![]() |
![]() |
![]()
Post
#1
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 235 Pomógł: 0 Dołączył: 10.12.2009 Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Zwraca mi akapit is null, w czym problem?
-------------------- |
|
|
![]() |
![]()
Post
#2
|
|
![]() Grupa: Zarejestrowani Postów: 677 Pomógł: 89 Dołączył: 31.08.2003 Skąd: Warszawa Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
W czym problem? W tym, że w momencie w którym wykonujesz document.getElementById poszukiwany element jeszcze nie istnieje.
Ten post edytował mls 20.04.2012, 12:15:04 -------------------- |
|
|
![]()
Post
#3
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 1 332 Pomógł: 294 Dołączył: 12.10.2008 Skąd: Olkusz Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
window.onload... w jquery $(funkcja...), google domready
plik html gdy jest wczytywany w przeglądarce, to elementy generują się w kolejności występowania - masz dopiero Kod html head title meta link script nie masz body... obejście problemu bez tego co pisałem na początku to zamieszczenie skryptu za elementami wyszukiwanymi w skrypcie lub na końcu body (za body chyba też poprawnie)... -------------------- Jeśli twoja ręka rusza do przodu powstrzymaj swój gniew; gdy wyprzedza cię twój gniew - wycofaj rękę.
|
|
|
![]()
Post
#4
|
|
![]() Grupa: Zarejestrowani Postów: 144 Pomógł: 30 Dołączył: 5.05.2007 Skąd: Mannheim Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Witam,
Probujesz odnalezc element o ID "wrapper" zanim utworzysz go na stronie. Albo wywolaj javascript po utworzeniu Diva w kodzie , albo wywolaj javascript po zaladowaniu calego dokumentu. Pozdrawiam. -------------------- Flash Flex PHP JAVA RED5 http://www.easyweb24.net
|
|
|
![]() ![]() |
![]() |
Wersja Lo-Fi | Aktualny czas: 14.08.2025 - 14:47 |