Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

 
Reply to this topicStart new topic
> [skrypt] phpPath-0.2.5-ronin, workbench/cms
bregovic
post 23.09.2004, 14:39:26
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 562
Pomógł: 15
Dołączył: 8.08.2003
Skąd: Denmark/Odense

Ostrzeżenie: (0%)
-----


jesli ktokolwiek ma chec sciagniecia 16990 bajtow archiwum i sprobowac zainstalowac podstawe mojego workbencha, tudziez wyrazic opinie to bedzie mial moja duza wdziecznosc winksmiley.jpg

system jest zalezny od Smarty, PHP5 i MySQL (mozliwosc dodania driverow dla innych engineow templatow i innych rodzajow serwerow baz danych).

System potrafi na razie obslugiwac moduly i dzialac na templatach - brakuje oczywiscie admiistracji i skryptu instalacyjnego, no i masy modulow winksmiley.jpg

insalacja dema sklada sie na rozpakowane archiwum, wyedytowanie pliku /local.conf.php (wpisanie url'a i scierzki dostepu) i /main.conf.php (wpisanie dostepu do bazy danych i scierzki dostepu do Smarty.class.php), i zaimportowanie pliku /phppath.demo.db.sql do bazy danych.

archiwa leza na sourceforge.

bardzo dziekuje za jakiekolwiek uwagi na temat mojej i mojego przyjaciela pracy smile.gif

Ten post edytował bregovic 23.09.2004, 14:41:03


--------------------
Prank - for the fun. Mac - for the simplicity. Deviantart - for the kick.
Life is ours, We live it our way -- Metallica
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 14.08.2025 - 00:22