Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

> [SF][SF2][Symfony2]RestApi
webmaniak
post
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 371
Pomógł: 30
Dołączył: 14.04.2010

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Witam,
Chcę zbudować API w symfony 2(2.6.3). Nie chcę korzystać z FOSRestController - przynajmniej nie w tej chwili - być może w przyszłości. Moja koncepcja jest taka żeby zbudować jeden kontroler ApiController który wywoła odpowiednią akcję podaną w parametrach ścieżki. Czyli chodzi mi o coś takiego jak tu:
http://code.tutsplus.com/tutorials/creatin...tion--net-23417
tyle że w symfony2 - tam jest jeden plik wywołujący pozostałe. Mam jednak wątpliwości czy moja koncepcja jest prawidłowy podejściem. Ponadto nie wiem jaki routing utworzyć by była możliwość podania akcji i kilki parametrów.
Jeśli ta koncepcja jest zła to będę wdzięczny za podanie jakiejś alternatywnej smile.gif Tylko proszę - nie odsyłajcie do artykułów:
http://welcometothebundle.com/symfony2-res...-best-2013-way/
czy right way czy easy way - widziałem to i stworzyłem przykładowe projekty na tym - są one oparte na FOSRestBundle a nie chce z niego korzystać bo uważam że nie ma potrzeby wykorzystywania takiej "kobyły".
Z góry dzięki smile.gif


--------------------
Pomogłem - kliknij , wprowadziłem w błąd - poinformuj niżej lub na pm.
Go to the top of the page
+Quote Post

Posty w temacie


Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Aktualny czas: 20.08.2025 - 11:17