Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

 
Reply to this topicStart new topic
> dziennik elektroniczy...problem, dziennik elektroniczny
brzozetti
post 12.05.2006, 14:37:09
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 2
Pomógł: 0
Dołączył: 12.05.2006

Ostrzeżenie: (0%)
-----


WITAM

Mam do zrobienia na prace dyplomowa dziennik elektroniczny i czasu niewiele pozostało i troche grunt mi sie po nogami pali...z baz danych jestem cienki i wszystko chce zrobic za pomocą myqsl-a, php i html...i teraz mam problem następujący:

Schemat bazy jaki sobie wymyśliłem znajduje się pod adresem http://brzozetti.w.interia.pl/baza.html . Teraz niech mi ktoś powie czy może być (oczywiście jest to okrojona wersja i np tabele uczniowie nei zawiera danych jak adres telefon itd bo dodanie tego to nei porblem chodzi tylko to aby to ruszyło) taka baza danych i czy ma szanse zadziałać.

Drugi problem to jak zrobić przywileje dla admina, wychowacy (ma wieksze prawa do okreslonej klasy niz nauczyciel), nauczyciel, uczeń...domyślam się, ze samymi GRANT-ami nie zrobie tego (no chyba, ze istnieje jakaś komenda, która by dawała użytkownikowi dostęp do tych rekordów gdzie znajduje się string z jego nazwiskiem jakie podał przy logowaniu do systemu?) czy może sa jakieś metody i czy może jakoś da sie przebudować schemat aby nie było problemu z przywilejami.

Prosiłbym o dokłądne opisy propozycji bo zielony troche jestem w bazach a czasu mam mulutko :/

Pozdrawiam i z góry dziękuje za wszelką pomoc
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 20.04.2024 - 01:40