![]() |
![]() |
![]()
Post
#1
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 111 Pomógł: 16 Dołączył: 20.02.2014 Ostrzeżenie: (10%) ![]() ![]() |
Witam. Tworzę szablon do serwisu społecznościowego i chciałbym Was prosić o ocenę strony głównej (po zalogowaniu) - tablicy użytkownika. Chodzi mi o układ oraz kolorystykę - "ujdzie", da się przeglądać czy mam dać sobie spokój z szablonami?
![]() Dziękuję z góry za opinię i ewentualnie prosiłbym o konstruktywną krytykę. Link: http://i.imgur.com/XTelTaP.jpg |
|
|
![]() |
![]()
Post
#2
|
|
![]() Grupa: Zarejestrowani Postów: 4 291 Pomógł: 829 Dołączył: 14.02.2009 Skąd: łódź Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Bez fajerwerków ale może być.
|
|
|
![]()
Post
#3
|
|
![]() Grupa: Zarejestrowani Postów: 115 Pomógł: 8 Dołączył: 8.06.2014 Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Proste i schludne, kupuje to
![]() -------------------- Kloc = Kolor
Obama !== Murzyn Obama === Kloc Jak Ci pomogłem to daj Pomógł, tu nie chodzi o te Pomógł, bo to do niczego nie potrzebne, ale daj! :D |
|
|
![]()
Post
#4
|
|
![]() Grupa: Zarejestrowani Postów: 8 068 Pomógł: 1414 Dołączył: 26.10.2005 Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Blee, widzę tu połączenie NK i FB
Kolory nudne, bez rewelacji. Poza tym nie ma tu czego oceniać. |
|
|
![]()
Post
#5
|
|
![]() Grupa: Zarejestrowani Postów: 417 Pomógł: 44 Dołączył: 23.06.2011 Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
@UP. Dosłownie ! Świetne i trafne porównanie. Btw. strona w stylistyce -5 lat. Szału nie ma, pozdrawiam.
|
|
|
![]()
Post
#6
|
|
![]() Grupa: Zarejestrowani Postów: 821 Pomógł: 111 Dołączył: 11.09.2006 Skąd: Biała Podlaska Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Wg mnie box po prawej strony edycja profilu etc zdecydowanie niepotrzebna, przecież codziennie profilu nie edytujesz, robisz to raz i ewentualnie nanosisz zmiany.
-------------------- |
|
|
![]() ![]() |
![]() |
Wersja Lo-Fi | Aktualny czas: 14.08.2025 - 06:02 |