![]() |
![]() |
![]()
Post
#1
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 162 Pomógł: 0 Dołączył: 8.11.2006 Skąd: Gdynia Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Witam,
czy istnieje możliwość wyświetlenia okna excela wraz z zawartością pliku w przeglądarce? Nie chodzi mi o mozliwosci PHPExcel czy Spreadsheet_Excel_Reader gdzie wyswietlamy zawartosc. Chodzi o to aby mozna było np zaznaczyć jakas komorke kliknac ponizej "wyslij" i wyswietlic zawartosc komorki w przegladarce? |
|
|
![]() |
![]()
Post
#2
|
|
![]() Grupa: Przyjaciele php.pl Postów: 2 605 Pomógł: 96 Dołączył: 22.10.2004 Skąd: UK Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Chodzi Ci o stworzenie czegoś w podobie do Google Docs? Czy może jakiegoś pluginu do Excel'a, który umożliwi jakąś interakcję z zewnętrznym serwerem? Bo nie za bardzo kumam.
-------------------- Najczęstsze błędy | Jak poprawnie zadać pytanie? | Serwer PHP - od czego zacząć?
SQL Injection | Hashowanie haseł | Jak działają sesje, przykłady ___ The world is yours ... |
|
|
![]()
Post
#3
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 162 Pomógł: 0 Dołączył: 8.11.2006 Skąd: Gdynia Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Tak cos jak google docs, na stronie bedzie wyswietlone zadanie, tresc zadaniai np. frame z excelem, w ktorym bedzie trzeba wykonanac zadanie.
Najlepiej by bylo jeszcze np zaznaczajac jedna z komorek i po wyslanie zapamietal np w zmiennej POST dane z tej komorki. |
|
|
![]() ![]() |
![]() |
Aktualny czas: 19.08.2025 - 16:19 |