Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

 
Reply to this topicStart new topic
> Programista PHP w Krakowie poszukiwany!
ewalobohr
post
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 5
Pomógł: 0
Dołączył: 1.10.2014

Ostrzeżenie: (10%)
X----


Lobo HR dla klienta jednego z najszybciej rozwijających się firm w branży e-commerce poszukuje PHP Developra w Krakowie. Nasz klient jest właścicielem serwisu internetowego oraz jedynym udziałowcem firm zajmujących się sprzedażą soczewek kontaktowych na Węgrzech, w Czechach i na Litwie. Oprócz tego posiada 12 salonów optycznych rozlokowanych w największych Polskich miastach. Firma otrzymała wiele nagród - wśród nich m.in. - nagrodę serwisu Opineo.pl (najlepsza apteka internetowa 2011), nagrodę Wprost/ Money.pl (nr. 1 w kategorii Apteka), od kilku lat zajmuje również 1. miejsce w swojej kategorii w największym rankingu sklepów internetowych - Internet Stanard e-commerce.

Obowiązki: Współtworzenie i rozwój oprogramowania e-commerce, rozwój i utrzymanie aktualnie wykorzystywanych systemów.

Wymagania: praktycznej znajomości języka PHP5 i programowania obiektowego, znajomości technologii internetowych HTML, CSS, JS, umiejętności analitycznego myślenia i pracy zespołowej, umiejętność pracy z bazą danych MySQL.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia. Widełki kształtują się na poziomie 7000 – 8000 tys brutto lecz nie są sztywne i podlegają negocjacjom,
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
Możliwość rozwoju zawodowego,
System szkoleń oraz podnoszenie kwalifikacji,
Możliwość uczestnictwa w interesujących i innowacyjnych projektach.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na ewa.milkowska@lobohr.pl
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Aktualny czas: 21.08.2025 - 10:13