Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

 
Reply to this topicStart new topic
> Unzip jak, jak przez php rozpakować *.zip
-Josef S.-
post
Post #1





Goście







Witam

Uploaduje na serwer plik *.zip
Potrzebuje rozpakować ten plik (*.zip).

Przeszukałem już chyba większość dostepnej dokumentacji (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/winksmiley.jpg)
Na serwerze mam dostępne bzip2 i zlib. (czyli nie ma problemu z plikami *.gz..)
Próbowałem też z poleceniem:

Kod
exec("unzip plik.zip");

ale jakoś nie poradziłem sobie z prawami dostepu i safe_mode=On (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/sad.gif)

Będę wdzięczny za jakiekolwiek sugestie.

Pozrawiam

Josef S.
Go to the top of the page
+Quote Post
aleksander
post
Post #2





Grupa: Przyjaciele php.pl
Postów: 742
Pomógł: 0
Dołączył: 14.12.2003
Skąd: Gdańsk, Trójmiasto

Ostrzeżenie: (0%)
-----


zip" title="Zobacz w manualu PHP" target="_manual
Go to the top of the page
+Quote Post
-Josef S.-
post
Post #3





Goście







niestety nie ma mowy o doinstalowaniu dodatkowych modułów na serwerze.. (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/sad.gif)
Go to the top of the page
+Quote Post
mike
post
Post #4





Grupa: Przyjaciele php.pl
Postów: 7 494
Pomógł: 302
Dołączył: 31.03.2004

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat(Josef S. @ 2005-05-27 09:41:18)
niestety nie ma mowy o doinstalowaniu dodatkowych modułów na serwerze.. (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/sad.gif)

W takim razie nie ma mowy o rozpakowaniu.
Go to the top of the page
+Quote Post
dr_bonzo
post
Post #5





Grupa: Przyjaciele php.pl
Postów: 5 724
Pomógł: 259
Dołączył: 13.04.2004
Skąd: N/A

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Ale pewnie znajda sie skrypty w php rozpakowujace zipy.
Go to the top of the page
+Quote Post
Leezard
post
Post #6





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 116
Pomógł: 0
Dołączył: 19.09.2004
Skąd: Uć

Ostrzeżenie: (0%)
-----


ja kiedys uzywalem PCLZip link
dosyc fajne, nic nie trza dorzucac poza wykorzystaniem klasy.
Go to the top of the page
+Quote Post
Spirit86
post
Post #7





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 607
Pomógł: 23
Dołączył: 8.09.2004
Skąd: Wrocław

Ostrzeżenie: (0%)
-----


było już kiedyś o tym. Wystarczy poszukać, są do tego klasy odpowiednie, wystarczy wpisać Google
Go to the top of the page
+Quote Post
-Josef S.-
post
Post #8





Goście







w postach było, ale przeważnie chodziło o tworzenie zip...
jesli chodzi o wypakowanie zip to nic nie ma sensownego dla bzip2 i zlib...
ani klas do wykorzystania....

czekam na ewentualne wsparcie (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/winksmiley.jpg)

Pozdrawiam odpowiadających!!!

Josef S.
Go to the top of the page
+Quote Post
maker
post
Post #9





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 50
Pomógł: 0
Dołączył: 17.09.2004

Ostrzeżenie: (0%)
-----


http://www.phpconcept.net/pclzip/man/en/in...methods-extract
Go to the top of the page
+Quote Post
-Josef S.-
post
Post #10





Goście







Dzięki, zadziałało....

jednakże małe pliki [zipowany 150kB-rozpakowany 1MB] wypakowywane są bez problemu, zipowany 400kB (po rozpakowaniu 5 MB) już nie może być rozpakowany.
Na serwerze admin ustawił chyba jakiś czarodziejskie ograniczenie... na domowym WinXP/Apache działą bez problemu (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/sad.gif)

Pozdrawiam

Josef S.
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Aktualny czas: 27.06.2026 - 22:03