Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

 
Reply to this topicStart new topic
> [Bielsko-Biała] Programista PHP Webmaster [headhunter], Umowa o pracę, pełny etat, min 3000 zł netto
AspiroConsulting
post 10.12.2015, 10:59:53
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 2
Pomógł: 0
Dołączył: 10.12.2015

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Aspiro Consulting - Profesjonalizm kluczem Twojego sukcesu !


Jesteśmy firmą rekrutacyjno-doradczą. Naszym celem jest pomoc organizacjom w szybkim reagowaniu na zmieniające się potrzeby rynku. Ułatwiamy rozwój i pomagamy wytyczać ścieżki zawodowe. Wspieramy pracowników na różnych etapach kariery. Dostarczamy firmom rozwiązań HR, które są niezbędne w dynamicznej i niestałej rzeczywistości biznesowej. Oferujemy doradztwo w zarządzaniu kapitałem ludzkim i organizacją. Pomagamy poprzez rekrutowanie najlepiej przygotowanych specjalistów dla Państwa firm.

Obecnie rekrutujemy dla jednego z Naszych klientów, Firmy świadczącej usługi z zakresu IT, zajmującej się m.in. wykonywaniem stron internetowych, projektowaniem graficznym oraz programowaniem dostosowanym do potrzeb klientów.

Programista PHP Webmaster
Miejsce pracy Bielsko-Biała


Osoba na stanowisku Programista PHP będzie odpowiedzialna m.in. za :
- tworzenie stron, aplikacji etc. zgodnie z wymaganiami klienta i polityką firmy

Od Kandydatów ubiegających się o stanowisko Programista PHP oczekujemy:
- minimum rok pracy na podobnym stanowisku/podobny zakres działań
- znajomości Drupal i WordPress CMS
- znajomości PHP
- znajomości MySQL
- znajomości Javascript (jQuery), HTML 5, XML i CSS
- umiejętności uczenia się i bycia otwartym na nowe technologie webowe
- umiejętności posługiwania się systemem kontroli wersji SVN
- umiejętności czytania dokumentacji technicznej
- znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- umiejętności pracy w zespole
- umiejętności logicznego myślenia
- sumienności i staranności

Mile widziane:
- zainteresowanie programowaniem na urządzenia mobilne (systemy Android, iOS, WP)
- znajomość Adobe Flash
- znajomość skryptów Perl

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kontakt i przesyłanie swoich CV na adres biuro@aspiro-consulting.pl lub odwiedzenie strony http://www.aspiro-consulting.pl/

Administratorem danych jest Aspiro Consulting z siedzibą w Kraków 31-501, Ariańska 7 11. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ten post edytował AspiroConsulting 10.12.2015, 11:03:42
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 16.06.2025 - 21:48