![]() |
![]() |
![]()
Post
#1
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 2 Pomógł: 0 Dołączył: 9.04.2005 Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Mam problem. Otóż działam na wamp'ie i gdy w skryptach chcę się zalogować to po podaniu hasła się nie loguje i prosi ponownie. Tak jakby go nie dostał. Tak samo sprawa wygląda w formularzach. Podaje błąd że nie podano np. e-maila mimo że podałem. Coś jest nie tak i nie wiem co. Prawdopodobnie na serwerze na necie działa ale na apachu nie. Proszę o szybką pomoc.
Łukasz Możdżeń |
|
|
![]() |
![]()
Post
#2
|
|
![]() Grupa: Przyjaciele php.pl Postów: 2 605 Pomógł: 96 Dołączył: 22.10.2004 Skąd: UK Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Witam,
Podaj kod bo bez tego nic nie zrobimy... Pozdrawiam! -------------------- Najczęstsze błędy | Jak poprawnie zadać pytanie? | Serwer PHP - od czego zacząć?
SQL Injection | Hashowanie haseł | Jak działają sesje, przykłady ___ The world is yours ... |
|
|
![]()
Post
#3
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 2 Pomógł: 0 Dołączył: 9.04.2005 Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Kod w zasadzie nie jest ważny. Chodzi o to, że żaden admin na każdym skrypcie nie działa. Nie można się zalogować. Gdzieś czytałem w jakimś skrypcie (read me), że na apach'u nie działa admin, ale to był jedyny skrypt. Poza tym to niegdyś działało. A teraz nie. Nie wiem też dlaczego w moim Wamp'ie gdy daję start mysql to działą a w apache nie ma opcji start, stop i restart. Jest install która nic nie daje. Ale gdy przechodzę do katalogu w którym apache jest i go włączam to serwer działą, ale mimo to logowanie nie. Jestem początkującym, działam tylko na skryptach, bo php nie mogę się nauczyć, gdyż te kursy php są takie że nic z nich nie rozumiem. Z góry dzięki za pomoc.
PS: Nie zna ktoś jakiegoś serwera z php i mysql ale free, bo serwer na którym miałem stronę już nie działa, tzn. osoba która dała mi miejsce zrezygnowała z powodu problemów z serwerem. |
|
|
![]() ![]() |
![]() |
Aktualny czas: 19.08.2025 - 05:32 |