Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

> Najlepszy edytor dla programisty
DreeD
post
Post #901





Grupa: Przyjaciele php.pl
Postów: 120
Pomógł: 0
Dołączył: 29.11.2003
Skąd: Tarnów

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Jak w temacie (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/tongue.gif)
Go to the top of the page
+Quote Post

Posty w temacie
- DreeD   Najlepszy edytor dla programisty   17.01.2004, 22:43:59
- - Michasko   Ja używam WinSYNTAX'a - podobnie jak Cudi, z p...   15.08.2009, 11:36:19
- - Ruda Grażyna   Ja ostatnio przesiadlem sie z notepad++ na eclipsa...   19.08.2009, 21:21:12
- - gandziorz   Ja od niepamiętnych czasów używam EditPlus2. Aczk...   14.09.2009, 19:47:34
- - pietrov8   Witam Mam progam PHP Dresigner 6 i zastanawiam się...   19.09.2009, 08:03:16
- - lysiu   Nie wiem czy było bo dużo tych postów: http://www....   24.09.2009, 13:37:42
- - emp   Najlepszy jest NetBeans przede wszystkim dlatego ż...   25.09.2009, 13:46:24
- - krystian1826   Świetny jest KED Link: http://www.dobreprogramy.pl...   26.10.2009, 18:04:56
- - nowy_pehapowiec   A jaki edytor polecacie pod win7? Do tej pory używ...   28.10.2009, 18:55:18
- - vokiel   Eclipse NetBeans   28.10.2009, 19:31:31
- - nowy_pehapowiec   vokiel ale netbeans i eclipse to są straszne komba...   28.10.2009, 22:22:11
- - vokiel   Jeśli chcesz tylko edytora, to polecam notepad++, ...   28.10.2009, 23:08:24
- - nowy_pehapowiec   vokiel przekonałeś mnie, mam teraz szybki komputer...   29.10.2009, 08:51:01
- - Wykrywacz   Bawił się ktoś może ostatnio vs php? jak się to te...   9.11.2009, 14:51:53
- - greenik   Co prawda nie jestem zaawansowany w pisaniu, aczko...   1.12.2009, 17:32:38
|- - K4mil94   Cytat(greenik @ 1.12.2009, 17:32:38 )...   1.12.2009, 19:32:08
- - vokiel   Cytat(K4mil94 @ 1.12.2009, 19:32:08 )...   1.12.2009, 19:56:23
- - thek   Notepad++ ma problem z iso-8859-2. Widziałem tylko...   2.12.2009, 09:51:10
- - wiewiorek   Jak zaczniecie używać Aptana Studio to się w tym z...   3.12.2009, 09:20:11
- - Bonastick   Z aptana lubilem sie dlugo, ale najnowsza wersja 2...   3.12.2009, 21:26:17
- - akaz   vim ]:-> NetBeans jest bardzo fajny, najbardzi...   4.12.2009, 21:30:06
- - livinghatret   Postów strasznie dużo, więc pewnie nikt mojego nie...   6.12.2009, 11:19:46
- - lamcpp   Ja dotychczas używałem PSPAD, bardzo dobry dla mni...   12.12.2009, 00:54:13
- - blooregard   Cytatdlatego czytając Wasze posty będę testował Ne...   12.12.2009, 01:09:37
- - Theqos   Problem z Netbeansem (a właściwie ze Swingiem) jes...   21.12.2009, 08:59:26
- - kosmowariat   Cytat(Theqos @ 21.12.2009, 08:59:26 )...   21.12.2009, 10:02:10
- - blooregard   CytatProblem z Netbeansem (a właściwie ze Swingiem...   21.12.2009, 16:26:11
- - skowron-line   Ja używam netbeans 6.8 na ubuntu i co do wyglądu t...   21.12.2009, 16:38:59
- - Jabol   @skowron-line: Wciśnij CTRL-Space. Autouzupełnieni...   21.12.2009, 16:47:22
- - blooregard   CytatAle jedno o co chciałbym przy okazji zapytać ...   21.12.2009, 17:34:55
- - murwazy   Netbeans: Zend Framework support http://blogs.sun....   7.01.2010, 12:19:22
- - f1xer   Ja jestem zadowolony z netBeans 6.8 do średnich pr...   7.01.2010, 16:44:38
- - Kujski   Ja od jakiegoś czasu korzystam z netBeans i jestem...   7.01.2010, 17:41:47
|- - thomson89   Cytat(Kujski @ 7.01.2010, 17:41:47 ) ...   7.01.2010, 18:36:13
|- - Jabol   Cytat(thomson89 @ 7.01.2010, 18:36:13...   7.01.2010, 18:59:12
|- - thomson89   Cytat(thomson89 @ 7.01.2010, 18:36:13...   4.02.2010, 22:07:07
- - erix   Naprawdę rozbudowana i uargumentowana wypowiedź. ...   7.01.2010, 18:43:48
- - melkorm   Cytat@skowron-line: Wciśnij CTRL-Space. Autouzupeł...   7.01.2010, 19:31:03
- - czarkowsky   A czy istnieje darmowy program polskojęzyczny podo...   4.02.2010, 18:01:32
- - emp   Przyzwyczajenia są dla lamusów którzy nie zmienią ...   5.02.2010, 01:37:01
- - phpion   @emp: W takim razie i Ty jesteś (cytuję) lamusem b...   5.02.2010, 09:13:41
- - blooregard   Panowie, nie zachowujcie się jak przedszkolaki: mó...   5.02.2010, 09:37:18
- - Daiquiri   Cytat(blooregard @ 5.02.2010, 09:37:1...   5.02.2010, 10:31:18
- - blooregard   CytatNie wiem jak emp, ale osobiście uważam, że za...   5.02.2010, 10:38:30
- - kwiateusz   Powoduje zaniki pamieci (bo po co pamietac skladow...   5.02.2010, 10:48:34
- - vokiel   Żeby wybrać, który z dwóch misiów jest pluszowszy ...   5.02.2010, 10:51:12
- - Daiquiri   Cytat(blooregard @ 5.02.2010, 10:38:3...   5.02.2010, 10:53:44
- - blooregard   CytatPo prostu jestem zdania, że stare przyzwyczaj...   5.02.2010, 11:08:06
- - czarkowsky   Czy możecie mi doradzić w kwestii programu dla zac...   5.02.2010, 11:21:32
|- - thomson89   Cytat(czarkowsky @ 5.02.2010, 11:21:3...   5.02.2010, 14:09:03
- - Daiquiri   @blooregard Ale Ty się uczepiłeś konkretnych rozwi...   5.02.2010, 11:34:22
- - blooregard   CytatPo prostu jestem zdania, że opinię należy sob...   5.02.2010, 14:33:50
- - lamcpp   Tak jak napisałem wcześniej po wielu pozytywnych o...   6.02.2010, 00:53:01
- - blooregard   Co do pierwszego i trzeciego to nic nie poradzę, ...   6.02.2010, 01:36:43
- - thomson89   W komodo edit masz. I można sobie oddzielne koloro...   6.02.2010, 09:56:55
- - Wykrywacz   Podpowiedzcie czy w netBeans albo Eclipsie da się ...   19.02.2010, 14:16:49
- - nospor   Null kiedys opisywal to na swoim blogu aczkolwiek...   19.02.2010, 14:21:16
- - Cysiaczek   Czy to nie była opcja delay ustawiona na 0?   19.02.2010, 14:46:24
- - Speedy   Możecie mi polecić jakiś sensowny edytor pod linux...   10.03.2010, 02:21:41
- - phpion   @Speedy: KWrite lub Quanta.   10.03.2010, 07:33:50
- - artur_dziocha   Jest jeszcze VIM. Po ustawieniu wszystkiego wraz z...   10.03.2010, 10:23:43
- - kadet90   Szukam dobrego IDE dla siebie(czyt. mało-zaawansow...   10.03.2010, 16:24:46
- - emtiej   Ja na co dzień używam Dreamveawer-a, ewentualnie e...   10.03.2010, 17:43:48
- - kadet90   A jakiś bardziej darmowy ? Bo Dreamveawer to z 50...   10.03.2010, 18:21:03
- - blooregard   CytatA jakiś bardziej darmowy ? Będę sie powtarzał...   10.03.2010, 20:15:04
- - vokiel   Ciekawym IDE wydaje się być WebStorm (+PhpStorm) ...   11.03.2010, 09:52:41
- - tvister   (webstorm) Oho niezłe Niezły jest ten bajer z zaz...   11.03.2010, 10:40:54
- - kadet90   NetBeans testowałem i jeden powód dlaczego nie pas...   11.03.2010, 15:39:40
|- - athabus   Cytat(kadet90 @ 11.03.2010, 15:39:40 ...   11.03.2010, 16:04:28
|- - phpion   Cytat(athabus @ 11.03.2010, 16:04:28 ...   12.03.2010, 07:47:20
- - blooregard   CytatA nie wiem jakie kodowanie mam w dotychczasow...   11.03.2010, 15:41:16
- - blooregard   CytatBędę testował teraz netbeans'a bo tempo r...   11.03.2010, 16:11:08
|- - tryhp3   Cytat(blooregard @ 11.03.2010, 16:11...   22.03.2010, 21:26:48
- - athabus   Dzięki za propozycję - w weekend zamierzam obejrze...   11.03.2010, 16:20:26
- - blooregard   Wsparcie dla Symfony masz standardowo od wersji 6....   11.03.2010, 16:31:15
- - kadet90   Ja sobie poradziłem z krzaczkami w netbeansie lecz...   11.03.2010, 17:25:37
- - vokiel   @tvister niestety chyba nie ma, taki notepad++ ma,...   11.03.2010, 20:04:26
- - athabus   No i nie wytrzymałem i zacząłem zabawę z netbeanse...   11.03.2010, 20:28:25
|- - Blame   Właśnie zakochałem się w WebStrom'ie, testuję ...   11.03.2010, 20:42:24
- - athabus   Takie pytanie na szybko - chciałbym zmienić domyśl...   20.03.2010, 20:14:56
- - MateuszScirka   A ja mam pytanie i prośbę. Spodobało mi się kodowa...   21.03.2010, 18:45:22
- - blooregard   1. Narzędzia->Opcje->Różne->Pliki 2. Rozs...   22.03.2010, 21:37:33
- - athabus   A czy ktoś potrafi powiedzieć jak uruchomić pełne ...   24.03.2010, 16:20:17
|- - bolverk   Cytat(athabus @ 24.03.2010, 16:20:17 ...   27.03.2010, 23:49:24
- - kallosz   webstorm i phpstorm faktycznie zapowiadają się cie...   27.03.2010, 12:54:39
- - athabus   Dzięki za propozycję, ale pracuję na Linuksie, wię...   28.03.2010, 11:43:06
- - starach   NetBeans daje ciała... Niestety przestrzenie nazw ...   17.04.2010, 17:34:24
- - vokiel   Cytat(starach @ 17.04.2010, 18:34:24 ...   17.04.2010, 19:22:11
- - starach   Bóg zapłać dobry człowieku, bo na mnie nie masz co...   23.04.2010, 15:28:21
- - Ziem   Witam! Szukam prostego edytora PHP+HTML podobn...   11.05.2010, 11:29:39
- - gigzorr   Notepad++ , ale ja bym ci radził brać NetBeans , j...   11.05.2010, 11:36:03
- - magnus   Cytat(Ziem @ 11.05.2010, 12:29:39 ) W...   11.05.2010, 12:40:17
- - occulkot   CytatSzukam prostego edytora PHP+HTML podobnego do...   11.05.2010, 19:31:09
- - Ziem   Dzięki za propozycje! Coś z tego na pewno wybi...   25.06.2010, 19:30:13
|- - nmts   Cytat(Ziem @ 25.06.2010, 20:30:13 ) D...   25.06.2010, 21:17:17
- - Ziem   No właśnie, myślałem, że problem występuje tylko u...   27.06.2010, 12:05:31
- - KeeL   Cytat(Ziem @ 27.06.2010, 13:05:31 ) N...   27.06.2010, 13:01:46
- - starach   3 - 5 Aktualizacje temu NB jeszcze nie mulił. Ten ...   27.06.2010, 22:43:46
- - paxton   Używam Zend Studio i sobie chwale   4.07.2010, 18:47:21
- - gothye   webdesigner 7 polecam ,potężny kombajn nie tylko d...   5.07.2010, 11:22:04
- - athabus   Ostatnio przesiadłem się z Eclipse na Netbeansa. N...   5.07.2010, 11:38:20
13 Stron V  « < 8 9 10 11 12 > » 


Reply to this topicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Aktualny czas: 27.06.2026 - 23:03