Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

 
Reply to this topicStart new topic
> Poszukuje osoby do napisania skryptu + utworzenie bazy (php + mysql)
ralfb
post 29.12.2012, 23:34:44
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 1
Pomógł: 0
Dołączył: 29.12.2012

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Witam

Poszukuje osoby która podjęłaby się napisania "aplikacji" -- poniżej opis -- nie jestem programistą więc proszę wybaczyć "błędy" opisuję wynik końcowy jaki mnie interesuje.

Cena do ustalenia po kontakcie - proszę o informację na priv (następnie ustalimy sposób kontaktu, mile widziana wstępna wycena oraz czas produkcji)


Założenia:
- aplikacja składa się z bazy danych oraz interfejsu www
- baza z jedną tabelą zawierającą ok 10-15 kolumn (chyba że osoba pisząca stwierdzi że tabel musi być więcej)
- daną identyfikującą rekord jest numer telefonu

Wymagania dla interfejsu:

1. Wyszukiwarka rekordów
- możliwość wyszukania konkretnego rekordu po nr telefonu
- możliwość wyświetlenia listy rekordów po przez zakładanie filtrów na każdą kolumnę (np jedna kolumna to data wczytania, filtrujemy że chcemy zobaczyć rekordy wczytane między 01.11.2012 a 15.11.2012)
- możliwość exportu do pliku wyniku wyszukiwania

2. Import rekordów
a ) możliwość importowania nowych rekordów do bazy z pliku csv (dopisywanie tylko rekordów z numerami telefonów które nie występują)
b ) możliwość aktualizacji danego rekordu (po przez import csv) - do wyboru trzy opcje
1. nadpisanie całego wiersza
2. nadpisanie wybranych wartości (np importujemy plik csv którego struktura to nr_tel, wartosc1, wartość2, wartość3 i dla odnalezionych nr_tel robimy update tylko dla watość2 i wartość3 -- oczywiście jeśli wiersz w bazie zawiera jakąś wartość, a csv nie to nie zmieniamy na pustą wartość)
3. nadpisanie wartości pustych (null) -- jw z tym że dla wartości danego nr_tel jeśli baza zawiera już wartość to jej nie nadpisuje jedynie wartości NULL są nadpisywane wartością z pliku

- po każdym imporcie informacja zwrotna co zainportowano dla a)
- dla b ) :
1. informacja który wiersz został nadpisany np: nr tel --- wartość1 przed zmianą, wartość2 przed zmianą -- wartość1 po zmianie wartość2 po zmianie
2. informacja jw
3. informacja jw

- Możliwość exportu powyższych informacji


Baza będzie zawierać nawet kilka milionów wierszy więc wydajność też jest istotna (z wyszukiwarki korzystać na raz będzie max 5 osób ).
Zakres prac obejmuję:

- utworzenie tabeli bądź tabel (jeśli zajedzie potrzeba tworzenia kilku) na udostępnionej bazie (home.pl / phpadmin - lub inny serwer)
- napisanie powyższych skryptów
- ubranie całości na jedną lub dwie www (jedna z wyszukiwarką, druga do importu)

-- Jeśli wszystko pójdzie sprawnie nie wykluczam dalszej współpracy.

Pozdrawiam


Go to the top of the page
+Quote Post
ersonic
post 30.12.2012, 08:24:58
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 17
Pomógł: 0
Dołączył: 29.06.2005

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Witam

Chętnie podejmę się zlecenia 250 zł czas wykonania 1 dzień.
Kontakt : miroslawk@ersonic.com

Ten post edytował ersonic 30.12.2012, 08:25:32
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 6.07.2025 - 02:43