12 ] rozwiązanie. Zastosowałem je, jednak nie do końca działa. Otóż, w każdym z tych dwóch plików wyświetla się tylko jedna nazwa stadionu: http://www.koniczynka.voip24h.info/skrypt_...azklub.php?id=6 http://www.koniczynka.voip24h.info/skrypt_...azklub.php?id=1 . Fragment kodu:
Próbowałem też tak:
Jednak ciągle ten sam efekt. Co mam zrobić, żeby wyświetlały się dane stadionu wywołanego w zapytaniu, a nie ciągle tego samego ? Edit: Po długich próbach i kombinacjach rozwiązałem problem. Otóż dodałem nowy stadion i dodałem do wyboru pole SELECT w panelu. Wtedy zadziałało. Ażeby temat nie poszedł na marne, to czy pochodzenie danych w bazie ma znaczenie ? Obrazując, jaka jest różnica między tekstem "AS Monaco" dodanym z poziomu panela oraz tym samym, ale wpisanym przez phpMyAdmin ? Ten post edytował Koniczynka 19.06.2006, 17:58:57 |
|
|
![]() |
![]()
Post
#2
|
|
![]() Grupa: Przyjaciele php.pl Postów: 698 Pomógł: 3 Dołączył: 28.03.2004 Skąd: Wrocław Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Jeżeli jest zachowane takie samo kodowanie, to pochodzenie nie ma znaczenia.
-------------------- |
|
|
![]() ![]() |
![]() |
Aktualny czas: 20.08.2025 - 10:40 |