Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

5 Stron V  « < 3 4 5  
Reply to this topicStart new topic
> php.pl vol. 2, Wasze oczekiwania, opinie i sugestie
camelx
post
Post #81





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 117
Pomógł: 0
Dołączył: 14.06.2004
Skąd: Warszawa

Ostrzeżenie: (0%)
-----


A ja jestem ciekaw kiedy można się spodziewać php.pl 2 (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/questionmark.gif) (jeśli to już gdzieś było to sorry, nie zauważyłem)
Go to the top of the page
+Quote Post
seaquest
post
Post #82





Grupa: Przyjaciele php.pl
Postów: 790
Pomógł: 7
Dołączył: 6.02.2003
Skąd: Polska

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Jak deweloperzy skończą prace nad wortalem i forum.
Go to the top of the page
+Quote Post
_Mateo
post
Post #83





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 189
Pomógł: 0
Dołączył: 4.03.2005
Skąd: Jaworzno

Ostrzeżenie: (0%)
-----


hmm, Wy, jako dobrzy już programiści php, moglibyście napisać własny silniczek strony, nie opierając się o żadne systemy portalowe (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/smile.gif) to tylko taki mały szczególik, bo każdy kto wchodzi na php.pl i spojży na stopkę, na której piszę ezPublish, to raczej przestaje wierzyć w profesjonalizm... byłem świadkiem takiej styuacji , gdy kumpel mi mowi, ze nic specjalnego z php.pl, bo na ezPublish... Ocvzywscie zwyzywałem go, bo php.pl to mój kościół (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/smile.gif) ale pomyślcie nad tym.

Druga sprawa, to zasób skryptów - jest co najwyżej mierny. Postarajcie się agromadzić jak największą liczbę skryptó, wraz z waszą krótką oceną.

Następnie, mogłoby być więcej artykułów i lapsza nawigacja po nich.

To chyba już wszystko, co mi w tym momencie przychodi do głowy. Mam nadzieję, że post zostanie wykorzystany (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/smile.gif)

Mateo.
Go to the top of the page
+Quote Post
Marusz
post
Post #84





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 191
Pomógł: 0
Dołączył: 16.05.2003
Skąd: POLAND

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Skoro Twoj kolega ocenia unikalnosc sewisow internetowych na podstawie silnika ktore go "buduja", to nic innego mi nie pozostaje jak zaproponowac... zmiane kolegi.
Go to the top of the page
+Quote Post
Bakus
post
Post #85


Administrator serwera


Grupa: Przyjaciele php.pl
Postów: 909
Pomógł: 0
Dołączył: 12.08.2003
Skąd: /var/www/wroclaw.php

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Marusz: nie zmiane kolegi, a jego silnika...
A co do "silnika by php.pl" proponuje przeszukać forum, bo o ile mnie pamięć nie myli, to jest cała masa różnych dyskusji na ten temat.
Go to the top of the page
+Quote Post
bela
post
Post #86


Administrator PHPedia.pl


Grupa: Developerzy
Postów: 1 102
Pomógł: 2
Dołączył: 14.09.2003

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat(Bakus @ 2005-03-05 04:48:01)
Marusz: nie zmiane kolegi, a jego silnika...
A co do "silnika by php.pl" proponuje przeszukać forum, bo o ile mnie pamięć nie myli, to jest cała masa różnych dyskusji na ten temat.

Aczkolwiek znakomita większość jest ukryta (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/winksmiley.jpg)
Ale na wortalu masz artykuł.
Go to the top of the page
+Quote Post
Bakus
post
Post #87


Administrator serwera


Grupa: Przyjaciele php.pl
Postów: 909
Pomógł: 0
Dołączył: 12.08.2003
Skąd: /var/www/wroclaw.php

Ostrzeżenie: (0%)
-----


bela_666: za dużo tego jest by spamiętać gdzie co jest (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/tongue.gif)
Go to the top of the page
+Quote Post
NuLL
post
Post #88





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 2 262
Pomógł: 21
Dołączył: 3.05.2004
Skąd: Sopot, Krakow, W-wa

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Nie wiem jakie sa iddee co do skryptów ale zamist ilości proponowałbym raczej jakość staranne sortowanie tego co będzie w bazie.
Go to the top of the page
+Quote Post
kszychu
post
Post #89





Grupa: Przyjaciele php.pl
Postów: 2 712
Pomógł: 23
Dołączył: 27.10.2003
Skąd: z kontowni

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat(_Mateo @ 2005-03-04 21:38:17)
hmm, Wy, jako dobrzy już programiści php, moglibyście napisać [...] pomyślcie nad tym. [...] Postarajcie się agromadzić [...] mogłoby być więcej artykułów i lapsza nawigacja po nich.

http://browarcms.scrypty.com/cos_ty_zrobil.jpg
Go to the top of the page
+Quote Post
ActivePlayer
post
Post #90





Grupa: Przyjaciele php.pl
Postów: 1 224
Pomógł: 40
Dołączył: 6.07.2004
Skąd: Wuppertal

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat


Krzychu, jemu bardziej chodziło chyba o jakies złote wskazówki, niz o krytyke tego co robicie. A ze php.pl jest zajefajne (to nie wulgaryzm:P)... to inna sprawa.

Prawdą jest, ze zauwazy sie 1 malutki błąd szybciej niz ogrom innej, dobrze zrobionej pracy, taka mentalnosc.

---
no jak to nie wulgaryzm!! a co?
aleksander
Go to the top of the page
+Quote Post
xarr
post
Post #91





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 105
Pomógł: 0
Dołączył: 5.12.2004

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Niektórzy lubia ślęczeć i wynajdować na nowo proch (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/smile.gif) Ich prawo. Sztuką jest właśnie umiejętne wykorzystanie dobrodziejstw jakie już powstały w celu dalszego rozwoju a nie wkółko zaczynanie od zera i klepanie tego samego w podobny sposob. To jest dobre dla ludzi uczących się, a nie profesjonalistów. Nie Bella? (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/biggrin.gif) Hehe
Oczywiscie jest to tylko moja skromna opinia (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
+Quote Post
mike
post
Post #92





Grupa: Przyjaciele php.pl
Postów: 7 494
Pomógł: 302
Dołączył: 31.03.2004

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Skoro w temacie są opinie ...

Znalazłem na www.digart.pl: php.pl v2 / projekt ( mam nadzieję że nic się nie stanie jak dam tutaj linka (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/tongue.gif) )

Uważam że za dużo jest, nieładnie mówiąc, nawalone na stronie głównej.
Mam wrażenie że seth chciał tam upchnąć sałą zawartośc serwisu.

No chyba że wygląd bedzie zupełnie inny (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/winksmiley.jpg)
A poza tym to może dajcie projekt do działu oceny, no chyba że chcecie nas zaskozyć.
Go to the top of the page
+Quote Post
scanner
post
Post #93





Grupa: Zarząd
Postów: 3 503
Pomógł: 28
Dołączył: 17.10.2002
Skąd: Wrocław




Chcemy Was zaskoczyć, a lay, który zaproponujemy jest wynikiem burzliwych debat i dyskusji.
Go to the top of the page
+Quote Post
dr_bonzo
post
Post #94





Grupa: Przyjaciele php.pl
Postów: 5 724
Pomógł: 259
Dołączył: 13.04.2004
Skąd: N/A

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Jennifer Lopez i MVC (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/biggrin.gif)
Czekam na php2 (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/biggrin.gif)

Top jest ok -- ale nizej juz troche mdlo...
Go to the top of the page
+Quote Post
aleksander
post
Post #95





Grupa: Przyjaciele php.pl
Postów: 742
Pomógł: 0
Dołączył: 14.12.2003
Skąd: Gdańsk, Trójmiasto

Ostrzeżenie: (0%)
-----


masz wiki to juz wiesz jak będzie wyglądał nowy lay :]
podobny do tego, ale moim zdaniem lepszy (porównując wiki i ten z digiartu)
Go to the top of the page
+Quote Post
bela
post
Post #96


Administrator PHPedia.pl


Grupa: Developerzy
Postów: 1 102
Pomógł: 2
Dołączył: 14.09.2003

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Nowy lay jest różny od tego z digatru ;]
Go to the top of the page
+Quote Post

5 Stron V  « < 3 4 5
Reply to this topicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Aktualny czas: 28.06.2026 - 00:47