![]() ![]() |
| -Josef S.- |
Post
#1
|
|
Goście |
Witam
Uploaduje na serwer plik *.zip Potrzebuje rozpakować ten plik (*.zip). Przeszukałem już chyba większość dostepnej dokumentacji (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/winksmiley.jpg) Na serwerze mam dostępne bzip2 i zlib. (czyli nie ma problemu z plikami *.gz..) Próbowałem też z poleceniem: Kod exec("unzip plik.zip"); ale jakoś nie poradziłem sobie z prawami dostepu i safe_mode=On (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/sad.gif) Będę wdzięczny za jakiekolwiek sugestie. Pozrawiam Josef S. |
|
|
|
Post
#2
|
|
|
Grupa: Przyjaciele php.pl Postów: 742 Pomógł: 0 Dołączył: 14.12.2003 Skąd: Gdańsk, Trójmiasto Ostrzeżenie: (0%)
|
|
|
|
|
| -Josef S.- |
Post
#3
|
|
Goście |
niestety nie ma mowy o doinstalowaniu dodatkowych modułów na serwerze.. (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/sad.gif)
|
|
|
|
Post
#4
|
|
|
Grupa: Przyjaciele php.pl Postów: 7 494 Pomógł: 302 Dołączył: 31.03.2004 Ostrzeżenie: (0%)
|
Cytat(Josef S. @ 2005-05-27 09:41:18) niestety nie ma mowy o doinstalowaniu dodatkowych modułów na serwerze.. (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/sad.gif) W takim razie nie ma mowy o rozpakowaniu. |
|
|
|
Post
#5
|
|
|
Grupa: Przyjaciele php.pl Postów: 5 724 Pomógł: 259 Dołączył: 13.04.2004 Skąd: N/A Ostrzeżenie: (0%)
|
Ale pewnie znajda sie skrypty w php rozpakowujace zipy.
|
|
|
|
Post
#6
|
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 116 Pomógł: 0 Dołączył: 19.09.2004 Skąd: Uć Ostrzeżenie: (0%)
|
ja kiedys uzywalem PCLZip link
dosyc fajne, nic nie trza dorzucac poza wykorzystaniem klasy. |
|
|
|
Post
#7
|
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 607 Pomógł: 23 Dołączył: 8.09.2004 Skąd: Wrocław Ostrzeżenie: (0%)
|
było już kiedyś o tym. Wystarczy poszukać, są do tego klasy odpowiednie, wystarczy wpisać Google
|
|
|
|
| -Josef S.- |
Post
#8
|
|
Goście |
w postach było, ale przeważnie chodziło o tworzenie zip...
jesli chodzi o wypakowanie zip to nic nie ma sensownego dla bzip2 i zlib... ani klas do wykorzystania.... czekam na ewentualne wsparcie (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/winksmiley.jpg) Pozdrawiam odpowiadających!!! Josef S. |
|
|
|
Post
#9
|
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 50 Pomógł: 0 Dołączył: 17.09.2004 Ostrzeżenie: (0%)
|
|
|
|
|
| -Josef S.- |
Post
#10
|
|
Goście |
Dzięki, zadziałało....
jednakże małe pliki [zipowany 150kB-rozpakowany 1MB] wypakowywane są bez problemu, zipowany 400kB (po rozpakowaniu 5 MB) już nie może być rozpakowany. Na serwerze admin ustawił chyba jakiś czarodziejskie ograniczenie... na domowym WinXP/Apache działą bez problemu (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/sad.gif) Pozdrawiam Josef S. |
|
|
|
![]() ![]() |
|
Aktualny czas: 27.06.2026 - 22:03 |