Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

 
Reply to this topicStart new topic
> [Zdalna / Swarzędz] - Programista PHP / Full Stack Developer
mj_2000
post 4.02.2020, 10:03:05
Post #1

Grupa: Zarejestrowani
Postów: 10
Pomógł: 0
Dołączył: 25.03.2013

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cześć,

Poszukujemy programisty do stałej współpracy, który będzie rozwijał istniejące rozwiązania (PHP, WordPress, Yii) oraz tworzył nowe w/g przekazanej specyfikacji. Jednym z naszych produktów jest WP Idea - oparte o WordPress narzędzie do tworzenia i sprzedaży kursów online. Pracujemy częściowo zdalnie wzorując się na takich firmach jak 37signals (twórcy BaseCamp), czy nasz rodzimy Nozbe. Jeżeli poszukujesz pracy, którą możesz wykonywać z dowolnego miejsca na świecie, to będąc częścią naszego zespołu zyskasz taką możliwość.

=== Nasza misja ===

Wierzymy w ludzi, którzy biorą sprawy w swoje ręce. Ludzi, którzy nie narzekają i nie szukają winnych, zamiast tego poszukują rozwiązań i podejmują ryzyko by je zweryfikować. Ludzi z przedsiębiorczością wyrytą w sercu.

Wierzymy, że tworząc oprogramowanie, możemy kształtować lepszą rzeczywistość. Wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie, by tchnąć życie w tworzone aplikacje i sprawić by służyły ludziom.

Wykonując naszą codzienną pracę, staramy się pomóc osobom przedsiębiorczym w osiągnięciu celów jakie przed sobą stawiają. Tworzymy oprogramowanie usprawniające ich pracę, automatyzujące procesy i zwiększające potencjał ludzi, którzy z niego korzystają.

Od 2011 roku tworzymy narzędzia z myślą o osobach przedsiębiorczych, którzy ciężką pracą, determinacją i zaangażowaniem, udowadniają ciągle, że pomimo wielu trudności, wybór, którego kiedyś dokonali prowadzi do spełnienia, wolność i niezależność.

=== Dołącz do nas ===

Jeśli:
- angażujesz się w to, co robisz,
- posiadasz nawyk dbałości o czystość w kodzie,
- posiadasz doświadczenie w programowaniu w PHP (i znasz wersję 7),
- znasz HTML, CSS, JS, MySQL,
- potrafisz posługiwać się systemem kontroli wersji GIT,
- znasz frameworki PHP np. Laravel, Yii,
- wiesz jak przygotować testy automatyczne kodu,
to szukamy właśnie Ciebie!

Szukamy osoby pełnej pasji i motywacji, gotowej do ciężkiej pracy i rozwoju. Praca z nami na pewno będzie dla Ciebie ciekawym doświadczeniem i wyzwaniem.

Mile widziane:
- znajomość API WordPressa,
- znajomość Dockera,
- znajomość Fluttera.

Oto czym charakteryzuje się Twoje stanowisko:
1) w zależności od potrzeb (np. raz w tygodniu) ustalamy bieżący zakres prac do wykonania, szacujemy ich termin wykonania i przystępujesz do programowania,
2) masz realny wpływ na oprogramowanie, które tworzysz - możesz zgłaszać sugestie, propozycje ulepszeń, kwestionować sens - jesteś częścią zespołu!
3) możesz pracować z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy, że posiadasz komputer z dostępem do internetu i odpowiednie narzędzia programistyczne (i umiejętności oczywiście wink.gif),
4) zdajemy sobie sprawę, że będąc nowym na stanowisku będziesz miał mnóstwo pytań i może Ci się zdarzyć popełnić drobne błędy.

Możesz oczywiście liczyć na pomoc kogoś z zespołu, abyś bez problemu wdrożył się w nasz styl pracy.

Forma współpracy do uzgodnienia.
Wynagrodzenie 4,8k do 9,6k zł netto (koszt pracodawcy) w zależności od umiejętności.

Napisz zatem kilka słów o sobie, pochwal się swoim doświadczeniem, zaprezentuj projekty nad którymi pracowałeś. Napisz również na jakich narzędziach pracujesz i jakie dodatkowe technologie znasz i wykorzystujesz. Nie zapomnij wspomnieć o swoich oczekiwaniach finansowych.

Odpowiadając prosimy o zawarcie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Better Profits Michał Jaworski w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Proszę wyślij emaila na naszą skrzynkę join@upsell.pl w temacie wpisując: [forum.php.pl] Programista PHP / Full Stack Developer.

Po Twoim zgłoszeniu wyślemy Ci dalsze instrukcje (zadanie testowe do wykonania).

Nie obawiaj się i wyślij nam swoje zgłoszenie. Być może już niedługo będziesz pracował z nami smile.gif

Powodzenia
Michał Jaworski

Dane kontaktowe:
Email: join@upsell.pl
ul. Nowowiejska 55 lok. G
62-020 Swarzędz

Dane firmy:
Better Profits
ul. Bielawy 22
62-530 Kazimierz Biskupi
NIP: 665-263-01-38
REGON: 301720371
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 17.02.2020 - 01:15