Post
#901
|
|
|
Grupa: Przyjaciele php.pl Postów: 120 Pomógł: 0 Dołączył: 29.11.2003 Skąd: Tarnów Ostrzeżenie: (0%)
|
Jak w temacie (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/tongue.gif)
|
|
|
|
DreeD Najlepszy edytor dla programisty 17.01.2004, 22:43:59
Michasko Ja używam WinSYNTAX'a - podobnie jak Cudi, z p... 15.08.2009, 11:36:19
Ruda Grażyna Ja ostatnio przesiadlem sie z notepad++ na eclipsa... 19.08.2009, 21:21:12
gandziorz Ja od niepamiętnych czasów używam EditPlus2.
Aczk... 14.09.2009, 19:47:34
pietrov8 Witam
Mam progam PHP Dresigner 6 i zastanawiam się... 19.09.2009, 08:03:16
lysiu Nie wiem czy było bo dużo tych postów: http://www.... 24.09.2009, 13:37:42
emp Najlepszy jest NetBeans przede wszystkim dlatego ż... 25.09.2009, 13:46:24
krystian1826 Świetny jest KED
Link:
http://www.dobreprogramy.pl... 26.10.2009, 18:04:56
nowy_pehapowiec A jaki edytor polecacie pod win7? Do tej pory używ... 28.10.2009, 18:55:18
vokiel Eclipse
NetBeans 28.10.2009, 19:31:31
nowy_pehapowiec vokiel ale netbeans i eclipse to są straszne komba... 28.10.2009, 22:22:11
vokiel Jeśli chcesz tylko edytora, to polecam notepad++, ... 28.10.2009, 23:08:24
nowy_pehapowiec vokiel przekonałeś mnie, mam teraz szybki komputer... 29.10.2009, 08:51:01
Wykrywacz Bawił się ktoś może ostatnio vs php? jak się to te... 9.11.2009, 14:51:53
greenik Co prawda nie jestem zaawansowany w pisaniu, aczko... 1.12.2009, 17:32:38 
K4mil94 Cytat(greenik @ 1.12.2009, 17:32:38 )... 1.12.2009, 19:32:08
vokiel Cytat(K4mil94 @ 1.12.2009, 19:32:08 )... 1.12.2009, 19:56:23
thek Notepad++ ma problem z iso-8859-2. Widziałem tylko... 2.12.2009, 09:51:10
wiewiorek Jak zaczniecie używać Aptana Studio to się w tym z... 3.12.2009, 09:20:11
Bonastick Z aptana lubilem sie dlugo, ale najnowsza wersja 2... 3.12.2009, 21:26:17
akaz vim ]:->
NetBeans jest bardzo fajny,
najbardzi... 4.12.2009, 21:30:06
livinghatret Postów strasznie dużo, więc pewnie nikt mojego nie... 6.12.2009, 11:19:46
lamcpp Ja dotychczas używałem PSPAD, bardzo dobry dla mni... 12.12.2009, 00:54:13
blooregard Cytatdlatego czytając Wasze posty będę testował Ne... 12.12.2009, 01:09:37
Theqos Problem z Netbeansem (a właściwie ze Swingiem) jes... 21.12.2009, 08:59:26
kosmowariat Cytat(Theqos @ 21.12.2009, 08:59:26 )... 21.12.2009, 10:02:10
blooregard CytatProblem z Netbeansem (a właściwie ze Swingiem... 21.12.2009, 16:26:11
skowron-line Ja używam netbeans 6.8 na ubuntu i co do wyglądu t... 21.12.2009, 16:38:59
Jabol @skowron-line: Wciśnij CTRL-Space. Autouzupełnieni... 21.12.2009, 16:47:22
blooregard CytatAle jedno o co chciałbym przy okazji zapytać ... 21.12.2009, 17:34:55
murwazy Netbeans: Zend Framework support
http://blogs.sun.... 7.01.2010, 12:19:22
f1xer Ja jestem zadowolony z netBeans 6.8 do średnich pr... 7.01.2010, 16:44:38
Kujski Ja od jakiegoś czasu korzystam z netBeans i jestem... 7.01.2010, 17:41:47 
thomson89 Cytat(Kujski @ 7.01.2010, 17:41:47 ) ... 7.01.2010, 18:36:13 
Jabol Cytat(thomson89 @ 7.01.2010, 18:36:13... 7.01.2010, 18:59:12 
thomson89 Cytat(thomson89 @ 7.01.2010, 18:36:13... 4.02.2010, 22:07:07
erix Naprawdę rozbudowana i uargumentowana wypowiedź.
... 7.01.2010, 18:43:48
melkorm Cytat@skowron-line: Wciśnij CTRL-Space. Autouzupeł... 7.01.2010, 19:31:03
czarkowsky A czy istnieje darmowy program polskojęzyczny podo... 4.02.2010, 18:01:32
emp Przyzwyczajenia są dla lamusów którzy nie zmienią ... 5.02.2010, 01:37:01
phpion @emp:
W takim razie i Ty jesteś (cytuję) lamusem b... 5.02.2010, 09:13:41
blooregard Panowie, nie zachowujcie się jak przedszkolaki: mó... 5.02.2010, 09:37:18
Daiquiri Cytat(blooregard @ 5.02.2010, 09:37:1... 5.02.2010, 10:31:18
blooregard CytatNie wiem jak emp, ale osobiście uważam, że za... 5.02.2010, 10:38:30
kwiateusz Powoduje zaniki pamieci (bo po co pamietac skladow... 5.02.2010, 10:48:34
vokiel Żeby wybrać, który z dwóch misiów jest pluszowszy ... 5.02.2010, 10:51:12
Daiquiri Cytat(blooregard @ 5.02.2010, 10:38:3... 5.02.2010, 10:53:44
blooregard CytatPo prostu jestem zdania, że stare przyzwyczaj... 5.02.2010, 11:08:06
czarkowsky Czy możecie mi doradzić w kwestii programu dla zac... 5.02.2010, 11:21:32 
thomson89 Cytat(czarkowsky @ 5.02.2010, 11:21:3... 5.02.2010, 14:09:03
Daiquiri @blooregard
Ale Ty się uczepiłeś konkretnych rozwi... 5.02.2010, 11:34:22
blooregard CytatPo prostu jestem zdania, że opinię należy sob... 5.02.2010, 14:33:50
lamcpp Tak jak napisałem wcześniej po wielu pozytywnych o... 6.02.2010, 00:53:01
blooregard Co do pierwszego i trzeciego to nic nie poradzę, ... 6.02.2010, 01:36:43
thomson89 W komodo edit masz. I można sobie oddzielne koloro... 6.02.2010, 09:56:55
Wykrywacz Podpowiedzcie czy w netBeans albo Eclipsie da się ... 19.02.2010, 14:16:49
nospor Null kiedys opisywal to na swoim blogu
aczkolwiek... 19.02.2010, 14:21:16
Cysiaczek Czy to nie była opcja delay ustawiona na 0? 19.02.2010, 14:46:24
Speedy Możecie mi polecić jakiś sensowny edytor pod linux... 10.03.2010, 02:21:41
phpion @Speedy:
KWrite lub Quanta. 10.03.2010, 07:33:50
artur_dziocha Jest jeszcze VIM. Po ustawieniu wszystkiego wraz z... 10.03.2010, 10:23:43
kadet90 Szukam dobrego IDE dla siebie(czyt. mało-zaawansow... 10.03.2010, 16:24:46
emtiej Ja na co dzień używam Dreamveawer-a, ewentualnie e... 10.03.2010, 17:43:48
kadet90 A jakiś bardziej darmowy ? Bo Dreamveawer to z 50... 10.03.2010, 18:21:03
blooregard CytatA jakiś bardziej darmowy ?
Będę sie powtarzał... 10.03.2010, 20:15:04
vokiel Ciekawym IDE wydaje się być WebStorm (+PhpStorm)
... 11.03.2010, 09:52:41
tvister (webstorm) Oho niezłe Niezły jest ten bajer z zaz... 11.03.2010, 10:40:54
kadet90 NetBeans testowałem i jeden powód dlaczego nie pas... 11.03.2010, 15:39:40 
athabus Cytat(kadet90 @ 11.03.2010, 15:39:40 ... 11.03.2010, 16:04:28 
phpion Cytat(athabus @ 11.03.2010, 16:04:28 ... 12.03.2010, 07:47:20
blooregard CytatA nie wiem jakie kodowanie mam w dotychczasow... 11.03.2010, 15:41:16
blooregard CytatBędę testował teraz netbeans'a bo tempo r... 11.03.2010, 16:11:08 
tryhp3 Cytat(blooregard @ 11.03.2010, 16:11... 22.03.2010, 21:26:48
athabus Dzięki za propozycję - w weekend zamierzam obejrze... 11.03.2010, 16:20:26
blooregard Wsparcie dla Symfony masz standardowo od wersji 6.... 11.03.2010, 16:31:15
kadet90 Ja sobie poradziłem z krzaczkami w netbeansie lecz... 11.03.2010, 17:25:37
vokiel @tvister niestety chyba nie ma, taki notepad++ ma,... 11.03.2010, 20:04:26
athabus No i nie wytrzymałem i zacząłem zabawę z netbeanse... 11.03.2010, 20:28:25 
Blame Właśnie zakochałem się w WebStrom'ie, testuję ... 11.03.2010, 20:42:24
athabus Takie pytanie na szybko - chciałbym zmienić domyśl... 20.03.2010, 20:14:56
MateuszScirka A ja mam pytanie i prośbę. Spodobało mi się kodowa... 21.03.2010, 18:45:22
blooregard 1. Narzędzia->Opcje->Różne->Pliki
2. Rozs... 22.03.2010, 21:37:33
athabus A czy ktoś potrafi powiedzieć jak uruchomić pełne ... 24.03.2010, 16:20:17 
bolverk Cytat(athabus @ 24.03.2010, 16:20:17 ... 27.03.2010, 23:49:24
kallosz webstorm i phpstorm faktycznie zapowiadają się cie... 27.03.2010, 12:54:39
athabus Dzięki za propozycję, ale pracuję na Linuksie, wię... 28.03.2010, 11:43:06
starach NetBeans daje ciała... Niestety przestrzenie nazw ... 17.04.2010, 17:34:24
vokiel Cytat(starach @ 17.04.2010, 18:34:24 ... 17.04.2010, 19:22:11
starach Bóg zapłać dobry człowieku, bo na mnie nie masz co... 23.04.2010, 15:28:21
Ziem Witam!
Szukam prostego edytora PHP+HTML podobn... 11.05.2010, 11:29:39
gigzorr Notepad++ , ale ja bym ci radził brać NetBeans , j... 11.05.2010, 11:36:03
magnus Cytat(Ziem @ 11.05.2010, 12:29:39 ) W... 11.05.2010, 12:40:17
occulkot CytatSzukam prostego edytora PHP+HTML podobnego do... 11.05.2010, 19:31:09
Ziem Dzięki za propozycje!
Coś z tego na pewno wybi... 25.06.2010, 19:30:13 
nmts Cytat(Ziem @ 25.06.2010, 20:30:13 ) D... 25.06.2010, 21:17:17
Ziem No właśnie, myślałem, że problem występuje tylko u... 27.06.2010, 12:05:31
KeeL Cytat(Ziem @ 27.06.2010, 13:05:31 ) N... 27.06.2010, 13:01:46
starach 3 - 5 Aktualizacje temu NB jeszcze nie mulił. Ten ... 27.06.2010, 22:43:46
paxton Używam Zend Studio i sobie chwale 4.07.2010, 18:47:21
gothye webdesigner 7 polecam ,potężny kombajn nie tylko d... 5.07.2010, 11:22:04
athabus Ostatnio przesiadłem się z Eclipse na Netbeansa. N... 5.07.2010, 11:38:20 ![]() ![]() |
|
Aktualny czas: 27.06.2026 - 23:03 |